Bursa Ekran Değişimi

Bursa ekran değişimi hizmetlerinde sizlere alanında uzman ve tecrübeli teknisyenleri ile yardımcı olan firmamız, tüm ekran değişimlerinde orijinale en yakın ekranlar ile sizlere yardımcı olur. Bunun yanında son teknoloji ekipmanlar ile garanti kapsamında hizmetler sunar. Sizler de Bursa garantili ekran değişimi hizmetleri kapsamında telefon ekranlarınızı en az 6 ay parça ve işçilik garantisi ile değiştirebilirsiniz. Bunların yanı sıra siz değerli müşterilerimiz için ekran değişimleri;

  • Her zaman orijinale en yakın ekranlar ile değiştirilir.
  • Değişim hizmetleri garantili olarak gerçekleştirilir.
  • Ekran değişimleri sonrasında telefonlarınızda bulunan bilgiler asla silinmez.
  • Steril ve statik elektrikten arındırılmış olan teknik servis odalarında işlem yapılır.
  • Değişim sırasında tüm işlemler sizlerin yanında ve gözü önünde gerçekleştirilir.

Bursa ekran değişimi hizmetleri ile aynı zamanda telefonlarınızı kargo yoluyla bizlere göndererek ekran değişimi hizmetleri almanız mümkündür. Bu konuda yapmanız gereken sadece kargo ile telefonlarınızı servisimize göndermek ve kısa sürede ekran değişimi yapılan telefonlarınızı yine kargo ile teslim almaktır. Ayrıca servisimizde kargo ile yapılan ekran değişimlerinde kargo ücretleri çift taraflı olarak firmamız tarafından ödenir. Servisimize gelme imkanınız olmadığı durumlarda telefonlarınızı kargo ile bizlere gönderebilir ve ekran değişimi yapılarak kargoya verilen telefonlarınızı en geç 3 iş günü içerisinde teslim alabilirsiniz.

iPhone Ekran Değişimi Bursa

iPhone ekran değişimi ile sizlere hızlı ve güvenilir çözümler sunan firmamız, aynı zamanda telefonlarınızın ekran değişimlerinde orijinale en yakın iPhone ekranlar kullanır. Orijinale en yakın ekranlar sayesinde telefon ekranlarınızda dokunmatik hassasiyeti, dokunmatik hızı ve ekran parlaklığı gibi özelliklerin tümü ilk gün ki performansına kavuşur. Bu sayede telefon ekranlarınızı herhangi bir sorun yaşamadan uzun ömürlü bir şekilde kullanabilirsiniz.

Diğer yandan ekran değişimlerinde sizlere her zaman garanti kapsamında hizmet veren firmamız, hem hızlı hem de güvenilir değişim hizmetlerinin en doğru adresidir. Bursa garantili ekran değişimi ile sizler de telefon ekranlarınızda meydana gelen sorunları en az 6 ay parça ve işçilik garantisi altında çözüme ulaştırabilir ve değişim sonrası herhangi bir sorun yaşamanız halinde servisimize gelerek ücretsiz destek avantajımızdan faydalanabilirsiniz.

Samsung Ekran Değişimi Bursa

Samsung akıllı telefonların ekran değişimlerinde hızlı ve güvenilir çözümlerin en doğru adresi olan servisimiz, siz müşterileri için her zaman orijinale en yakın Samsung ekranlar ile hizmet verir. Bunun yanında ekran değişimi sırasında telefon ekranlarınızda yapılan tüm işlemler sizlerin gözü önünde gerçekleştirilir.

Servisimizde yapılan ekran değişimleri sonrasında telefonlarınızda yer alan video, fotoğraf, oyun, uygulama ve telefon rehberi gibi bilgiler asla silinmez. Bunun yanında ekran değişimi sonrasında yeni ekran üzerinde herhangi bir sorun olup olmadığı kontrol edilir ve sonrasında sizlerin de onayı alınarak telefonlarınız teslim edilir.

Xiaomi Ekran Değişimi Bursa

Xiaomi ekran değişimi için sizler de hemen bizimle iletişime geçin ve sizlere alanında uzman ve deneyimli kadromuz ile yardımcı olalım. Teknik servisimizde ekran değişimleri her zaman orijinale en yakın ekranlar ile yapılır. Bunun yanında ön cam değişimi değil, panelli ekran değişimleri ile hizmet verilir. Panelli ekran değişimleri sayesinde telefonlarınızda sarı leke ya da beyaz nokta problemleri meydana gelmez.

Bunların yanı sıra servisimizde tüm ekran değişimleri garanti kapsamında yapılır. Telefon ekranlarınızda meydana sorunları garantili ekran değişimi Bursa ile en az 6 ay parça ve işçilik garantisi altında değiştirebilirsiniz. Ayrıca ekran değişimi yapılmasının ardından ekranlarınızda herhangi bir sorun oluşması halinde yine servisimize gelebilir ve ücretsiz destek alabilirsiniz.

Huawei Ekran Değişimi Bursa

Huawei ekran değişimi ihtiyaçlarınızda sizlere hızlı ve kaliteli çözümler ile yardımcı olduğumuzu söylemek isteriz. Servisimizde her zaman orijinale en yakın Huawei ekranlar ile değişim yapılır ve ekran değişimleri yaklaşık olarak 45 ila 60 dakika arasında bir zaman alır. Değişimin ardından ise gerekli kontroller yapılarak telefonlar teslim edilir.

Diğer yandan servisimizde ekran değişimleri oldukça uygun fiyat aralıkları ile yapılır. Eğer sizler de ekran değişiminde kaliteli bir işçilik ve uygun fiyatlar için hemen servisimize gelin ve sizlere alanında uzman kadromuz ile profesyonel çözümler sunalım. Ayrıca ekran değişimlerinde telefonlarınızda gerçekleştirilen tüm işlemlerin sizlerin yanında ve gözü önünde yapıldığını da belirtmekte fayda vardır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ara & Bilgi Al
Adres Bilgisi