Asus Şarj Soketi Değişimi

Günümüzde, cep telefonu kullanıcı sayısı oldukça fazladır ve sürekli artmaktadır. Asus marka cep telefonu kullanıcıları, telefonlarında meydana gelen her türlü arıza için teknik servisimizin güvenilir ve garantili hizmetlerinden faydalanabilir.

Asus şarj soketi değişimi garantili yapılır ve yapılan tüm işlemlerin, müşteri tarafından görülmesi sağlanır, müşterinin gözü önünde yaptığımız tamir ve parça değişim işlemleri, alanında uzman teknik servis elemanlarımız tarafından yapılır.

Servisimizde, şarj soketi değişimi ve diğer işlemler, gizli olmayan açık bölümde yapılır. Müşteri güveninin sağlanması için 7/24 kamera kayıt sistemi çalışmaktadır. Bu sayede hiçbir müşterimiz, telefondaki verilerim kopyalanır mı? Başka parçalar değiştirilir mi? Gibi endişelere kapılmaz.

Asus Şarj Soketi Değişimi Nasıl Yapılır?

Şarj soketi değişimi, uzmanlık isteyen bir iştir. Teknik servisimizde, örnek model şarj soketi değişimi yapılacağı zaman önce arıza tespiti yapılır. Tespit edilen arıza türüne göre yapılacak işlemler belirlenir ve müşteri bilgilendirilir. Şarj soketi değişimi yapılırken, telefonda kayıtlı bilgilerin hiçbir şekilde zarar görmeyeceği ve silinmeyeceği müşteriye anlatılır. Cep telefonu müşterinin gözü önünde sökülür ve arızalı parça gösterilir. Şarj soketi değişimi şu şekilde yapılır.

  • Asus telefon şarja takılır ve şarj alıp almadığı kontrol edilir.
  • Şarj soketi gözle kontrol edilir,
  • Telefon söküldükten sonra şarj soketi bağlantı ayakları kontrol edilir ve gerekli ölçümler yapılır,
  • Arızalı olduğu tespit edilen şarj soketi yedek parça değişimi yapılır ve sorun çözülür.
  • Teknik servisimizde yapılan şarj soketi değişimi işleminden sonra farklı şarj kabloları ile deneme yapılır ve şarj aldığı görüldükten ve müşteriye gösterildikten sonra teslim edilir.
    Asus Şarj Soketi Değişimi

Asus Şarj Doldurmama ve Şarj Soketini Kırılması

Asus cep telefonlarında, orijinal şarj kablosu dışında farklı kablolar denendiğinde ya da telefonun düşmesi, darbeye maruz kalması gibi durumlar, şarj soketi kırılmasına neden olabilir. Şarj soketi kırılan cep telefonları hiçbir şekilde şarj almaz ve kullanıcı şarj doldurma sorunu yaşar. Örnek modelin şarj soketi değişimi işlemlerinde, tüm müşterilerimize 6 ay parça ve işçilik garantisi veriyoruz. Asus kullanıcılarına sunduğumuz şeffaf ve güvenilir hizmetler sayesinde, sürekli olumlu yorumlar alıyoruz.

Google haritalarında en yüksek olumlu yorum alan teknik servis olarak Türkiye geneline hizmet sunuyoruz. Müşterimizin gözü önünde yapmış olduğumuz tüm işlemlere garanti veriyoruz. Asus şarj soketi değişimlerinde, telefondaki bilgilerin silinmemesi, tamir sonrası, kullanıcının telefonunu hemen kullanmaya başlamasını sağlamaktadır. Şarj soketi kırılma sorununun yaşanmaması için şarj ederken orijinal kablonun kullanılması ve telefonun yüksekten yere düşmesini önleyecek tedbirlerin alınması gerekiyor.

Asus Şarj Almama Sorunu

Cep telefonlarından internet erişimi yapıldığı ve sürekli sosyal medya hesapları takip edildiği için günlük şarj etme ihtiyacı oluşmaktadır. Asus marka cep telefonlarında, şarj almama sorunu ile karşılaşılabilir. Bunun birçok nedeni vardır. Şarj almama nedenlerini genel olarak şunlardır.

  • Şarj soketinin kirli olması,
  • Şarj soketinin kırılmış olması,
  • Şarj kablosu ya da adaptörünün arızalı olması,

Asus telefonların şarj almama sorunlarının nedeni ne olursa olsun tüm sorunlar teknik servisimizde, alanında uzman kişiler tarafından hemen çözülmektedir. Şarj almama sorunu devam ettiği sürece kullanıcılar, telefonlarını kullanamayacaktır.

Uzman elemanlarımız, şarj almama sorunu için şarj soketi değişimi yaparken, telefonun, anten, kulaklık ve batarya kontrollerini de yaparlar. Tüm parçaların çalışır ve sağlam olduğu görüldükten sonra müşteriye telefon teslim edilir. Yedek parça değişimlerinde, şarj soketi seti bütün olarak kullanılır ve telefonun orijinal haline dönmesi sağlanır.

Asus Şarj Soketi Değişimi Fiyatı Ne Kadar

Asus marka telefonlarla ilgili sunduğumuz, tüm teknik servis hizmetleri her zaman en uygun fiyat tarifesine sahiptir. Şarj soketi değişimi fiyatı cep telefonu modeli ve şarj soketi yedek parça setine göre değir. Şarj soketi değişimlerinde, orijinal yedek parçalar kullanıyoruz. Asus modelleri için şarj soketi değişim işlemleri aynı gün içerisinde yapılıyor.

İşlem süresi ortalama 30 dakikadır. Telefonda farklı arızalarda tespit edilirse, tamamen sorununun çözümü için bazı durumlarda işlemler 2 saat kadar sürebiliyor. İnternet üzerinden, olumlu müşteri yorumlarımızın olduğunu görenler, farklı illerde olsalar bile kargo ile telefonlarını göndererek tamir ettirebiliyor. Her türlü işlem garantisi veriyor, uygun fiyatla değişimleri gerçekleştiriyoruz. Müşterilerimize, şarj soketi değişimi fiyatlarını telefon modeline göre veriyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ara & Bilgi Al
Adres Bilgisi