Asus zenfone 5z Ekran Değişimi

Asus zenfone 5z ekran değişimi konusunda siz de hemen bizimle iletişime geçebilir ve uzman kadromuz ile ekranlarınızda yaşadığınız sorunlardan kurtulabilirsiniz. Akıllı telefon modellerinde her geçen gün daha önemli bir hale gelen ekranlar, bazı durumlarda çeşitli nedenlere bağlı olarak arizalanabilir. Bu tür sorunlar da ise genelde en etkili çözüm yolu ekran değişimidir. Asus zenfone 5 ze620kl ekran değişimi hizmetlerinde sizlere kaliteli ve profesyonel çözümler sunan firmamızı tercih edebilir ve bizimle kısa süre içerisinde istenen sonuçlara ulaşabilirsiniz.

Asus zenfone 5z ekran değişimi hizmetlerinde hızlı ve profesyonel çözümlerin adresi olan telefon servisimiz, telefonlarda yalnızca asus zenfone 5 arka cam değişimi ya da ön cam değişimi yapmamakta ve sizlere komple ekran değişimi ile hizmet vermektedir. Yani telefonlarda iç ekran, ön cam, dokunmatik panel ve dış panel olmak üzere tüm aksamlar değiştirilmektedir. Bu şekilde daha sonradan ortaya çıkabilecek sarı leke ya da beyaz nokta gibi ekran problemleri için de önlem alınmış olur. Ayrıca ekran değişimlerinde genel olarak tavsiye edilen komple ekran değişimi olarak karşımıza çıkar.

Asus zenfone 5z Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

Asus akıllı telefonlarda ekran değişimleri uzman ekibimiz tarafından gerçekleştirilir. Bu şekilde ekran değişiminde istenmedik durumlar ortaya çıkmaz ve böylece başarılı sonuçlar elde edilir. Bunun yanında telefon servisimiz müşteri adresinde de ekran değişimi hizmetleri verir. Siz de bulunduğunuz konumda ekran değişimi hizmeti almak için bizi arayabilir ve adresinizi belirterek uzman ekibimiz ile yerinde hizmetlerimize dahil olabilirsiniz. Ayrıca telefon servisimizde genel olarak bir ekran değişimi aşağıdaki şekilde yapılır;

  • Asus zenfone 5z telefon modellerinde ekran değişimleri ortalama 45 dakika içerisinde sonuçlanır. Ancak serviste yoğunluk olması halinde bu süre 2 saate kadar uzayabilir.
  • Telefon servisimizde daima uzman ve deneyimli teknisyenler ile ekran değişimi yapılır.
  • Ayrıca firmamız, tüm müşterileri için 6 ay parça ve işçilik garantili hizmetler sunar. Alınan hizmetin ardından benzer sorunlar yaşanması halinde tekrar teknik servisimize gelerek ücretsiz destek alınması mümkündür.
  • Servisimizde ekran değişimi öncesinde ya da değişim sırasında sıfırlama ve reset gibi işlemler yapılmaz. Bunun yanında telefonlarda yer alan veriler asla silinmez.
  • Ekran değişimi yapılmasının ardından telefona yeni takılan ekran üzerinde bazı testler ve kontroller gerçekleştirilir. Eğer yeni ekranda bir sorun gözükmüyorsa telefon müşteriye teslim edilir.
  • Bunların yanı sıra telefon servisimiz her zaman ekran değişimlerinde orijinale en yakın ekranlar kullanır.
  • Ekran değişimi sırasında yapılan tüm işlemler bizzat müşterinin gözü önünde yapılır ve her şey net bir şekilde izlenebilir. Ayrıca bu şekilde müşterilerin aklında da hiçbir şekilde soru işareti kalmaz.
  • Kargo gönderim hizmetiyle de servisimizde ekran değişimi yapılması mümkündür. Bu hizmet için öncelikle kullanıcılar telefonlarını kargo yolu ile bize gönderir ve daha sonra servisimize ulaşan telefonun ekran değişimi yapılarak yine kargo ile geri gönderilir. Bu süreç ortalama 3 iş günü kadar zaman alır.

Asus zenfone 5z Ekran Değişimi Nedenleri Nelerdir?

Asus akıllı telefon modellerinde çeşitli nedenlere bağlı olarak ekran problemleri ile karşılaşmak mümkündür. Genelde darbe almaya bağlı olarak oluşan ekran sorunları dokunmatik panelde çeşitli sorunlar meydana getirebilir. Bunun yanında alınan sert darbeler ile ekranda kırılma ya da çatlama gibi durumlar oluşabilir. Sıvı teması ya da telefonun suya düşmesi de aynı şekilde ekran sorularına neden olur ve böyle bir durumda ekran değişimi yapılması gerekir.

Asus zenfone 5z Ekran Değişimi En Doğru Adres

Telefon ekranlarında meydana gelen tüm sorunlar için siz de bizi tercih edebilir ve telefon servisimiz ile kısa zaman içerisinde istenen sonuçlara ulaşabilirsiniz. Siz müşterileri için her zaman son sistem ekipman ve donanımlar ile hizmet veren teknik servisimiz, aynı zamanda uzman ve tecrübeli kadrosuyla sizlere yardımcı olur. Bunların yanı sıra parça ve işçilik garantili hizmetler de yine servisimiz tarafından sunulan hizmetler arasında yer alır. Hızlı ve güvenilir çözümlerin en doğru adresi olan servisimize gelin ve siz de telefonlarınız içinde yer alan bilgiler silinmeden kaliteli ve profesyonel bir ekran değişimi hizmeti alın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ara & Bilgi Al
Adres Bilgisi