Casper Batarya Değişimi

Sabahtan akşama kadar elinde Casper cihazı ile dolaşan birisi ile günde sadece sınırlı zaman dilimlerinde kullanımda bulunan birisinin batarya sorunu yaşama oranları birbirinden çok farklıdır. Ama unutulmaması gereken her elektronik parça için olduğu gibi bataryaların da belli bir ömrünün olduğudur. Bataryaların düzenli kullanımı veya kullanılmaması kullanıcı kaynaklı şekilde batarya ömrünü kısaltabilir. Casper marka olarak kendini iyi konumlandırmış ve kalitesini kanıtlamış bir firma olsa da batarya konusunda kullanıcın etkisi çok fazla olduğundan uzun süreli kullanım için garanti vermesi mümkün olmaz.

Bataryanın ısınması, şişmesi, artık şarj almaması, soket girişinde bozulmaların yaşanması gibi durumlar değişim için zamanın geldiğini ve geç kalınması halinde maliyetlerin daha da artacağını anlatır. Bunun için Casper batarya değişimi işlemleri için servisimize gelerek neden Google haritalar üzerinde en yüksek ve olumlu müşteri yorumlarına sahip olduğumuzu anlayabilirsiniz. Garantili, göz önünde ve güven vererek uzun yıllardır hizmet verdiğimiz gibi vermeye de devam ediyoruz.

Casper Batarya Değişimi Nasıl Yapılır?

Değişim için servisimize geldiğinizde çalışanlarımız her konuda donanımlı, marka üzerinde uzmanlaşmış, profesyonel çalışan kişiler olduklarından dolayı hemen yardımcı olur. Yapılacak işlem hakkında bilgi verdikten sonra batarya değişim işlemi için cihazınızın gözünüzün önünde açılır. Açılan cihazınızın herhangi bir parçasında değişim yapılmadığını, bilgilerinizin kopyalanmadığını, farklı bir odaya götürülmediğini ve garantili şekilde değişim yapıldığını fark edersiniz. Aynı zamanda servisimizde tüm işlemler güvenlik nedeniyle kayıt altına alınır.

Gerekli olduğunda müşterilerimizin aklında soru işareti kalmasını engellemek adına kayıtları bile kullanma olanağımız vardır. Uzman bir kadroya sahip olmanın ve birçok şeyden emin şekilde hizmet vermenin de etkisi ile en az 6 ay süre ile işlem garantisi vererek değişim yapıyoruz. Gözünüzün önünde yapılan işlemler için garanti almak da bir başka güven sağlayan fark oluyor.

Casper Batarya Değişimi Ne Zaman Yapılmalıdır?

Batarya değişim işlemi için zaman vermek oldukça zor bir işlemdir. Değişim işlemi için gerekli olan süre kullanıcının duruma bağlı şekilde değişiklik göstereceğinden dolayı ortalamadan bahsetmek daha doğru olur. Batarya çeşitli işaretler vermeye başladığında değişim için gerekli olan zamanın geldiğini anlamak gerekir. Batarya değişiminde tecrübelerimize bağlı olarak 1 veya 2 senenin yeterli olacağı görüşünde bulunabiliyoruz. Servisimiz tarafından yapılan ölçümlerde %80 üzerinde olması durumunda değişim işlemi için beklemenizi öneriyoruz. Altında olması ise değişimin yaklaştığı anlamına gelir.

Casper Batarya Değişimi Fiyatı Ne Kadar?

Değişim fiyatlarında yedek parçaların değişen rakamlarını yansıtmadan olabilecek en ekonomik rakamlar kapsamında değişim yapılmasını amaçlıyoruz. Fiyatlar ile alınan hizmetin kalitesi kıyaslandığında oldukça yerinde rakamlar talep ettiğimizi anlamanız mümkün olur. Değişim için en başından söylenen rakamın dışında herhangi bir ek bedel alınması yoluna da gitmiyoruz.

Casper Batarya Değişimi

Batarya Değişim İşlemleri Ne Kadar Sürede Yapılıyor?

Çalışanlarımız yoğun tempoda bile tecrübeli olduklarından dolayı değişim işlemlerini olabilecek en kısa süre içinde değiştirmek adına çaba sarf eder. Değişim için en fazla 30 dakika gibi bir süre ayırmanız yeterli olur. Acil durumlarda bilgi vermeniz halinde öncelik sağlanması yoluna da gidilir. Servisimiz müşterilerimizin memnun olması adına sürekli hizmet kalitesi artırmak için çaba gösterir. Çalışanlarımızın tecrübeli olmasının da hızlı çalışıyor olmamızda büyük etkisi olduğu gözden kaçırılmamalıdır. İşlemleri izleyen müşterilerimizin de gözünden kaçmayacak bir ayrıntıdır.

Batarya Değişimi Sonrası Bilgiler Silinir Mi?

Bilgilerinizin silinmeyeceği konusu işlemlere verdiğimiz garantiler kapsamındadır. Yani işlemler boyunca bilgilerinizin kopyalanması yoluna asla gitmediğimiz gibi bilgilerinizin silinmeyeceği şekilde değişim işlemi yapacağımıza da garanti veriyoruz. İşlemler tamamlandıktan sonra müşterilerimize cihazı vererek gereken kontrolün yapılmasını istiyoruz. Müşterilerimiz emin şekilde işlemlerin yapıldığını ve bilgilerin silinmediğini görerek cihazlarını teslim alıyor.

Batarya Değişimi İle İlgili Merak Edilen Sorular

Değişim konusunda en sık merak edilenler şunlardır:

Arka Planda Çalışan Özellikler Bataryanın Gücünü Eksiltir Mi?

Fazla özellikli olan cihazlarda kullanıcılar kullanmadıkları halde arka planda çalışan özellikleri fark etmez. Ama bunlar bataryanın hem gücünü hem de ömrünü azaltan faktörler arasında bulunur.

Garantili İşlem Nedir?

Değişimlerde bataryanın doğru, olması gerektiği gibi yapıldığı ve en az 6 ay süre ile batarya kaynaklı herhangi bir sorun çıkarmayacağı konusunda garanti verilmesi anlamına gelir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ara & Bilgi Al
Adres Bilgisi