Adalar Ekran Değişimi

Adalar ekran değişimi için sizler de bizimle iletişime geçin ve alanında uzman bir ekip ile hızlı çözümlerimizden yararlanın. Teknik servisimizde tüm ekran değişimleri her zaman orijinale en yakın ekranlar ile yapılır. Bunun yanında orijinale en yakın ekranlar sayesinde telefonlarınızdaki dokunmatik hızı, dokunmatik hassasiyeti ve ekran parlaklığı gibi tüm özellikler ilk gün ki performansına geri döner. Bunların yanı sıra siz değerli müşterilerimiz için;

  • Tüm ekran değişimleri orijinale en yakın ekranlar ile gerçekleştirilir.
  • Ayrıca ekran değişimi sonrasında telefonlarınızda yer alan bilgiler asla silinmez.
  • Değişim hizmetleri her zaman parça ve işçilik garantisi ile yapılır.
  • Bunun yanında değişimler için steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odaları kullanılır.
  • Değişim sırasında tüm işlemler sizlerin yanında ve gözü önünde gerçekleştirilir.

Adalar ekran değişimi ile aynı zamanda telefonlarınızı kargo ile servisimize gönderebilir ve bu şekilde ekran sorunlarınızı giderebilirsiniz. Kargo yoluyla servisimize göndermiş olduğunuz telefonlarınız en kısa sürede ekran değişimi yapılarak tekrar tarafınıza geri gönderilir. Kargo ücretleri ise tamamen firmamız tarafından ödenir. Ayrıca telefon servisimizde tüm ekran değişimleri garanti kapsamında yapılır. Sizler de telefon ekranlarınızda meydana gelen tüm sorunları Adalar garantili ekran değişimi ile kısa sürede ortadan kaldırabilir ve servisimiz ile en az 6 ay parça ve işçilik garantili hizmetler alabilirsiniz.

iPhone Ekran Değişimi Adalar

iPhone ekran değişimi hizmetlerinde siz müşterilerine alanında uzman ve deneyimli çalışanları ile yardımcı olan firmamız, her zaman orijinale en iPhone ekranlar ile değişim yapar. Ayrıca servisimiz bünyesinde tüm ekran değişimleri steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odalarında yapılır. Değişim sırasında ise tüm işlemler sizlerin gözü önünde gerçekleştirilir.

Hızlı ve güvenilir çözümlerin en doğru adresi olan telefon servisimiz, garanti kapsamında değişim gerçekleştirir. Telefon ekranlarınızda oluşan tüm sorunları sizler de Adalar garantili ekran değişimi ile kısa sürede çözüme ulaştırmanız mümkündür. Ayrıca servisimizde ekran değişimleri her zaman en az 6 ay parça ve işçilik garantisi ile yapılır.

Samsung Ekran Değişimi Adalar

Samsung ekran değişimi ihtiyaçlarınız için bir an önce servisimiz ile iletişime geçin ve alanında uzman ekibimiz ile hızlı ve güvenilir çözümler elde edin. Servisimizde tüm ekran değişimleri orijinale en yakın Samsung ekranlar ile yapılır. Bunun yanında değişim esnasında telefonlarınızda gerçekleştirilen tüm işlemler sizlerin gözü önünde olur.

Diğer yandan ekran değişimleri yaklaşılk olarak 45 ila 60 dakika gibi kısa bir süre içerisinde yapılır. Değişimin hemen ardından ekranlarınızda çeşitli testlerle kontrol edilir. Eğer bir sorun gözükmüyorsa sizlerin de onayı alınarak telefonlarınız teslim edilir. Ayrıca değişim sonrasında sizler de kendi ekranlarınızı kontrol edebilir ve bunun ardından telefonlarınızı teslim alabilirsiniz.

Xiaomi Ekran Değişimi Adalar

Xiaomi garantili ekran değişimi hizmetleri ile sizleri ağırlayan firmamız, garanti kapsamında sunduğu hizmetler ile sizlere hızlı ve güvenilir çözümlerin en doğru adresidir. Telefon ekranlarınızda oluşan kırık, çatlak, çizik ya da ekran dokunmatiği bozulması gibi sorunları sizler de garantili ekran değişimi Adalar ile kısa sürede çözüme ulaştırabilirsiniz. Aynı zamanda servisimiz ile en az 6 ay parça ve işçilik garantili değişim hizmetleri alabilirsiniz.

Telefon servisimizde ekran değişimleri daima alanında uzman ve deneyimli bir ekip ile yapılır. Bunun yanında orijinale en yakın Xiaomi ekranlar ile değişimler gerçekleştirilir. Ayrıca ekran değişimi sonrasında telefonlarınızda yer alan bilgiler hiçbir şekilde silinmez. Ekran değişimi sırasında ise tüm işlemler sizlerin gözü önünde olur.

Huawei Ekran Değişimi Adalar

Huawei ekran değişimi için sizler de hemen telefon servisimiz ile iletişime geçin ve alanında uzman bir ekip ile sizlere yardımcı olalım. Teknik servisimizde tüm ekran değişimleri her zaman orijinale en yakın ekranlar ile yapılır. Bunun yanında değişim sırasında ise tüm işlemler sizlerin yanında ve gözü önünde olur.

Diğer yandan servisimizde ön cam değişimi değil, her zaman panelli ekran değişimleri yapılır. Bu sayede telefon ekranlarınızda daha sonradan sarı leke ya da beyaz nokta gibi sorunla meydana gelmez. Ayrıca ekran değişimlerinde oldukça uygun fiyat aralıkları ile sizlere yardımcı olunur. Servisimiz sektör genelinde en ucuz ekran değişimi yapan firmalardan biridir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ara & Bilgi Al
Adres Bilgisi