Aydın Ekran Değişimi

Aydın ekran değişimi hizmetleri ile sizlere alanında uzman ve tecrübeli çalışanları ile hizmet veren servisimiz, son teknoloji ekipmanlar ile değişim yapar. Bu şekilde telefon ekranlarınızda oluşan kırık, çatlak, çizik ya da ekran dokunmatiği gibi arızaları kısa sürede ortadan kaldırabilirsiniz. Servisimiz bünyesinde bir ekran değişimi;

  • Her zaman orijinale en yakın ekranlar ile yapılır.
  • Tüm ekran değişimleri steril ve statik elektrikten arındırılmış olan teknik servis odalarında yapılır.
  • Değişim sonrasında telefonlarınızda bulunan bilgiler hiçbir şekilde silinmez.
  • Ayrıca ekran değişimleri garanti kapsamında gerçekleştirir.
  • Değişim sırasında tüm işlemler sizlerin yanında ve gözü önünde yapılır.

Aydın ekran değişimi ile aynı zamanda kargo yolu ile telefonlarınızı servisimize göndererek değişim hizmetleri alabilirsiniz. Servisimizde kargo ile göndermiş olduğunuz telefonlar kısa süre içerisinde ekran değişimi yapılarak aynı şekilde kargo ile sizlere geri gönderilir. Bunun yanında kargo ücretleri çift taraflı olarak servisimiz tarafından karşılanır. Ayrıca ekran değişimleri servisimiz bünyesinde her zaman garanti kapsamında yapılır. Aydın garantili ekran değişimi hizmetleri kapsamında sizler de en az 6 ay parça ve işçilik garantisi altında değişim hizmetleri alabilirsiniz. Değişim sonrası telefon ekranlarınızda benzer sorunlar yaşamanız halinde de yine bizimle iletişime geçebilir ve ücretsiz destek hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

iPhone Ekran Değişimi Aydın

iPhone telefonların ekranlarında meydana gelen tüm sorunlar için hızlı ve kaliteli çözümler sunan firmamız, siz müşterileri için her zaman orijinale en yakın iPhone ekranlar ile değişim yapar. Bu şekilde telefon ekranlarınızda;

  • Dokunmatik hızı
  • Dokunmatik hassasiyeti
  • Ekran parlaklığı

Gibi özelliklerin tamamı eski performansına geri döner. Bunun ardından ise telefonları ilk gün ki verimlilikle kullanmak mümkün olur.

Diğer yandan servisimizde ekran değişimleri daima garantili olarak yapılır. Sizler de Aydın garantili ekran değişimi ile en az 6 ay parça ve işçilik garantili hizmetler alabilirsiniz. Ayrıca değişim sonrasında telefon ekranlarınızda kullanıcı hatası dışında bir sorun yaşamanız halinde tekrar servisimize gelebilir ve ücretsiz destek hizmetimizden de faydalanabilirsiniz.

Samsung Ekran Değişimi Aydın

Samsung ekran değişimi hizmetleri ile sizlere profesyonel çözümler sunan firmamız, aynı zamanda son teknoloji ekipmanlar ve orijinale en yakın ekranlar kullanarak sizlere yardımcı olur. Servisimizde Samsung telefonların ekran değişimleri steril ve statik elektrikten arındırılmış olan teknik servis odalarında gerçekleştirilir. Bu sayede telefonlarınız için en uygun değişim ortamı oluşturulmuş olur.

Ayrıca telefonlarınızda yapılan ekran değişimleri sonrasında bilgileriniz hiçbir şekilde silinmez. Uzman ekibimiz yalnızca telefonlarınızın görüntü birimi üzerinde işlem yapar ve böylece telefonlarınızda yer alan video, fotoğraf, oyun, uygulama ve rehber gibi bilgiler hiçbir şekilde silinmez ya da zarar görmez. Bu konuda her zaman için servisimize güvenebilir ve telefonlarınızı bize emanet edebilirsiniz.

Xiaomi Ekran Değişimi Aydın

Xiaomi ekran değişimi hizmetlerinde hızlı ve kaliteli çözümlerin en doğru adresi olan firmamız, aynı zamanda siz müşterileri için oldukça uygun fiyat aralıkları ile değişim hizmetleri sunar. Servisimiz sektörde en ucuz ekran değişimi yapan firmalardan biri olarak karşımıza çıkar ve sizler için her zaman bütçe dostu bir yaklaşım sergiler.

Firmamızda tüm ekran değişimleri garanti kapsamında gerçekleştirilir. Eğer siz de güvenilir bir servis ile ekran değişimi yaptırmak istiyorsanız, garantili ekran değişimi Aydın ile en az 6 ay parça ve işçilik garantili değişim hizmetleri alabilirsiniz. Değişim sonrasında ekranlarınızda yaşadığınız herhangi bir sorun için de servisimize gelebilir ve ücretsiz destek hizmetimizden de yararlanabilirsiniz.

Huawei Ekran Değişimi Aydın

Huawei telefonların ekranlarında meydana gelen sorunlar için sizler de bizimle iletişime geçebilir ve bizimle kaliteli bir değişim hizmeti alabilirsiniz. Firmamız sektör genelinde ön cam değişimi değil, panelli ekran değişimleri yapar. Bu sayede telefon ekranlarınızda iç ekran, ön cam, dokunmatik panel ve dış panel gibi parçaların tamamı değiştirilir. Ayrıca panelli ekran değişimleri ile ilerleyen zamanlarda telefon ekranlarınızda sarı leke ya da beyaz nokta sorunları oluşmaz.

Servisimizde Huawei ekran değişimleri uzman bir ekip ile yapılır. Bunun yanında orijinale en yakın ekranlar ile değişim yapılır. Değişim yapılmasının ardından yeni ekranlarda çeşitli testler ve kontroller gerçekleştirilir. Eğer telefon ekranlarında herhangi bir sorun yoksa sizlerin de onayı alınarak telefonlarınız teslim edilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ara & Bilgi Al
Adres Bilgisi