Avea İntouch 4 Ekran Fiyatı

Avea İntouch 4 ekran fiyatı olarak sizlere her zaman en uygun fiyat aralıkları ile yardımcı olan firmamız, ekran değişimi hizmetlerinde uzman ve deneyimli ekibi ile değişim hizmetleri sunar. Son teknoloji ekipmanlar ve orijinale en yakın Avea ekranlar ile değişim yapan firmamız, hızlı ve güvenilir çözümlerin en doğru adresidir. Orijinale en yakın ekranlar ile değişim yapılmasının ardından telefon ekranlarınız tamamen eski performansına geri kavuşur. Bunun yanında ekran parlaklığı, dokunmatik hızı ve dokunmatik hassasiyeti de ilk gün ki haline geri döner. Firmamız bünyesinde siz değerli müşterilerimiz için;

  • Her zaman orijinale en yakın Avea ekranlar kullanılarak değişim yapılır.
  • Ayrıca değişim hizmetlerinde en az 6 ay parça ve işçilik garantisi sunulur.
  • Ekran değişimi sırasında gerçekleştirilen tüm işlemler sizlerin gözü önünde yapılır.

Avea İntouch Ekran Değişimi Ne Kadar Sürer?

Avea İntouch 4 ekran fiyatı değişimi firmamızda yaklaşık olarak 60 dakika gibi kısa bir süre içerisinde tamamlanır. Ekran değişimi sırasında kullanılan yapıştırıcı maddenin kuruması ve değişim sonrası ekranda yapılan testler belirtmiş olduğumuz bu sürenin içinde yer alır. Servisimizde çok fazla yoğunluk olması halinde ise ekran değişimleri biraz daha uzayabilir.

Avea İntouch Ekran Değişimi Sonrasında Bilgilerim Silinir Mi?

Avea telefonların ekran değişimlerinde uzman ve tecrübeli bir ekip ile hizmet veren firmamızda ekran değişimi sonrasında bilgileriniz hiçbir şekilde silinmez ya da zarar görmez. Çünkü uzman ekibimiz telefonlarınızda yalnızca görüntü birimi üzerinde işlem yapar ve bu sayede telefonlarınızda bulunan video, fotoğraf, telefon rehberi, oyun ya da uygulama gibi bilgiler hiçbir şekilde silinmez.

Avea İntouch 4 Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

Teknik servisimizde tüm ekran değişimleri steril ve statik elektrikten arındırılmış olan teknik servis odalarında yapılır. Değişim sırasında her zaman son teknoloji ekipmanlar kullanılır ve bunun yanında alanında uzman bir ekip ile hizmet verilir.

Diğer yandan ekran değişimi sonrasında yeni ekran üzerinde bazı testler gerçekleştirilir. Yapılan kontroller sonrasında eğer ekranda herhangi bir sorun yoksa sizlerin de onayı alınarak teslimat yapılır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ara & Bilgi Al
Adres Bilgisi