Ekran Değişimi Sonrası Dokunmatik Sorunu

Ekran Değişimi Sonrası Dokunmatik Sorunu; Akıllı telefonlarda ekran değişimi yapılmasının ardından dokunmatiğin basmamaya başlaması oldukça yaygın olarak karşılaşılan bir sorundur. Bunun akabinde ise çoğu zaman kullanıcıların ekranı değiştirdim dokunmatik çalışmıyor gibi şikayetlerine rastlamak mümkün olmaktadır. Ekran değişimi yapılan bir telefonda değişimin sonrasında dokunmatiğin çalışmamasına neden olan birçok faktörden bahsedilebilir. Peki, ekran değişimi sonrasında dokunmatik panel problemini yaşanma nedenleri nelerdir? bunları inceleyelim.

Ekran Değişimi Sonrası Dokunmatik Sorunu Neden Olur?

Ekran değişimi sonrası dokunmatik sorunu birtakım nedenlere bağlı olarak ortaya çıkar ve bu yüzden ekran değişiminin önemli ve hassas bir işlem olduğunun bilincine varmak özellikle kullanıcılar açısından dikkat edilmesi gereken bir durumdur. Bu yüzden ekran değişimi yaptırılacak servisin bile seçimi bu konuda oldukça önemli bir konumda yer alır. Şimdi ekran değişimi sonrasında dokunmatik sorunları neden olur? bunlara bakalım.

  • İşlem sırasında dokunmatik ekrana zarar verilmesi
  • Orijinal olmayan bir ekran kullanılması
  • Ekran dokunmatiğinin çalışmasından sorumlu esnek elektrik kablosuna zarar verilmiş olması
  • Ekran ile cam arasında tamirin gereken şekilde yapılmaması kaynaklı yabancı madde ya da boşluk laması
  • Yeni ekranın hatalı üretilmiş olması
  • Ekran değişimi yapan servisin değişim sırasında yanlış bir işlem yapması

Ekran Değişimi Sonrası Dokunmatik Sorunu Tamiri

Eğer siz de ekran değişimi sonrasında dokunmatik ekran problemi yaşarsanız, firmamıza gelerek yaşadığınız sorunu en kısa zaman içerisinde giderebilirsiniz. Firmamız siz müşterileri için ekran değişimi ardından ekranlarda oluşan dokunmatik panel arızalarında konusunda uzman personelleri ile hizmet verir ve bunun yanında tamamen müşteri odaklı çalışmalar yürütür. Bu nedenle dilediğiniz her an dokunmatik ekran sorunu çözümü için bizi tercih edebilir ve ayrıcalıklı bir servis hizmeti alabilirsiniz.

Siz de ekran problemlerinizin yanı sıra bizimle aynı zamanda ekran değişimi yapabilir ve böylelikle ekran değişimi sonrası istenmeyen problemlerle uğraşmak zorunda kalmazsınız. Telefon ekranlarınızda yaşadığınız sorunlar için firmamıza gelerek aynı zamanda profesyonel bir hizmet almış olur ve bunun yanında hızlı ve güvenilir hizmetlere dahil olursunuz. Kaliteden ödün vermeden çalışmalarını sürdüren bir firma ile çalışmak için hemen bizi arayın.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ara & Bilgi Al
Adres Bilgisi