Asus Zenfone 6 ZS630KL Ekran Değişimi

Asus Zenfone 6 ZS630KL ekran değişimi ile ilgili merak ettiğiniz konularda sizlere birtakım bilgiler verecek ve aynı zamanda ekran değişimlerinin nasıl gerçekleştiğini açıklamaya çalışacağız. Kullanıcıların karşılaştığı önemi sorunlardan biri olan ekran problemleri, genelde darbe almaya ya da telefonların düşmesine bağlı olarak ortaya çıkar. Bu yüzden asus zenfone 6 ekran değişimi gerekli hale gelir ve telefonu sorunsuz bir şekilde kullanmak için bir an önce ekranın değiştirilmesi gerekir. Ekran değişimlerinde ise her zaman uzman bir teknik servisten yardım almak ve bu işlemi profesyonel bir şekilde çözüme ulaştırmak önemlidir.

Asus Zenfone 6 ZS630KL ekran değişimi konusunda öncelikle kullanıcıların dikkat emesi gereken bazı hususlar vardır. Genelde ekran değişimleri sırasında yan sanayi ekranlar ucuz olması nedeniyle çok fazla tercih edilir. Hatta asus zenfone 6 ekran sahibinden ya da buna benzer sitelerden satın alınarak herhangi bir telefoncuya bu ekranı takması istenir. Ancak akıllı telefonlarda ekran konusunda oldukça önemli bir konumda yer alır. Çünkü telefonların en hassas parçalarından biri ekranlar olarak karşımıza çıkar. Darbe alınması ya da düşmesi halinde ilk olarak etkilenen parçalardan biri ekranlardır. Bu yüzden ekran değişimlerinin yan sanayi ekranlar ile değil orijinal ekranlar ile değiştirilmesi gerekir.

Asus Zenfone 6 ZS630KL Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

Ekran değişimlerinde kaliteli ve titiz bir işçilik her leyden önce gelir. Asus telefonlar için tüm akıllı telefonların ekran değişimlerinde yapılması gereken işlemler geçerlidir. Bunun yanında asus zenfone 6 ekran çıtalı modellerin ekran değişimlerinde kullanılan ekranlardan biri olduğunu ve değişim sırasında buna dikkat edilmesi gerektiğini söylemek mümkündür. Ekran değişimle genelde çok uzun sürmeyen bir işlem süreci gerektirir. Pek çok telefon servisinde ekran değişimleri oldukça kısa bir süre içerisinde değiştirilir ve sonrasında gerekli kontroller ve testler yapılarak telefon sahibine teslim edilir. Genel olarak bakıldığında ise Asus telefonlar başta olmak üzere ekran değişimleri sırasında verilen hizmetler aşağıdaki gibi karşımıza çıkar;

  • Asus modellerinde ekran değişimi hizmetleri ortalama 45 dakika içerisinde gerçekleştirilir.
  • Ayrıca ekran değişimi için genelde orijinal ve orijinale yakın ekranlar kullanılır.
  • Parça ve işçilik garantili hizmetler ekran değişimlerinde olmazsa olmazlardan biridir.
  • Bunların yanı sıra ekran değişimleri alanında uzman ve deneyimli personeller tarafından gerçekleştirilir.
  • Ekran değişimi yapılırken hem öncesinde hem de sonrasında hiçbir şekilde telefonların içinde yer alan bilgiler silinmez ve telefonlar asla sıfırlanmaz.
  • Değişim yapıldıktan sonra yeni takılan ekran üzerinde bazı testler ve kontroller yapılır. Yapılan kontroller sonucunda ekran sorunsuz bir şekilde çalışıyorsa telefon müşteriye teslim edilir.
  • Kargo gönderim hizmetiyle de ekran değişimi yapılması mümkündür. Telefonlar kargo yolu ile öncelikle servise gönderilir ve ekran değişimi yapılan telefonlar aynı şekilde kargo ile kullanıcıya geri gönderilir. Bu işlem 3 fazla iş günü sürer.

Asus Zenfone 6 ZS630KL Ekran Değişimi Garantiye Girer Mi?

Asus telefonların ekranlarında yaşanan problemler sonucu ekran değişimleri genelde kullanıcı kaynaklı bir hata olarak görüldüğü için garanti kapsamında değerlendirilmez. Kullanıcı kaynaklı ekran sorunlarında ekran değişimi yapılsa dahi kullanıcılardan ücret talep edilir. Tabi kullanıcı hatsı olarak görülmeyen durumlarda ücretsiz bir şekilde ekran değişimi yapıldığını söylemekte mümkündür. Ancak genel olarak ekran problemlerinde kullanıcı hatası öne çıkar ve üretici firmalar ekran çatlamalarını ya da kırılmalarını kullanıcı hatası olarak görür.

Asus Zenfone 6 ZS630KL Ekran Değişimi İçin En Doğru Adres

Ekran değişimi hizmetleri ile siz müşterilerine hızlı ve güvenilir hizmetler sunan firmamız, aynı zamanda sektörün öne çıkan isimleri arasında yer alır. Firmamız, ekran değişimlerinde her zaman alanında uzman ve tecrübeli teknisyenlerini ile hizmet sunar. Bunun yanında ekran değişimi yapılırken telefonların içerisinde yer alan veriler asla silinmez. Ayrıca telefonların diğer aksamlarına da asla zarar gelmez. Parça ve işçilik garantili hizmetler ile siz müşterilerine yardımcı olan firmamız, aldığınız hizmet sonrasında ekran ile yaşadığınız tüm problemlerde teknik destek sunar. Bu şekilde almış olduğunuz hizmet kapsamında her zaman kendinizi güvence altında hissedebilirsiniz. Siz de hem kaliteli hem de uygun fiyatlarda bir teknik servis arıyorsanız, hemen bizimle iletişime geçin ve sizlere profesyonel çözümler sunalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ara & Bilgi Al
Adres Bilgisi