En İyi Kadıköy Telefoncular Çarşısı

Kadıköy Cep Dünyası firmamız Kadıköy Boğa Heykelinden sahile doğru inerken İNG BANK yanında 1. kattayız. – İşlemlerimiz Kadıköy Telefon Tamir Merkezidir. – İşlemlerimiz 6 ay garantili olup göz önünde yapılmaktadır. – İşlemlerimiz aynı gün içinde 30 dakikada yapılmaktadır. – Kadıköy’ün +2000’den Fazla Yorum Alan Teknik Servisiyiz. 20 yıllık deneyimiz ile tüm işlemlerimizi büyük bir profesyonellikle […]

iCloud şifremi unuttum nasıl açabilirim?

Merhaba, iCloud şifre unutulması durumunda apple icloud adresinden şifrenizi sıfırlamayı deneyebilirsiniz. Her hangi bir sonuç almazsanız apple destek hattını arayıp bir destek talep edebilirsiniz. O durumda da bir sonuca varamaz iseniz yapmanız gereken son şey olarak ta cihazın faturasını alıp yetkili apple servisine gitmek olacaktır. İyi günler dileriz.

iPhone 6 S Plus kamera kaç megapiksel?

iPhone 6s Plus ön kamera çözünürlüğü 5 MP arka kamera 12 mp‘dir. iPhone 6s Plus kamerası ile 720p videolarda çekebilirsiniz. Aynı zamanda Zamanlayıcı (self-timer) Pozlama Kontrolü Seri Çekim (Burst) Modu Back-illuminated Sensor (BSI) HDR Sanal Flaş Yüz Algılama özellikleride bulunmaktadır.

iPhone 5S sensör ayarları nerede?

Merhabalar efendim. Ayarlar > Ekran ve Parlaklık alanına gittikten sonra Uyandırmak İçin Kaldır kısmını sağa ya da sola çekebilirsiniz. iPhone dili İngilizce ise Settings > Display ve Brightness  alanında gittikten sonra Raise to Wake kısmını sağa ya da sola çekebilirsiniz. Umarız yardımcı olabilmişizdir, iyi günler dileriz.

Ara & Bilgi Al
Adres Bilgisi