Casper Şarj Soketi Değişimi

Casper akıllı cep telefonu kullanıcıları, sıvı teması, düşürme gibi durumlar sonunda, çeşitli arıza türleri ile karşılaşabilir. Şarj soketi sorunları, şarj almamaya neden olduğu için cihazın kullanım dışı kalmasına da neden olabiliyor. Casper şarj soketi değişimi için Google haritalarda, en yüksek olumlu müşteri yorumları alan teknik servis olarak hizmet veriyoruz. Müşterilerimize, telefonlarındaki hiçbir bilginin okunmadığı, kopyalanmadığı güvencesini veriyoruz.

Servisimizde, işlemlerin yapıldığı bölümler gizli değildir ve 7/24 kamera takibi altındadır. Ayrıca tüm müşterilerimiz, telefonları tamir edilirken, yanımızda bulunmakta ve yapılan işlemleri görebilmektedir. Müşterinin yanında yapmış olduğumuz tüm işlemler sayesinde, müşterilerimizin güvenini kazanıyor, yapılan işlemlerin tüm detaylarını görmelerini sağlıyoruz. Servisimiz, her zaman şeffaf hizmet sunmaktadır.

Casper Şarj Soketi Değişimi Nasıl Yapılır

Casper cihazlarda meydana gelen arızaların, alanında uzman elemanlarımız tarafından tamir edilmesi, yapılan işlemlerin garantili olmasını sağlıyor. Casper şarj soketi değişimi nasıl yapılır, değişim sonrasında nelere dikkat edilir gibi sorularla ilgili müşterilerimiz bilgilendirilmektedir.

Casper cihazı şarj sorunları tamiri için servisimize gelen müşterimiz yanında cihaz kontrolü yapılmaktadır. Servisimizde kullanılan, şarj cihazı ve kabloları ile cihazın şarj alıp almadığını kontrol ediyoruz. Şarj almadığı görülürse, özel ekipmanlar ile cihazın içi açılır ve şarj soketinin yapısı, bağlantıları kontrol edilir. Hasarlı ya da kırık şarj soketi, yenisi ile değiştirilir. Değiştirme işlemlerini yaparken, bağlantı ayakları lehimleri sökülür ve cihaza zarar vermeden, arızalı soketin cihazdan ayrılması sağlanır.

Orijinal yedek parça olan şarj soketi, cihaz üzerindeki yerine takılır ve tüm bağlantıları lehimleyerek sağlamlaştırılır. Bağlantı işlemleri tamamlandıktan sonra şarj kablosu ile kontroller yapılır. Şarj aldığı görüldükten sonra cihaz kapatılır ve müşteriye sağlam olarak teslim edilir.

Casper Şarj Soketi Değişimi

Casper Şarj Doldurmama ve Şarj Soketini Kırılması

Casper akıllı cep telefonlarında, arıza yapma ihtimali en az olan parçalardan birisi, şarj soketleridir. Kullanıcı hatalarından kaynaklı çeşitli sorunlar nedeniyle şarj soketleri zarar görebiliyor. Zarar gören şarj soketlerini 6 ay garantili olarak değiştiriyoruz. Şarj soketi değişimi fiyatı konusunda tüm müşterilerimize yardımcı oluyor ve uygun fiyatlara değişim yapıyoruz. Şarj doldurmama sorununun en büyük nedeni şarj soketinin kırılması ya da şarj kablosunda meydana gelen hasarlardır.

Şarj doldurmama sorunlarına bulduğumuz çözümler sayesinde müşterilerimizden olumlu yorumlar alıyoruz. Tamir işlemlerini gerçekleştirdiğimiz bölümler 7/24 kamera ile takip edilebildiği için kullanıcılar, casper cihazlarını kargo ile bizlere ulaştırabiliyor. Kargo ile gelen cihazların şarj soketi değişim işlemlerini, birkaç gün içerisinde yaparak hemen geri gönderiyoruz. Cihaz modeline göre hazırlamış olduğumuz şarj soketi değişim fiyat bilgilerine gören müşterilerimiz, uygun fiyatlara işlemlerini yaptırabiliyor.

Casper Şarj Almama Sorunu

Casper cihazların sahip olduğu birçok teknik özellikleri kullanmak isteyen kullanıcılar, şarjın daha kısa sürede bitmesine neden olabiliyor. Şarjı biten cihazın kullanılmaya devam edilebilmesi için şarj edilmesi gerekiyor. Casper şarj almama sorunu ile karşılaşanlar, şarj kablolarını kontrol etmelidir. Şarj almama sorununu yaşamaya devam edenler, servisimiz ile iletişim kurarak, konu hakkında bilgi alabilir.

Şarj soketinde meydana gelen arızaların çözümü için cihazın servisimize getirilmesi gerekiyor. Servisimize getirilen tüm cihazlar, müşterinin yanında test edilmekte ve tamir işlemleri yapılmaktadır. Yapılan işlemlere garanti veriyor, alanında uzman elemanlarımızın sorunu tamamen çözmesini sağlıyoruz. Casper şarj soketi değişim fiyatları ile ilgili uygun fiyat seçeneklerimizi tüm müşterilerimize sunuyoruz.

Şarj Soketi Değişimi Fiyatı Ne Kadar?

Casper cihazlarda meydana gelen her arıza türüne göre tamir fiyatları farklı olmaktadır. Casper şarj soketi değişimi fiyatı en az 50 TL, en fazla 200 TL olmaktadır. Casper akıllı cep telefonu modellerinin fazla olması, şarj soketi değişimi fiyatlarının da farklı olmasına neden oluyor. Parça değişimi işlemleri ile ilgili fiyat listemizi, modellere göre hazırlıyor ve müşterilerimize gösteriyoruz. Servisimizde sunulan hizmetlerden faydalanmak isteyenler, yapılacak işlemlere göre ödenecek ücretler hakkında ön bilgi sahibi olabiliyor.

İşlemlere verilen garanti ve uygun fiyat seçenekleri, casper kullanıcılarının, cihazlarında yaşanılan sorunlara hemen çözüm bulmasını ve sorunun ortadan kaldırılmasını sağlıyor. Şarj soketi değişimlerinde, bilgilerin silinmiyor ve başkaları tarafından okunmuyor olması, hizmet kalitemizi artırıyor. Profesyonel hizmet anlayışı ile sunduğumuz, tüm tamir hizmet seçeneklerini, Türkiye genelindeki casper kullanıcılarına hızlı bir şekilde ulaştırıyoruz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ara & Bilgi Al
Adres Bilgisi