Acil Cep Tamiri ve Acil Ekran Değişimi Kadıköy

Firmamız, uzun yıllar boyunca İstanbul’un Kadıköy ilçesinde sizlere acil cep telefonu tamiri ve acil ekran değişimi hizmeti sunan kurumsal  firmadır. Cep telefonu, tablet ve laptop gibi tüm markalara ait elektronik cihazlarınızın ekran değişimi ve tamiri firmamızın uzman teknisyenleri tarafından kısa sürede garantili şekilde gerçekleşir.

Cep telefonu, tablet ve laptop gibi elektronik cihazların gerek sosyal hayatta gerekse iş hayatında öneminin son derece fazla olması bu cihazların ani arıza durumunda işlerinizin iletişiminizin aksamasına neden olur. Bu konuda firmamız, sizlere cihazınızın acil ekran değişimini yapmak üzere profesyonel ve bir o kadar hızlı acil ekran değişimi hizmetini kusursuz olarak sunmaktadır.

ANASAYFA

iPhone Ekran Değişimi

Hızlı ve Garantili Acil Ekran Değişimi

Firmamız bünyesinde sizlere acil ekran değişimi hizmeti sunan teknisyenlerimiz, sizlere son derece hızlı ve garantili hizmet sunmaktadır. Tüm marka cihazlarınızda değişim yapılan ekran parçaları orijinal olmakla birlikte firmamız değişimi yapılan yeni ekran parçası için sizlere 6 ay garanti vermektedir.

Firmamız tarafından acil ekran değişimi hizmetlerimiz dilerseniz bulunduğunuz yerde, dilerseniz Kadıköy merkezimizde sizlere sunulmaktadır. Adres de acil ekran değişimi için yapmanız gereken işlem bizi aramaktır. Firmamızın uzman teknisyenleri adresinize gelerek değişimi yapar.

Bu sayede cep telefonunuzun, tabletinizin ya da laptopunuzun markası ne olursa olsun orijinal ekran parçası ile acil ekran değişim işleminiz 15 dakika süre içerisinde gerçekleşir. İşlem sonrasında teknisyenlerimizin kalite kontrol testlerini tamamlamasıyla cihazınız size çalışır ve sorunsuz durumda teslim edilmektedir.

Acil ekran Değişiminde Şeffaf Hizmet Ayrıcalığı

Siz değerli müşterilerimize tüm olanaklarını kullanarak şeffaf hizmet ayrıcalığı sunar. Bulunduğunuz adreste ya da Kadıköy merkezimizde cihazınızın ekran değişimi tamamen sizin yanınızda ve göz önünde yapılmaktadır. Bu sayede siz değerli müşterilerimiz, cihazınıza yapılan tüm müdahaleleri ve takılan yeni ekranınızı işlem sırasında göre bilmektesiniz.

Kurumsallığı ve profesyonelliği elden bırakmayan firmamız, acil ekran değişimi hizmetini Kadıköy’de bulunan merkezimizde sunuyor. Aynı zamanda İstanbul’un tüm ilçelerinde ayağınıza kadar gelmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ara & Bilgi Al
Adres Bilgisi