Dokunmatiği Bozulan Telefon Ne Kadara Yapılır?

Dokunmatiği bozulan telefonlar ne kadara yapılır? sorusunun yanıtını arayan kişiler, ekranlarında bu sorunu yaşarken olabilecek en ekonomik şekilde sorunun çözülmesini istiyorlar. Telefonların dokunmatik ekranları en önemli kısımlarından birisi olarak görülürken bu kısımlarda çok kalitesiz malzemelerin kullanılması da uzun dönemde telefona büyük zararlar verebiliyor.

Akıllı telefon kullanıcılarının cep telefonu dokunmatik ekran tamiri fiyatı konusunda yaptıkları araştırmalar onları çok farklı sonuçlara götürebilecektir. Telefonların dokunmatik ekranlarında yaşanan değişimlerde modele göre fiyatlar belirlenirken bazı durumlarda tercih edilen ekranın kalitesine göre de değişiyor. Günümüzde kullanılan akıllı telefonlar ele alındığında dokunmatik ekranın değişimi minimum 100 TL fiyatla gerçekleşirken maksimum 2700 TL seviyesine kadar yükselebiliyor. Telefonların toplam değerleri yükseldikçe ekranlarının ücretlerinde de yükselmeler yaşanıyor.

Dokunmatiği Bozulan Telefon Nasıl Onarılır?

Dokunmatiği bozulan telefonlar ne kadara yapılır sorusunun yanıtını arayan kişilerin ilk olarak sorunun nasıl çözüleceği konusunda bilgi sahibi olması gerekmektedir. Bunun için firmamız gibi yetkin noktalara müracaatlarını gerçekleştiren kişiler orijinal parçalara en yakın parçaları satın alarak dokunmatik ekranlarında değişikliği gerçekleştirebilirler. Dokunmatiği bozuk telefon nasıl düzeltilir sorusu ile firmamıza gelen kişiler, telefonlarını bizlere emanet ettiklerinde;

  • Ekranlardaki arızanın incelenmesi,
  • Dokunmatiğe zarar veren etmenlerin belirlenmesi,
  • Telefonun zarar gören kısımlarının onarımının denenmesi,
  • Onarım sonuç vermezse ekran parçalarının değişimi aşamalarının tamamını rahatlıkla inceleme fırsatı bulacaklardır.

Dokunmatiği Bozulan Telefon Ne Kadar Sürede Onarılır?

Telefonlarının dokunmatiğinde sorun yaşayan kişiler bu sorun devam ederken telefonlarını kullanmakta çok büyük zorluklar yaşayabilirler. Bu sebeple de sorunların en kısa süre içerisinde çözülmesi gerekmektedir. İstanbul’da ikamet eden kişiler telefonlarını bizlere çok kolay bir biçimde teslim edebilirken onarım işlemlerini de başlatmış olacaklardır.

Firmamızda onarım işlemleri birkaç saat içerisinde tamamlanırken telefonlar her aksamı çalışır şekilde kullanıcılarına teslim edilmektedir. Firmamızda telefon ekran değişimi fiyatı son derece uygun olduğundan müşterilerimiz bu ayrıcalıklı hizmeti satın aldıklarında çok yüksek bedeller ödemek zorunda da kalmayacaklardır. İstanbul’un her noktasından firmamıza telefonlar gönderilebilirken çalışanlarımız müşterilerimiz adreslerine gelerek onarım işlemlerini kolaylıkla yerinde gerçekleştirebilmektedir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ara & Bilgi Al
Adres Bilgisi