Apple iPad iPhone Teknik Servisi Kadıköy

Apple iPad iPhone teknik servisi Kadıköy bünyesinde siz müşterileri için ekran değişimi ve cep telefonu tamiri hizmetleri sunan firmamız ile sizler de cep telefonlarınızda yaşadığınız tüm sorunlar için hızlı ve güvenilir çözümler bulabilirsiniz. Ayfon servis olarak cep telefonlarında ekran değişimi başta olmak üzere diğer tüm sorunlar için servisimize gelebilir ve bizimle kısa sürede içerisinde karşılaştığınız tüm sorunları ortadan kaldırabilirsiniz.

Apple iPad iPhone Teknik Servisi ve Cep Telefonu Tamiri

Apple iPad tabletleriniz ya da iPhone telefonlarınızda karşılaştığınız tüm sorunlar için sizlere hızlı ve güvenilir çözümler sunan servisimiz, aynı zamanda uzman ve tecrübeli ekibi ile sizlere yardımcı olur. Teknik servisimiz bünyesinde ekran değişimleri son teknoloji ekipmanlar ve orijinale en yakın iPhone ekranları ile gerçekleştirilir.

Kadıköy iPhone Teknik Servisi

Apple yetkili servis Kadıköy ile sizler de telefon ekranlarınızda meydana gelen kırık, çatlak ve çizik gibi problemler için kalıcı ve etkili çözümler bulabilirsiniz. Bunun yanında iPhone telefonlarınızın ekran dokunmatiği üzerinde de çeşitli arızalar yaşamanız halinde aynı şekilde servisimize gelebilir ve ekran sorunlarınızı kısa sürede ortadan kaldırabilirsiniz. Teknik servisimizde ekran değişimi hizmetleri aşağıdaki gibi sizlere sunulur;

  • Ekran değişimleri ortalama 30 ila 60 dakika arasında gerçekleştirilir.
  • Değişim hizmetlerinde en az 6 ay kadar parça ve işçilik garantili hizmetler verilir.
  • Ayrıca ekran değişimleri orijinale en yakın iPhone ekranlar ile yapılır.
  • Bunların yanı sıra ön cam değişimi değil, panelli ekran değişimleri ile sizlere yardımcı olunur.
  • Ekran değişimi sonrasında bilgileriniz silinmez ya da zarar görmez.
  • Değişim sırasında tüm işlemler sizlerin gözü önünde gerçekleştirilir.

Kadıköy iPhone Uygun Fiyatlı Ekran Değişimi

Ayfon servis hizmetlerimiz arasında siz müşterilerimizde her zaman en uygun fiyat aralıkları ile yardımcı olduğumuzu belirtmek isteriz. Sizler de iPhone telefonlarınızın ekranlarında oluşan tüm sorunlar için bizi tercih edebilir ve bizimle en ucuz ekran değişimi hizmetlerine dahil olabilirsiniz. Firmamız sektör genelinde en uygun fiyat aralıkları ile ekran değişimi hizmeti sunan firmalar arasında yer alır ve sizlere her zaman bütçe dostu çözümler sunar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ara & Bilgi Al
Adres Bilgisi