Ağrı Ekran Değişimi

Ağrı ekran değişimi hizmetleri olarak sizlere her zaman konusunda uzman ve tecrübeli çalışanlarımız ile yardımcı olduğumuzu söylemek isteriz. Telefon tamir ve onarımında sektörün önde gelen isimler arasında yer alan firmamız, aynı zamanda ekran değişimlerinde hızlı ve güvenilir çözümlerin en doğru adresidir. Ekran değişimlerinde son teknoloji ekipmanlar kullanan firmamız, orijinale en yakın ekranlar ile değişim yapar. Bu sayede telefonlarınızda dokunmatik hızı, dokunmatik hassasiyeti ve ekran parlaklığı performansından hiçbir şey kaybetmez. Bunların yanı sıra firmamızda yapılan ekran değişimlerinde;

  • Her zaman orijinale en yakın ekranlar kullanılır.
  • Ağrı garantili ekran değişimi hizmetlerinde en az 6 ay parça ve işçilik garantisi ile değişim yapılır.
  • Ekran değişimleri tamamen siz müşterilerimizin yanında ve gözü önünde gerçekleştirilir.

Ağrı ekran değişimi olarak sizlere firmamız bünyesinde hizmet verdiğiniz gibi kargo gönderim hizmeti ile de değişim hizmetleri verdiğimizi belirtmek isteriz. Telefonlarınızı kargo yolu ile bizlere gönderebilir ve kısa süre içerisinde ekran değişimi yapılan telefonlarınızı tekrar kargo yolu ile teslim alabilirsiniz. Firmamız kargo ücretlerini çift taraflı olarak bizzat kendisi karşılar ve sizlere ek bir maliyet yüklemez. Diğer yandan servisimizde yapılan ekran değişimleri sonrasında telefonlarınızda yer alan veriler silinmez ve bunun yanında değişimin hemen ardından yeni ekranda çeşitli testler ve kontrollerin ardından teslimat yapılır. Teslimat öncesi mutlaka sizlerin de onayı alınır ve bunun ardından telefonlarınız teslim edilir.

iPhone Ekran Değişimi Ağrı

iPhone telefonların ekran değişimlerinde hızlı ve kaliteli çözümleri ile sizlere yardımcı olan firmamız, ekran değişimlerinde her zaman orijinale en yakın ekranlar ile sizlere yardımcı olur. Firmamız, orijinale en yakın iPhone ekranlar kullanarak yaptığı değişimler ile telefon ekranlarınızda dokunmatik hızı, dokunmatik hassasiyeti ve ekran parlaklığı gibi özelliklerin eski performansına kavuşmasını sağlar.

Diğer yandan firmamız her zaman garanti kapsamında ekran değişimleri sunar. Ağrı garantili ekran değişimi hizmetlerimiz ile sizler de en az 6 ay parça ve işçilik garantili değişim hizmetleri alabilirsiniz. Ayrıca ekran değişini sonrasında yaşadığınız benzer sorunlar için tekrar firmamıza gelebilir ve sizlere ücretsiz destek sunmamızı sağlayabilirsiniz.

Samsung Ekran Değişimi Ağrı

Sektörün önde gelen firmalarından biri olarak sizlere Samsung akıllı telefonların ekran değişimlerinde de yardımcı olduğumuzu belirtmek isteriz. Sizler de ekran değişimlerinde hızlı ve güvenilir çözümler için hemen bizimle iletişime geçin ve sizlere alanında uzman ve deneyimli kadromuz ile profesyonel bir ekran değişimi hizmeti sunalım.

Servisimizde yapılan ekran değişimleri sonrasında telefonlarınızda yer alan bilgileriniz hiçbir şekilde silinmez ya da zarar görmez. Ayrıca değişim sonrası yeni ekranlarınız çeşitli testlere tabi tutulur ve eğer ekranda bir sorun gözükmüyorsa sizlerin de onayı alınarak teslimat yapılır. Bunun yanında teknik servisimizde tüm ekran değişimleri ön cam değişimi değil, panelli ekran değişimi şeklindedir.

Xiaomi Ekran Değişimi Ağrı

Xiaomi akıllı telefonların ekran değişimi için sizler de bizi tercih edebilir ve uzman ekibimiz ile yaptığımız profesyonel hizmetlerden yararlanabilirsiniz. Servisimizde ekran değişimleri daima steril ve statik elektrikten arındırılmış olan teknik servis odalarında gerçekleştirilir. Bu şekilde cihazlarınız için ekran değişimi konusunda en uygun ortam oluşturulmuş olur ve ekran değişimi sırasında ve sonrasında istenmedik sorunlar yaşanmaz.

Ayrıca teknik servisimiz bünyesinde tüm ekran değişimleri garantili olarak yapılır. Yani sizler de garantili ekran değişimi Ağrı hizmetlerimiz kapsamında en az 6 ay parça ve işçilik garantili olarak hizmet alabilirsiniz. Bunun yanında firmamız ekran değişimlerinde oldukça hızlı ve kaliteli bir işçilik ortaya koyar. Yalnızca 60 dakika gibi kısa bir süre içerisinde ekran değişimleriniz gerçekleştirilir.

Huawei Ekran Değişimi Ağrı

Sizler de Huawei telefonlarınızın ekranlarınızda meydana gelen kırık, çizik, çatlak ya da ekran dokunmatiği arızaları için hemen bizimle iletişime geçebilir ve ekranlarınızda yaşanan sorunları kısa sürede ortadan kaldırabilirsiniz. Firmamız sizlere oldukça uygun fiyat aralıkları ile değişim hizmetleri sunar.

Bunların yanı sıra teknik servisimizde ekran değişimleri sonrasında bilgileriniz silinmez. Ayrıca değişim sırasında yapılan tüm işlemler sizlerin gözü önünde gerçekleştirilir. Ekran değişimi sonrasında ise yeni ekran üzerinde bazı testler ve kontroller gerçekleştirilir. Eğer ekranda herhangi bir sorun gözükmüyorsa sizlerin de onayı alınarak telefonlarınız teslim edilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ara & Bilgi Al
Adres Bilgisi