Ataşehir Ekran Değişimi 

Ataşehir ekran değişimi için sizler de hemen telefon servisimiz ile iletişime geçin ve alanında uzman ekinimiz ile hızlı çözümler elde edin. Teknik servisimizde tüm ekran değişimleri orijinale en yakın ekranlar ve son teknoloji ekipmanlar ile yapılır. Bunun yanında servisimiz bünyesinde siz değerli müşterilerimiz için;

  • Ekran değişimleri daima orijinale en yakın ekranlar kullanılarak yapılır.
  • Ayrıca ekran değişimi sonrasında telefonlarınızda yer alan bilgiler asla silinmez.
  • Tüm ekran değişimleri garanti kapsamında sizlere sunulur.
  • Bunun yanında her zaman steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odalarında işlem yapılır.
  • Ekran değişimi sırasında ise işlemlerin tamamı sizlerin yanında ve gözü önünde olur.

Ataşehir ekran değişimi ile aynı zamanda cep telefonlarınızı kargo ile servisimize göndermeniz ve ekranlarınızda yaşadığınız sorunları kısa süre içerisinde gidermeniz mümkündür. Teknik servisimize kargo ile göndermiş olduğunuz telefonlarınız, ekran değişimleri aynı gün içerisinde yapılarak tekrar kargo yoluyla sizlere geri gönderilir. Bunun yanında kargo ücretleri ise bizzat firmamız tarafından ödenir. Diğer yandan garanti kapsamında hizmetler sunan firmamız, hızlı ve güvenilir çözümleri ile sizleri ağırlar. Ataşehir garantili ekran değişimi ile sizler de telefon ekranlarınızda oluşan tüm sorunları kısa sürede ortadan kaldırabilir ve bunun yanında servisimiz ile en az 6 ay parça ve işçilik garantili hizmetler alabilirsiniz.

iPhone Ekran Değişimi Ataşehir

iPhone ekran değişimi hizmetleri ile sizler de telefon ekranlarınızda meydana gelen tüm sorunları kısa sürede çözüme ulaştırabilirsiniz. Alanında uzman ve tecrübeli bir ekiple değişim yapan firmamız, aynı zamanda orijinale en yakın iPhone ekranlar ile sizlere yardımcı olur. Bunun yanında servisimizde tüm ekran değişimleri sizlerin yanında ve gözü önünde gerçekleştirilir.

Bunların yanı sıra ekran değişimleri için steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odaları kullanılır. Değişimin hemen ardından ekranlarınız çeşitli testlerle kontrol edilir. Eğer herhangi bir sorun bulunmuyorsa sizlerin de onayı alınarak telefonlarınız teslim edilir. Ayrıca değişim sonrasında sizler de kendi ekranlarınızı kontrol edebilir ve bunun ardından telefonlarınızı teslim alabilirsiniz.

Samsung Ekran Değişimi Ataşehir

Samsung telefonların ekran değişimi hizmetlerinde hızlı ve kaliteli çözümler sunan firmamız, her zaman orijinale en yakın Samsung ekranlar ile değişim yapar. Orijinale en yakın ekranlar sayesinde telefonlarınızda dokunmatik hızı, dokunmatik hassasiyeti ve ekran parlaklığı gibi özellikler eski performansına geri döner.

Ekran değişimi hizmetlerinde garantili çözümler sunan telefon servisimiz, hızlı ve güvenilir bir hizmetin en doğru adresidir. Sizler de telefon ekranlarınızda yaşadığınız tüm sorunları Ataşehir garantili ekran değişimi ile kısa sürede ortadan kaldırabilir ve en az 6 ay parça ve işçilik garantili hizmetler alabilirsiniz. Ayrıca değişim sonrasında yaşadığınız ekran sorunları için de ücretsiz destek hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Xiaomi Ekran Değişimi Ataşehir

Xiaomi ekran değişimi hizmetleri ile sizlere her zaman alanında uzman ve deneyimli bir kadro ile yardımcı olan firmamız, orijinale en yakın ekranlar ile değişim yapar. Ekran değişimleri son teknoloji ekipmanlar ve donanımlar ile gerçekleştirilir. Değişim esnasında ise telefonlarınızda gerçekleştirilen tüm işlemler sizlerin gözü önünde olur.

Diğer yandan servisimizde ekran değişimleri yaklaşık olarak 45 ila 60 dakika gibi kısa bir sürede tamamlanır. Bu sürenin ardından ise yeni ekranlarınızda çeşitli testler ve kontroller yapılarak telefonlarınız teslim edilir. Ayrıca servisimizde ön cam değişimi yerine her zaman panelli ekran değişimleri yapılır. Bu sayede ekranlarınızda daha sonradan sarı leke ay da beyaz nokta gibi sorunlar meydana gelmez.

Huawei Ekran Değişimi Ataşehir

Huawei garantili ekran değişimi ile siz müşterileri için hızlı ve güvenilir çözümler sunan firmamız, ekran değişimlerini garanti kapsamında gerçekleştirir. Sizler de telefon ekranlarınızda yaşadığınız tüm problemleri Ataşehir garantili ekran değişimi sayesinde kısa sürede ortadan kaldırabilirsiniz. Bunun yanında servisimizden en az 6 ay parça ve işçilik garantili değişim hizmetleri alabilirsiniz.

Servisimiz bünyesinde Huawei telefonların ekran değişimleri daima orijinale en yakın ekranlar ile yapılır. Bunun yanında alanında uzman ve deneyimli bir kadro ile işlemler gerçekleştirilir. Ayrıca ekran değişimi ardından telefonlarınızda yer alan bilgiler silinmez ya da zarar görmez. Sizler de ekran değişimlerinde kaliteli ve uygun fiyatlı çözümler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ara & Bilgi Al
Adres Bilgisi