Diyarbakır Ekran Değişimi

Diyarbakır ekran değişimi ile siz müşterileri için hızlı ve kaliteli çözümler ortaya koyan firmamız, aynı zamanda alanında uzman ve deneyimli çalışanları ile sizlere yardımcı olur. Servisimizde tüm ekran değişimleri son teknoloji ekipmanlar ve orijinale en yakın ekranlar ile yapılır. Orijinale en yakın ekranlar ile yapılan değişimler sonrasında telefon ekranlarınızda dokunmatik hızı ve hassasiyeti ilk gün ki performansına geri döner. Teknik servisimizde siz değerli müşterilerimiz için;

  • Her zaman orijinale en yakın ekranlar kullanılarak değişim yapılır.
  • Steril ve statik elektrikten arındırılmış olan teknik servis odaları kullanılır.
  • Ekran değişimi sonrasında telefonlarınızda yer alan bilgiler silinmez.
  • Değişim hizmetleri parça ve işçilik garantili gerçekleştirilir.
  • Ayrıca ekran değişimleri sizlerin gözü önünde yapılır.

Diyarbakır ekran değişimi ile aynı zamanda kargo yoluyla telefonlarınızı bizlere gönderebilir ve ekranlarınızda meydana gelen sorunları kısa süre içerisinde giderebilirsiniz. Telefonlarınız servisimize ulaşmasının ardından aynı gün ekran değişimi yapılarak yine kargo yolu ile sizlere geri gönderilir. Ayrıca kargo ücretleri firmamız tarafından karşılanır. Bunun yanında garanti kapsamında hizmetler sunan firmamız, sizlere Diyarbakır garantili ekran değişimi hizmetleri kapsamında en az 6 ay parça ve işçilik garantili ekran değişimi yaptırma imkanı sunar.

iPhone Ekran Değişimi Diyarbakır

iPhone ekran değişimi hizmetleri ile sizlere hızlı ve güvenilir çözümler sunan firmamız, tüm ekran değişimlerinde orijinale en yakın ekranlar ile sizlere yardımcı olur. Servisimizde orijinale en yakın ekranlar ile yapılan değişimler sonrasında telefon ekranlarınızda dokunmatik hızı ve hassasiyeti eski performansına kavuşur. Ayrıca ekran değişimleri her zaman sizlerin yanında ve gözü önünde yapılır.

Teknik servisimizde iPhone telefonlarınız için yapılan ekran değişimleri sonrasında bilgileriniz hiçbir şekilde silinmez ya da zarar görmez. Bunun yanında ekran değişimleri yaklaşık olarak 45 ila 60 dakika gibi kısa bir süre içerisinde yapılır. Bu sürenin sonunda ise telefon ekranlarınızda gerekli kontroller yapılarak teslimat gerçekleştirilir. Telefonlarınız teslim edilmeden önce mutlaka sizlere de kontrol için izin verilir.

Samsung Ekran Değişimi Diyarbakır

Samsung akıllı telefonların ekran değişimlerinde kaliteli ve hızlı çözümlerin en doğru adresi olan firmamız, her zaman garanti kapsamında hizmetler sunar. Telefon ekranlarınızda yaşadığınız sorunları Diyarbakır garantili ekran değişimi ile kısa süre içerisinde giderebilir ve en az 6 ay parça ve işçilik garantisi altında ekran değişimi yaptırabilirsiniz.

Telefon servisimizde siz müşterilerimiz için ön cam değil, panelli ekran değişimleri ile hizmet verilir. Böylece telefon ekranlarınızda ilerleyen zamanlarda sarı leke ya da beyaz nokta gibi sorunlar meydana gelmez. Bunun yanında değişim sonrasında telefonlarınızda bulunan fotoğraf, video, oyun, uygulama ve telefon rehberi gibi bilgiler zarar görmez ya da silinmez.

Xiaomi Ekran Değişimi Diyarbakır

Xiaomi ekran değişimi ile sizlere alanında uzman ve tecrübeli bir ekip ile yardımcı olan telefon servisimiz, aynı zamanda orijinale en yakın Xiaomi ekranlar ile değişim yapar. Bunun yanında tüm ekran değişimleri steril ve statik elektrikten arındırılmış olan teknik servis odalarında gerçekleştirilir. Ayrıca ekran değişimleri her zaman sizlerin yanında ve gözü önünde gerçekleştirilerek akılda soru işaretleri kalmasına izin verilmez.

Ekran değişimi hizmetlerinde oldukça uygun fiyat aralıkları ile ön plana çıkan firmamız, aynı zamanda sektör genelindeki en ucuz ekran değişimini yapan firmalar arasında yer alır. Üstelik uygun fiyatların yanı sıra kaliteden hiçbir şekilde ödün vermez. Ekran değişimi sonrasında ise sizler de yeni ekranlarınızı kontrol edebilir ve bu şekilde telim alabilirsiniz.

Huawei Ekran Değişimi Diyarbakır

Huawei ekran değişimi hizmetleri ile sizler de alanında uzman bir ekibin yanı sıra hızlı ve güvenilir hizmetler alabilirsiniz. Servisimizde ekran değişimleri her zaman garantili olarak sizlere sunulur. Bu nedenle sizler de telefon ekranlarınızda meydana gelen sorunlar için garantili ekran değişimi Diyarbakır ile en az 6 ay parça ve işçilik garantisi altında ekran değişimleri yaptırabilirsiniz.

Teknik servisimizde yapılan ekran değişimleri sonrasında telefonlarınızda yer alan bilgiler hiçbir şekilde silinmez. Bunun yanında Huawei telefonlarınızda ekran değişimi yapıldıktan sonra ekranlarınız çeşitli testler ile kontrol edilir ve bunun ardından sizlerin de onayı alınarak teslimat yapılır. Teslimat öncesi mutlaka sizlerin de ekranlarınızı kontrol etmeniz sağlanır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ara & Bilgi Al
Adres Bilgisi