Antalya Ekran Değişimi

Antalya ekran değişimi hizmetleri ile sizlere konusunda uzman ve tecrübeli teknisyenleri ile yardımcı olan firmamız, ekran değişimlerinde hızlı ve güvenilir çözümlerin en doğru adresidir. Firmamızda ekran değişimleri oldukça hızlı bir şekilde yapılır ve bunun yanında değişim sırasında her zaman orijinale en yakın ekranlar kullanılır. Orijinale en yakın ekranlar ile telefonlarda;

  • Dokunmatik hızı
  • Dokunmatik seviyesi
  • Ekran parlaklığı

Şeklindeki tüm özellikler kısa süre içerisinde eski performansına geri döner. Böylece telefonlarınızı ekranlarında herhangi bir performans düşüklüğü yaşamadan sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz.

Antalya ekran değişimi ile aynı zamanda telefonlarınızı kargo yoluyla da bizlere göndererek ekran değişimi hizmetleri alabilirsiniz. Servisimize gelme imkanınız bulunmadığı durumlarda telefonlarınızı kargo yolu ile servisimize gönderebilir ve ekran değişimi en kısa sürede yapılan telefonlarınızı tekrar kargo ile teslim alabilirsiniz. Kargo ücretlerinin çift taraflı olarak firmamız tarafından karşılandığını da belirtmek isteriz. Diğer yandan servisimizde ekran değişimleri her zaman garanti kapsamında yapılır. Sizler de hemen firmamıza gelin ve Antalya garantili ekran değişimi hizmetlerimiz kapsamında en az 6 ay parça ve işçilik garantisi ile ekran değişimi yaptırma şansını elde edin. Ayrıca değişim sonrasında ekranlarınızda herhangi bir sorun yaşamanız halinde firmamıza gelerek ücretsiz destek hizmetimizden de faydalanabilirsiniz.

iPhone Ekran Değişimi Antalya

iPhone ekran değişimi hizmetlerinde hızlı ve güvenilir çözümlerin en doğru adresi olan firmamız, sizlere her zaman alanında uzman ve deneyimli teknisyenleri ile yardımcı olur. Firmamız aynı zamanda ekran değişimi sırasında daima orijinale en yakın iPhone ekranlar kullanır. Orijinale en yakın ekranlar sayesinde telefon ekranlarınızda dokunmatik hızı ve hassasiyeti tamamen eski performansına geri döner. Böylece telefonlarınızı herhangi bir sorun yaşamadan en yüksek verimle kullanabilirsiniz.

Bunların yanı sıra firmamız sizlere garanti kapsamında hizmet verir. Antalya garantili ekran değişimi hizmetleri ile en az 6 ay parça ve işçilik garantili ekran değişimi yaptırmanız mümkündür. Üstelik ekran değişimi sonrasında herhangi bir sorun yaşamanız halinde tekrar servisimize gelebilir ve ücretsiz destek hizmetimizden de faydalanabilirsiniz.

Samsung Ekran Değişimi Antalya

Sektörün önde gelen telefon servisleri arasında yer alan firmamız, Samsung telefonlarınız için de sizlere hızlı ve kaliteli çözümler ile yardımcı olur. Teknik servisimiz bünyesinde tüm ekran değişimleri sterilize edilmiş ve statik elektrikten arındırılmış olan teknik servis odalarında yapılır. Bu sayede cihazlarınız için ekran değişimi konusunda gerekli ortam oluşturulmuş olur.

Ekran değişimi sonrasında yeni ekranlarınız bizzat uzman ekibimiz tarafından çeşitli testlere tabi tutulur ve yeni ekranda herhangi bir sorun olup olmadığı anlaşılmaya çalışır. Eğer ekranda bir sorun yoksa sizlerin de onayı alındıktan sonra telefonlarınız teslim edilir. Ayrıca servisimizde ön cam değişimi yerine her zaman panelli ekran değişimleri yapılır. Bu sayede ilerleyen zamanlarda ekranlarınızda sarı leke ya da beyaz nokta gibi sorunların önüne geçilmiş olur.

Xiaomi Ekran Değişimi Antalya

Xiaomi ekran değişimi hizmetleri ile sizlere profesyonel çözümler sunan teknik servisimiz, aynı zamanda garantili olarak sizlere hizmet sunar. Sizler de güvenilir bir servis ile çalışmak istiyorsanız, garantili ekran değişimi Antalya hizmetlerimiz kapsamında en az 6 ay parça ve işçilik garantili hizmetlerimize dahil olabilirsiniz. Teknik servisimizde tüm ekran değişimleri garanti kapsamında gerçekleştirilir ve bunun yanında değişim sonrası ekranlarda herhangi bir sorun yaşanması halinde ücretsiz destek hizmeti sunar.

Bunların yanı sıra servisimizde yapılan ekran değişimleri sonrasında telefonlarınızda yer alan bilgileriniz hiçbir şekilde silinmez ve zarar görmez. Çünkü alanında uzman ve deneyimli ekibimiz telefonlarınızın sadece görüntü birimi üzerinde işlem yapar ve bu nedenle telefonlarınızda bulunan verileriniz asla silinmez ya da kaybolmaz.

Huawei Ekran Değişimi Antalya

Huawei akıllı telefonların ekran değişimlerinde sizlere hızlı çözümler ile yardımcı olan firmamız, uzman bir ekibin yanı sıra her zaman son teknoloji ekipmanlar ile çalışır. Orijinale en yakın ekranlar ile yapılan değişimler sonrasında telefon ekranlarınız dokunmatik hızı ve dokunmatik hassasiyeti açısından performans olarak ilk gün ki haline geri döner.

Diğer yandan ekran değişimlerinde oldukça uygun fiyat aralıkları ile hizmet verilen servisimiz, sektör genelindeki en ucuz ekran değişimi yapan firmalardan biridir. Bu nedenle kaliteli ve uygun fiyatlı bir ekran değişimi için her zaman bizi tercih edebilir ve teknik servisimiz ile profesyonel hizmetlere ortak olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ara & Bilgi Al
Adres Bilgisi