Casper Ekran Değişimi Kadıköy

Kırık casper Ekran Değişimi Kadıköy ilçesi ve çevresinde ekran değişimi hizmetlerinde profesyonel bir çerçevede müşterilerine yardımcı olan firmamız, alanında uzman personel kadrosu ve ayrıcalıklı hizmetleri ile ön plana çıkan firmalar arasında yer alır. Hızlı ve kaliteli hizmetlerinin yanı sıra ekran değişimi fiyatları konusunda uygun fiyat aralıkları ile hizmet vermekte ve bunun yanında ekran değişimlerinde oldukça güvenilir çözümler sunmaktadır.

Sadece ön cam değişimi yapılmayan firmamız da müşterilerimizin yararına olması adına her zaman komple ekran değişimi yapılmaktadır. Ön cam değişimi yapılan ekranlarda yaşanan sorunlardan kaynaklı olarak servisimiz, ön cam değişimi yerine komple ekran değişimleri ile müşterilerine yardımcı olur. Çünkü sadece ön cam değişimi hizmetlerinin ardından ekranlarda belirli bir süre sonra sarı lekeler ve piksel patlamaları oluşur. Bu drumu müşterilerine yaşatmak istemeyen firmamız, komple ekran değişimi yapılmasını önermekte ve bunun yanında çalışmalarını bu yönde gerçekleştirmektedir.

Garantili Ekran Değişimi Hizmetleri İçi Kadıköy Ekran Değişimi

Kırık casper Ekran Değişimi Kadıköy bölgesinde ekran değişimi hizmetlerini garanti kapsamında veren telefon servisimiz ile siz de ekranlarınızda yaşadığınız pek çok probleme hızlı ve kaliteli çözümler bulabilirsiniz. Firmamız, alanında uzman personel kadrosu ve son sistem ekipmanları ile ekran değişimleri gerçekleştirir. Bunun yanında ekran değişimi sırasında kullanılan parça ve işçilik için 6 ay garanti hizmeti sunar. Müşterilerimiz aldıkları hizmetin sonradaki 6 ay içerisinde aynı sorunla karşı karşıya kalmaları durumunda tekrar servisimize gelerek hizmetlerimizden ücretsiz yararlanabilmektedir. Tabi firmamızın siz müşterileri için sunduğu avantajlar bunlar sınırlı değildir. İşte siz müşterilerimiz için sunduğumuz diğer avantajlar;

  • Konusunda deneyimli ve uzman personel kadrosu
  • 15 dakika gibi kısa bir sürede ekran değişimi
  • Orijinal ve orijinale yakın ekran seçenekleri
  • Yedek parça ve işçilik sonrası 6 ay garantili hizmet
  • Müşteri adresinde ekran değişimi
  • Telefon ortaya çıkan tüm arızalarında tamir ve onarım

Casper Ekran Değişimi Sonrası Hizmetler

Telefon ekranlarınızda yaşadığınız sorunlar ardından servisimiz tarafından müşterilerimize çeşitli avantajlar sunulur. Bunlardan biri ekran değişiminden sonra kırılmaz cam desteğidir. Ayrıca parça ve işçilik için verilen 6 aylık garanti hizmeti de yine bir diğer avantaj olarak ön plana çıkar. Siz de bu ayrıcalıklardan faydalanmak için hemen bize gelin ve sizlere profesyonel çözümler sunalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ara & Bilgi Al
Adres Bilgisi