Düzce Ekran Değişimi

Düzce ekran değişimi hizmetleri ile siz müşterileri için her zaman alanında uzman ve deneyimli bir ekip ile hizmet veren firmamız, aynı zamanda orijinale en yakın ekranlar ile sizlere yardımcı olur. Bu sayede ekranlarınızda dokunmatik hızı, dokunmatik hassasiyeti ve ekran parlaklığı gibi özelliklerin her biri ilk gün ki performansına geri döner. Teknik servisimizde siz değerli müşterilerimiz için ekran değişimleri;

  • Tamamen orijinale en yakın ekranlar ile yapılır.
  • Değişim sonrasında telefonlarınızda yer alan bilgiler asla silinmez ya da zarar görmez.
  • Steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odalarında işlem yapılır.
  • Ayrıca eğişim hizmetleri parça ve işçilik garantili olarak gerçekleştirilir.
  • Değişim sırasında telefonlarınızda gerçekleştirilen tüm işlemler sizlerin gözü önünde olur.

Düzce ekran değişimi ile telefonlarınızı kargo yoluyla bizlere gönderebilir ve bu şekilde ekranlarınızda yaşadığınız sorunları giderebilirsiniz. Servisimize göndermiş olduğunuz telefonlarınızda ekran değişimleri anı gün içerisinde yapılır ve ardından kargo ile sizlere geri gönderilir. Kargo ücretleri ise çift taraflı olarak firmamıza aittir. Bunun yanında servisimizde her zaman garanti kapsamında çözümler sunulur. Sizler d ekranlarınızda oluşan sorunları Düzce garantili ekran değişimi sayesinde çözüme ulaştırabilir ve aynı zamanda en az 6 ay parça ve işçilik garantili hizmetler alabilirsiniz.

iPhone Ekran Değişimi Düzce

iPhone ekran değişimi için sizler de daha fazla zaman kaybetmeden hemen bizimle iletişime geçin ve sizlere alanında uzman ve deneyimli bir ekip ile yardımcı olalım. Servisimizde tüm ekran değişimleri orijinale en yakın ekranlar ile yapılır. Bu sayede ekranlarınızda dokunmatik hızı, dokunmatik hassasiyeti ve ekran parlaklığı gibi özellikler ilk gün ki performansına geri döner.

Diğer yandan telefon servisimizde ekran değişimleri tamamen sizlerin yanında ve gözü önünde olur. Ayrıca ekran değişimi sonrasında telefonlarınızda yer alan bilgiler asla silinmez ya da zarar görmez. Değişim sonrasında ise bir dizi test ve kontroller yapılmasının ardından sizlerin de onayı alınarak telefonlarınız teslim edilir.

Samsung Ekran Değişimi Düzce

Samsung garantili ekran değişimi için sizler de hemen servisimize uğrayın ve sizlere garanti kapsamında çözümler sunalım. Servisimizde tüm ekran değişimleri garanti kapsamında gerçekleştirilir. Sizler de ekranlarınızda yaşadığınız sorunları Düzce garantili ekran değişimi ile kısa sürede ortadan kaldırabilir ve aynı zamanda en az 6 ay parça ve işçilik garantili hizmetler alabilirsiniz.

Bunların yanı sıra telefon servisimizde ekran değişimleri yaklaşık olarak 45 ila 60 dakika gibi kısa bir süre içerisinde yapılır. Bu sürenin ardından ise ekranlarınızda çeşitli testler ve kontroller gerçekleştirilerek telefonlarınız teslim edilir. Değişim sırasında ise telefonlarınızda yapılan tüm işlemler sizlerin yanında ve gözü önünde olur.

Xiaomi Ekran Değişimi Düzce

Xiaomi ekran değişimi konusunda sizler de alanında uzman bir ekiple çalışmak istiyorsanız, hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. Telefon servisimizde tüm ekran değişimleri steril ve statik elektrikten arındırılmış olan teknik servis odalarında yapılır. Bunun yanında orijinale en yakın ekranlar ile hizmet verilir. Bu sayede ekranlarınızda dokunmatik hızı, dokunmatik hassasiyeti ve ekran parlaklığı gibi özelliklerin her biri eski performansına geri döner.

Servisimizde ön cam değişimi yerine her zaman panelli ekran değişimleri yapılır. Bu sayede telefon ekranlarınızda bulunan iç ekran, ön cam, dokunmatik panel ve dış panel gibi tüm parçalar değiştirilir. Ayrıca panelli ekran değişimleri sayesinde daha sonradan ekranlarınızda sarı leke ya da beyaz nokta gibi sorunlar meydana gelmez.

Huawei Ekran Değişimi Düzce

Huawei telefonların ekran değişimlerinde garantili hizmetler sunan firmamız, siz müşterileri için hızlı ve güvenilir çözümler ortaya koyar. Sizler de garantili ekran değişimi Düzce sayesinde ekranlarınızda meydana gelen kırık, çizik, çatlak ya da ekran dokunmatiği bozulması gibi sorunları kısa sürede çözüme ulaştırabilirsiniz. Ayrıca servisimizden en az 6 ay parça ve işçilik garantili hizmetler alabilirsiniz.

Telefon servisimizde Huawei telefonların ekran değişimleri her zaman orijinale en yakın ekranlar ile yapılır. Bunun yanında değişim sonrasında telefonlarınızda bulunan bilgiler silinmez ya da kaybolmaz. Bunların yanı sıra oldukça uygun fiyat aralıkları ile hizmet verilir. Servisimiz sektör bünyesinde en ucuz ekran değişimi yapan firmalardan biridir. Bu nedenle sizler de hem kaliteli hem de uygun fiyatlı çözümlere bizimle ulaşabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ara & Bilgi Al
Adres Bilgisi