Afyonkarahisar Ekran Değişimi

Afyonkarahisar ekran değişimi hizmetleri ile siz müşterilerine konusunda uzman ve deneyimli çalışanları ile hizmet veren firmamız, tüm ekran değişimlerinde orijinale en yakın ekranlar kullanır. Servisimiz bünyesinde orijinale en yakın ekranlar ile gerçekleştirilen ekran değişimleri sonrasında telefonlarınızda;

  • Ekran parlaklığı
  • Dokunmatik hızı
  • Dokunmatik hassasiyeti

Tamamen eski performansına geri kavuşur. Bu şekilde telefonlarınızı eskiden olduğu gibi rahatlıkla kullanabilir ve ekranlarınızda herhangi bir sorun yaşamazsınız. Ayrıca servisimiz siz müşterilerine her zaman garanti kapsamında hizmetler sunar. Afyonkarahisar garantili ekran değişimi hizmetlerimiz sayesinde sizler de en az 6 ay parça ve işçilik garantisi ile ekran değişimi yaptırabilirsiniz.

Afyonkarahisar ekran değişimi ile dilerseniz telefonlarınızı kargo yoluyla da göndererek ekran değişimi hizmetleri alabilirsiniz. Kargo ile servisimize gönderdiğiniz telefonlar elimize ulaştığı an ekran değişimleri yapılır ve en geç 3 iş günü içerisinde yine kargo ile adresinize teslim edilir. Ayrıca kargo ücretleri çift taraflı olarak firmamız tarafından karşılanır ve sizlere hiçbir şekilde ek maliyet çıkarılmaz. Diğer yandan servisimizde ekran değişimleri sonrasında bilgileriniz asla silinmez ya da zarar görmez. Değişim yapılmasının ardından yeni ekranda bir dizi testler ve kontroller gerçekleştirilir. Sizlerin de onayı alındıktan sonra telefonlarınız teslim edilerek süreç tamamlanır.

iPhone Ekran Değişimi Afyonkarahisar

iPhone telefonların ekran değişimi hizmetlerinde sizlere hızlı ve güvenilir çözümler sunan firmamız, her zaman alanında uzman bir ekip ile sizlere yardımcı olur. Ayrıca ekran değişimleri servisimizin steril ve statik elektrikten arındırılmış olan teknik servis odalarında yapılır. Bu şekilde cihazlarınız için uygun bir ortamda değişim hizmetleri sunulmuş olur.

Servisimizde ekran değişimleri garanti kapsamında sizlere sunulur. Afyonkarahisar garantili ekran değişimi hizmetlerimiz kapsamında sizler de en az 6 ay parça ve işçilik garantisi ile ekran değişimi hizmetleri alabilirsiniz. Bunun yanında servisimizde ekran değişimleri sonrasında bilgileriniz asla silinmez ya da zarar görmez. Bu konuda her zaman için uzman ekibimize güvenebilir ve sorunsuz bir ekran değişimi hizmeti alabilirsiniz.

Samsung Ekran Değişimi Afyonkarahisar

Teknik servisimiz Samsung telefonların ekran değişimlerinde de sizlere yardımcı olur. Orijinale en yakın Samsung ekranların kullanıldığı değişimler, her zaman deneyimli ve uzman bir ekip ile gerçekleştirilir. Ayrıca servisimizde ön cam değişimi yerine her zaman panelli ekran değişimleri yapılır ve bu sayede iç ekran, dokunmatik panel, ön cam ve dış panel gibi parçaların tamamı değiştirilir.

Diğer yandan servisimizde Samsung ekran değişimleri garantili olarak yapılır. Garantili ekran değişimi Afyonkarahisar ile sizler de 6 ay parça ve işçilik garantisi altında değişim hizmetleri alabilirsiniz. Bunların yanı sıra ekran değişiminde en uygun fiyat aralarına da bizimle ulaşabileceğinizi belirtmek isteriz. Telefon servisimiz siz müşterileri için sektör genelindeki en ucuz ekran değişimi hizmetleri ile öne çıkar.

Xiaomi Ekran Değişimi Afyonkarahisar

Xiaomi telefonlarınızın ekranlarında meydana gelen kırık, çizik, çatlak ya da ekran dokunmatiğinin bozulması gibi durumlarda hemen bizimle iletişime geçin ve sizlere en kısa süre içerisinde kaliteli ve profesyonel çözümlerimiz ile yardımcı olalım. Servisimizde ekran değişimleri ortalama 45 ila 60 dakika arasında yapılır ve sonrasında gerekli kontroller yapılarak telefonlarınız teslim edilir.

Ayrıca teknik servisimiz Xiaomi telefonların ekran değişimleri sonrasında telefon ekranlarınızda çeşitli testler gerçekleştirir ve bunun ardından sizlerin de onayını alarak telefonlarınızı teslim eder. Değişim sırasında tüm işlemler sizlerin gözü önünde yapılır. Ekran değişimi sonrası ise verileriniz hiçbir şekilde silinmez ya da kaybolmaz.

Huawei Ekran Değişimi Afyonkarahisar

Eğer sizler de Huawei telefonlarınızın ekranlarında oluşan sorunlar nedeniyle hızlı ve profesyonel çözümlerin sunulduğu bir teknik servis arıyorsanız, artık doğru adrestesiniz demektir. Firmamız siz müşterileri için ekran değişimi hizmetlerinde hem kaliteli hem de uygun fiyatlı çözümler sunar. Sizler de daha sonrada telefon ekranlarınızda sorun yaşamak istemiyorsanız, orijinale en yakın ekranlar ile değişim yapan firmamızı tercih edebilirsiniz.

Huawei telefonların ekran değişimlerinde kaliteden ödün vermeden çalışmalarını sürdüren firmamız, siz müşterileri için garantili hizmetler sunar. Afyonkarahisar garantili ekran değişimi hizmetlerimiz sayesinde sizler de en az 6 ay parça ve işçilik garantili değişim hizmetleri alabilir ve değişim sonrasında herhangi bir sorun yaşamanız halinde tekrar firmamıza gelerek ücretsiz destek hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ara & Bilgi Al
Adres Bilgisi