Bakırköy Ekran Değişimi   

Bakırköy ekran değişimi için sizler de hemen bizimle iletişime geçin ve ekranlarınızda yaşadığınız kırık, çizik, çatlak ya da ekran dokunmatiği arızası gibi sorunlarınıza hızlı çözümler getirelim. Servisimizde tüm ekran değişimleri için orijinale en yakın ekranlar kullanılır. Bunun yanında siz değerli müşterilerimiz için;

  • Tüm ekran değişimleri orijinale en yakın ekranlar ile yapılır.
  • Bunun yanında değişimler için garanti kapsamında gerçekleştirilir.
  • Ekran değişimi sonrasında telefonlarınızda yer alan bilgiler asla silinmez ya da zarar görmez.
  • Ayrıca tüm değişimler steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odalarında yapılır.
  • Değişim sırasında ise tüm işlemler sizlerin yanında ve gözü önünde gerçekleştirilir.

Bakırköy ekran değişimi ile aynı zamanda cep telefonlarınızı kargo ile servisimize göndermeniz ve ekran sorunlarınızı gidermeniz mümkündür. Kargo yoluyla servisimize gönderdiğiniz telefonlarınız, en kısa sürede ekran değişimi yapılarak tarafınıza yine kargo ile geri gönderilir. Bunun yanında kargo ücretleri tamamen firmamız tarafından karşılanır. Ayrıca servisimizde tüm ekran değişimleri garanti kapsamında yapılır. Sizler de Bakırköy garantili ekran değişimi sayesinde ekranlarınızda meydana gelen tüm sorunları kısa sürede giderebilirsiniz. Bunun yanında teknik servisimizden en az 6 ay parça ve işçilik garantili hizmetler alabilirsiniz.

iPhone Ekran Değişimi Bakırköy

iPhone ekran değişimi hizmetleri ile sizler de ekranlarınızda meydana gelen tüm sorunları kısa sürede giderebilirsiniz. Servisimiz bünyesinde tüm ekran değişimleri için orijinale en yakın iPhone ekranlar kullanılır. Bunun yanında değişim sırasında son teknoloji ekipmanlar ve donanımlar kullanılır. Ayrıca ekran değişimi yapılırken tüm işlemler sizlerin yanında ve gözü önünde gerçekleştirilir.

Telefon servisimizde ekran değişimleri için steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odaları kullanılır. Ekran değişimi yapılmasının ardından yeni ekranlarınızda çeşitli testler ve kontroller gerçekleştirilir. Eğer herhangi bir ekran problemi gözükmüyorsa sizlerin de onayı alınarak telefonlarınız teslim edilir.

Samsung Ekran Değişimi Bakırköy

Samsung garantili ekran değişimi hizmetleri ile siz müşterileri için hızlı ve güvenilir çözümler ortaya koyan firmamız, her zaman garantili ekran değişimleri yapar. Sizler de telefon ekranlarınızda ortaya çıkan tüm problemleri Bakırköy garantili ekran değişimi sayesinde kısa sürede çözüme ulaştırabilirsiniz. Bunun yanında en az 6 ay parça ve işçilik garantisi ile ekran değişimi yaptırabilirsiniz.

Ekran değişimlerinde alanında uzman ve deneyimli ekibi ile hizmet veren firmamız, daima orijinale en yakın ekranlar ile sizlere yardımcı olur. Son teknoloji ekipmanlar ve donanımlar ile değişim yapılır. Ayrıca değişim sonrasında telefonlarınızda yer alan bilgiler asla silinmez. Ekran değişimi esnasında ise tüm işlemler sizlerin yanında ve gözü önünde gerçekleştirilir.

Xiaomi Ekran Değişimi Bakırköy

Xiaomi telefonların ekran değişimlerinde hızlı ve kaliteli çözümler sunan firmamız, siz müşterileri için her zaman orijinale en yakın ekranlar ile değişim yapar. Servisimizde ekran değişimleri son teknoloji ekipmanlar ve konusunda uzman bir ekip ile gerçekleştirilir. Bunun yanında değişim sırasında ise tüm işlemler sizlerin gözü önünde olur.

Telefon servisimizde ekran değişimleri yaklaşık olarak 45 ila 60 dakika gibi kısa bir süre içerisinde tamamlanır. Bu sürenin hemen ardından ekranlarınız çeşitli testlerle kontrol edilir ve bir sorun gözükmüyorsa teslimat gerçekleştirilir. Bunun yanında servisimizde ön cam değişimi değil, panelli ekran değişimleri yapılır. Bu sayede ekranlarınızda daha sonradan sarı leke ya da beyaz nokta gibi sorunlar oluşmaz.

Huawei Ekran Değişimi Bakırköy

Huawei telefonların ekran değişimlerinde kaliteli ve uygun fiyatlı çözümler sunan telefon servisimiz, her zaman alanında uzman ve deneyimli bir ekip ile sizlere yardımcı olur. Ekran değişimleri için daima orijinale en yakın Xiaomi ekranlar kullanır. Değişim sonrasında telefonlarınızda bulunan veriler asla silinmez ve değişim sırasında tüm işlemler sizlerin gözü önünde olur.

Diğer yandan ekran değişimlerinde hızlı ve güvenilir çözümler ortaya koyan firmamız, ekran değişimlerini garanti kapsamında gerçekleştirir. Sizler de telefon ekranlarınızda yaşadığınız kırık, çizik, çatlak ya da ekran dokunmatiği bozulması gibi tüm sorunları garantili ekran değişimi Bakırköy ile kısa sürede çözüme ulaştırabilirsiniz. Ayrıca servisimizden en az 6 ay parça ve işçilik garantili hizmetler alabilirsiniz. Bunların yanı sıra ekran değişimi sonrasında ekranlarınızda yaşadığınız sorunlar için firmamıza gelerek ücretsiz destek hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ara & Bilgi Al
Adres Bilgisi