Ankara Ekran Değişimi

Ankara ekran değişimi hizmetleri olarak sizlere hızlı ve güvenilir çözümler sunan telefon servisimiz, ekran değişimi konusunda alanında uzman ve tecrübeli kadrosu ile sizlere hizmet verir. Bunun yanında servisimizde ekran değişimleri son teknoloji ekipmanlar ile gerçekleştirilir ve değişim sırasında her zaman orijinale en yakın ekranlar kullanılır. Orijinale en yakın ekranlar ile yapılan değişimler sonrasında;

  • Ekran parlaklığı
  • Dokunmatik hızı
  • Dokunmatik seviyesi

gibi tüm özellikler telefonlarınızda eski performansına geri kavuşur. Bu sayede telefonlarınızı sorunsuz bir şekilde kullanabilir ve yeni ekranınızdan en yüksek verimi alabilirsiniz.

Ankara ekran değişimi sayesinde kargo ile değişim hizmetleri almakta mümkündür. Yapmanız gereken sadece kargo ile telefonlarınızı bize göndermek ve ardından en kısa sürede ekran değişimi yapılan telefonlarınızı tekrar kargo yolu ile teslim almaktadır. Ayrıca firmamız, kargo ücretlerini çift taraflı olarak kendisi karşılar ve sizleri ek maliyetler ile karşı karşıya bırakmaz. Bunların yanı sıra garantili ekran değişimi Ankara hizmetlerimiz kapsamında sizlere en az 6 ay parça ve işçilik garantili hizmetler verdiğimizi belirtmek isteriz. Bizimle yapacağınız ekran değişimlerinde bilgileriniz hiçbir şekilde silinmez ve ekran değişimi sonrasında yeni ekranlarınız çeşitli testlerden geçirildikten sonra teslimat yapılır. Teslimat öncesi sizlerin onayı da kesinlikle alınır.

iPhone Ekran Değişimi Ankara

iPhone ekran değişimi hizmetleri ile sizlere konusunda uzman ve deneyimli çalışanları ile yardımcı olan firmamız, aynı zamanda son teknoloji ekipmanlar ile değişim yapar. Bunun yanında servisimiz bünyesinde tüm ekran değişimleri steril ve statik elektrikten arındırılmış olan teknik servis odalarında yapılır. Bu şekilde cihazlarınız için en uygun ortamlardan biri oluşturulmuş olur.

Ayrıca firmamızda ekran değişimleri daima garanti kapsamında yapılır. Ankara garantili ekran değişimi hizmetlerimiz kapsamında sizler de en az 6 ay parça ve işçilik garantisi ile ekran değişimi yaptırabilirsiniz. Bunun yanında değişim sonrasında yeni ekranınızda benzer sorunlar yaşamanız halinde tekrar servisimize gelebilir ve sizler için sunduğumuz ücretsiz destek hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Samsung Ekran Değişimi Ankara

Samsung akıllı telefon ekranlarında meydana gelen kırık, çatlak, çizik ya da ekran dokunmatiği arızaları için sizler de hemen bizimle iletişime geçin ve sizlere ekran değişimlerinde hızlı ve güvenilir çözümler sunalım. Ekran değişimlerinde her zaman orijinale en yakın Samsung ekranlar ile değişim yapan firmamız, bu sayede ekranlarınızda dokunmatik hızı, dokunmatik hassasiyeti ve ekran parlaklığının eski performansına geri dönmesini sağlar.

Bunların yanı sıra servisimizde yapılan ekran değişimleri sonrasında telefonlarınızda bulunan verileriniz hiçbir şekilde silinmez ya da zarar görmez. Bu şekilde telefonlarınızda yer alan fotoğraf, video, oyun, uygulama ve rehber gibi tüm bilgiler sorunsuz bir şekilde korunmuş olur. Ayrıca ekran değişimleri sonrasında yeni ekranlar çeşitli testler ile kontrol edilir ve bu şekilde ekranda bir sorun olmadığı taktirde sizlerden de onay alınarak telefonlarınız teslim edilir.

Xiaomi Ekran Değişimi Ankara

Xiaomi telefonlarda uman ve deneyimli ekibi ile ekran değişimleri yapan firmamız, siz müşterileri için oldukça hızlı ve pratik işlemler yapar. Servisimiz bünyesinde ekran değişimleri ortalama 45 ila 60 dakika gibi kısa bir süre içerisinde sonuçlandırılır. Bunun ardından telefon ekranlarınızda gerekli kontroller yapılarak teslimat yapılır. Teslimat öncesinde sizlerden onay alınmadan hiçbir şekilde telefonlar teslim edilmez.

Diğer yandan teknik servisimizde ön cam değişimi değil, her zaman panelli ekran değişimleri yapılır. Buna göre telefon ekranlarınızda yer alan iç ekran, ön cam, dokunmatik panel ve dış panel gibi parçaların tamamı değiştirilir. Ayrıca panelli ekran değişimleri sonrasında telefon ekranlarınızda sarı leke ya da beyaz nokta gibi ekran problemleri de hiçbir zaman için yaşanmaz.

Huawei Ekran Değişimi Ankara

Sektörün önde gelen telefon servislerinden olarak sizlere Huawei telefonlarınızın ekranlarında meydana gelen tüm sorunlar için hızlı ve kaliteli çözümler sunduğumuzu da belirtmek isteriz. Firmamız, her zaman orijinale en yakın Huawei ekranlar ile sizlere yardımcı olur. Ayrıca ekran değişimleri tamamen sizlerin yanında ve gözü önünde gerçekleştirilir.

Bunların yanı sıra servisimizde her zaman garantili ekran değişimleri yapılır. Sizler de garantili ekran değişimi Ankara ile 6 ay süre ile parça ve işçilik garantisi altında hizmet alabilirsiniz. Değişim sonrasında ise herhangi bir ekran sorunu halinde de tekrar bize gelerek ücretsiz destek hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ara & Bilgi Al
Adres Bilgisi