Bitlis Ekran Değişimi

Bitlis ekran değişimi ile sizler de telefon ekranlarınızda meydana gelen kırık, çizik, çatlak ya da ekran dokunmatiği arızası gibi sorunları kısa sürede çözüme ulaştırabilirsiniz. Servisimizde ekran değişimleri her zaman alanında uzman ve deneyimli bir ekip ile yapılır. Bunun yanında ekran değişimlerinde daima orijinale en yakın ekranlar kullanılır. Bu sayede telefon ekranlarınızda dokunmatik hızı, dokunmatik hassasiyeti ve ekran parlaklığı gibi özellikler eski performansına geri döner. Genel olarak servisimizde ekran değişimleri;

  • Her zaman orijinale en yakın ekranlar kullanılarak yapılır.
  • Steril ve statik elektrikten arındırılmış olan teknik servis odalarında değişimler gerçekleştirilir.
  • Ayrıca değişim hizmetleri garanti kapsamında sizlere sunulur.
  • Ekran değişimi sırasında tüm işlemler sizlerin gözü önünde yapılır.

Bitlis ekran değişimi hizmetleri ile aynı zamanda kargo ile telefonlarınızı servisimize gönderebilir ve bu şekilde de ekran sorunlarınızı ortadan kaldırabilirsiniz. Yapmanız gereken sadece kargo ile telefonlarınızı bize göndermek ve değişim yapılmasının ardından yine kargo ile teslim almaktır. Kargo ile yapılan ekran değişimlerinde kargo ücretleri çift taraflı olarak firmamız tarafından ödenir. Bunların yanı sıra servisimizde garanti kapsamında ekran değişimleri yapılır. Sizler de Bitlis garantili ekran değişimi ile telefon ekranlarınızda sorunları en az 6 ay parça ve işçilik garantisi ile çözüme kavuşturabilirsiniz.

iPhone Ekran Değişimi Bitlis

iPhone ekran değişimi hizmetlerinde hızlı ve güvenilir çözümlerin en doğru adresi olan firmamız, siz müşterileri için her zaman hızlı ve güvenilir çözümler sunar. Bunun yanında servisimizde tüm ekran değişimleri sterilize edilmiş ve statik elektrikten arındırılmış olan teknik servis odalarında yapılır. Bu şekilde ekran değişimi için en uygun ortam oluşturulmuş olur.

Ayrıca servisimizde ekran değişimleri orijinale en yakın ekranlar ile yapılır. Orijinale en yakın ekranlar ile yapılan değişim sonrasında iPhone ekranlarınızda dokunmatik hızı, dokunmatik hassasiyeti ve ekran parlaklığı gibi tüm özellikler performans açısından ilk gün ki haline döner. Bunların yanı sıra ekran değişimi sonrasında telefonlarınızda yer alan bilgileriniz silinmez ve değişim sırasında tüm işlemler göz önünde yapılır.

Samsung Ekran Değişimi Bitlis

Saömsung telefonların ekranlarında meydana gelen sorunlar için kaliteli çözümler üreten ve sizlere uzman ekibi ile yardımcı olan firmamız, her zaman garanti kapsamında hizmet verir. Bitlis garantili ekran değişimi ile sizler de telefon ekranlarınızı en az 6 ay parça ve işçilik garantisi ile değiştirebilirsiniz. Ayrıca değişim sonrasında ekranlarınızda yaşadığınız sorunlar için de firmamıza gelerek ücretsiz destek alabilirsiniz.

Samsung telefonlarda ekran değişimleri sonrasında bilgileriniz hiçbir şekilde silinmez ya da zarar görmez. Bunun yanında değişim sonrasında ekranlarınız bazı testler ile kontrol edilir. Eğer ekranda bir sorun gözükmüyorsa sizlerin de onayı alınarak telefonların teslimatı yapılır. Teslimat öncesinde mutlaka sizlere de telefon ekranlarınız kontrol etmeniz için izin verilir.

Xiaomi Ekran Değişimi Bitlis

Xiaomi ekran değişimi hizmetleri ile kırık, çizik, çatlak ya da ekran dokunmatiği arızalı telefonlara profesyonel çözümler sunan firmamız, oldukça hızlı bir şekilde ekran değişimi yapar. Servisimizde ekran değişimleri yaklaşık olarak 45 ila 60dakika gibi kısa bir zaman içerisinde gerçekleştirilir. Değişimin ardından ise ekranda gerekli kontroller yapılarak telefonlar teslim edilir.

Bunların yanı sıra Xiaomi telefonların ekranları uzman bir ekip eşliğinde ve orijinale en yakın ekranlar kullanılarak yapılır. Ayrıca garanti kapsamında değişim hizmetleri ile güvence altında bir ekran değişimi yaptırmak mümkündür. Sizler de garantili ekran değişimi Bitlis ile en az 6 ay parça ve işçilik garantisi ile telefon ekranlarınızı değiştirebilirsiniz.

Huawei Ekran Değişimi Bitlis

Huawei akıllı telefonlarda konusunda uzman ve deneyimli çalışanları ile ekran değişimi hizmeti veren firmamız, aynı zamanda ön cam değişimi yerine panelli ekran değişimleri ile sizlere yardımcı olur. Panelli ekran değişimleri ile telefonlarınızda ilerleyen zamanlarda beyaz nokta ya da sarı leke gibi sorunlar yaşamak zorunda kalmazsınız.

Diğer yandan servisimizde yapılan Huawei ekran değişimleri oldukça uygun fiyat aralıkları ile gerçekleştirilir. Sizler de kaliteli bir ekran değişiminin yanı sıra uygun fiyatlar arıyorsanız, hemen bizimle iletişime geçebilir ve telefon ekranlarınızda yaşadığınız sorunları bizimle çözüme kavuşturabilirsiniz. Servisimizde tüm ekran değişimleri her zaman sizlerin gözü önünde yapılır ve bu şekilde aklınızda şüphe edecek bir durum söz konusu olmaz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ara & Bilgi Al
Adres Bilgisi