Bolu Ekran Değişimi

Bolu ekran değişimi ile telefon ekranlarınızda meydana gelen sorunları kısa sürede ortadan kaldırabilir ve alanında uzman ekibimiz ile yeni bir ekrana kavuşabilirsiniz. Servisimizde tüm ekran değişimleri konusunda uzman ve deneyimli bir ekip tarafından gerçekleştirilir. Ayrıca orijinale en yakın ekranlar ile değişim yapılır ve bu sayede dokunmatik hızı ve hassasiyeti performans açısından herhangi bir düşüş yaşamaz. Servisimiz bünyesinde siz değerli müşterilerimiz için;

  • Orijinale en yakın ekranlar ile değişim yapılır.
  • Ayrıca değişim hizmetleri garanti kapsamında gerçekleştirilir.
  • Değişim sonrasında bilgileriniz silinmez.
  • Steril ve statik elektrikten arındırılmış olan teknik servis odalarında işlem yapılır.
  • Ekran değişimleri tamamen sizlerin gözü önünde gerçekleştirilir.

Bolu ekran değişimi hizmetleri ile aynı zamanda kargo ile telefonlarınızı servisimize göndererek ekran değişimleri yaptırmanız mümkündür. Kargo ile göndermiş olduğunuz telefonlarınız aynı ekran değişimi yapılarak tekrar kargo ile sizlere geri gönderilir. Ayrıca kargo ücretleri firmamız tarafından karşılanır. Bunların yanı sıra ekran değişimleri garantili olarak sizlere sunulur. Bolu garantili ekran değişimi sayesinde telefon ekranlarınızda meydana gelen sorunları en az 6 ay parça ve işçilik garantisi ile çözüme ulaştırabilirsiniz. Ayrıca değişim sonrasında ekranlarınızda kullanıcı hatası dışında bir sorun yaşamanız halinde tekrar servisimize gelebilir ve ücretsiz destek alabilirsiniz.

iPhone Ekran Değişimi Bolu

iPhone ekran değişimi hizmetlerinde sizlere konusunda uzman ve deneyimli çalışanları ile hizmet veren firmamız, aynı zamanda son teknoloji ekipmanlar ile orijinale en yakın ekranlar kullanarak ekran değişimi yapar. Bunun yanında ekran değişimi sırasında telefonlarınızda gerçekleştirilen tüm işlemler sizlerin göz önünde yapılır.

Servisimiz bünyesinde ekran değişimleri her zaman garanti kapsamında gerçekleştirilir. Bolu garantili ekran değişimi ile telefon ekranlarınızda oluşan sorunları en az 6 ay parça ve işçilik garantisi ile çözüme ulaştırabilirsiniz. Ayrıca ekran değişimi sonrasında telefon ekranlarınızda benzer sorunlar ile karşılaşmanız halinde tekrar servisimize gelebilir ve ücretsiz destek hizmetimizden de yararlanabilirsiniz.

Samsung Ekran Değişimi Bolu

Samsung akıllı telefonlarda meydana gelen ekran sorunları için hızlı ve güvenilir çözümler sunan firmamız, sizlere orijinale en yakın ekranlar ile yardımcı olur. Ayrıca servisimizde tüm ekran değişimleri steril ve statik elektrikten arındırılmış olan teknik servis odalarında yapılır. Ekran değişimi sırasında telefonlarınız üzerinde tüm işlemler sizlerin yanında ve gözü önünde gerçekleştirilir.

Siz müşterileri için her zaman garanti kapsamında hizmet veren firmamız, hızlı ve güvenilir bir ekran değişimi hizmeti almanız için elinden geleni yapar. Bu nedenle telefonlarınızda meydana gelen ekran sorunlarında garantili ekran değişimi Bolu ile sizlere en az 6 ay parça ve işçilik garantili değişim hizmetleri sunar. Ekran değişimi sonrasında ise telefon ekranlarınızda yaşadığınız sorunlar için ücretsiz destek sağlar.

Xiaomi Ekran Değişimi Bolu

Xiaomi ekran değişimi ile sizler de servisimiz bünyesinde oldukça hızlı ve kaliteli bir değişim hizmeti alabilirsiniz. Çünkü teknik servisimizde ekran değişimleri yaklaşık olarak 45ila 60 dakika gibi kısa bir süre içerisinde yapılır. Bu değişim sonrasında ekranlarınızda gerekli kontroller yapılır ve sizlerin de onayı alınarak telefonlarınız teslim edilir.

Diğer yandan servisimizde gerçekleştirilen ekran değişimlerinde ön cam değişimi yerine panelli ekran değişimleri yapılır. Bu sayede telefon ekranlarınızda iç ekran, ön cam, dokunmatik panel ve dış panel tamamen değiştirilir. Ayrıca paneli ekran değişimleri sonrasında ekranlarınızda sarı leke ya da beyaz nokta gibi sorunlar ile karşı karşıya kalma riskiniz en aza iner.

Huawei Ekran Değişimi Bolu

Huawei ekran değişimi hizmetleri ile sizlere kaliteli ve profesyonel bir ekran değişimi sunan firmamız, kalitenin yanı sıra oldukça uygun fiyat aralıkları ile değişim yapar. Orijinale en yakın Huawei ekranlar ile yapılan değişimler sonrasında telefonlarınızda yer alan bilgiler hiçbir şekilde silinmez. Çünkü telefonlarınızda yalnızca görüntü birimi üzerinde işlem yapılır ve bu sayede verileriniz asla zarar görmez.

Bunların yanı sıra Huawei telefonlarınızın ekranlarında değişim yapılmasının ardından yeni ekranlarınız üzerinde birtakım test ve kontroller gerçekleştirilir. Buna göre yeni ekranlarınızda herhangi bir sorun yoksa son bir kez sizlere de kontrol ettirilerek telefonlarınız teslim edilir. Ekran değişimi sonrasında sizler de her zaman için telefon ekranlarınızı kontrol edebilir ve bunun ardından teslim alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ara & Bilgi Al
Adres Bilgisi