Ekran Değişimi Sonrası Touch İd Çalışmıyor

Ekran Değişimi Sonrası Touch İd Çalışmıyor; Birçok kullanıcının herhangi bir nedenle ekran değiştirmesi sonrasında karşılaştığı sorunlardan biri olan touch id özelliğinin çalışmaması, çeşitli nedenlere bağlı olarak ortaya çıkar. İnternette kısa bir gezinti yaptığınızda bu konuda çeşitli şikayet başlıkları ile karşılaşabilirsiniz. Bunlardan en sık karşılaşılanı iphone 6 parmak izi okuyucu çalışmıyor şeklindedir. Telefonlarsa yaşanan bu problemin genelde birtakım nedenleri vardır ve şimdi sizlere bu nedenlerin neler olduğunu açıklamaya çalışacağız.

Ekran Değişimi Sonrası Touch İd Neden Çalışmaz?

Ekran değişimi sonrası touch id çalışmıyor gibi bir sorun ile karşı karşıyaysanız, öncelikle bunun nedenlerini tam olarak bilmeli ve bunun ardından çözüm aramaya başlamalısınız. Ekran değişim yapılmasının ardından touch id sorunu yaşayan pek çok kullanıcı ile karşılaşmak mümkündür. Özellikle son zamanlarda bu soru artmış ve ekran değişimlerinin sonucunda başarılı olunamadığı görülmüştür. Telefonlarda ekran değişimi yapılmasından sonra touch id çalışmamasının nedenleri aşağıdaki gibi sıralanabilir;

  • Ekran değişimi yapılırken Home tuşunun da değiştirilmesi
  • Değişim sırasında touch id özelliğine zarar verilmesi
  • Ekran değişiminde gerekli bağlantıların yapılmaması
  • Erkan değişiminde kullanılan ekranın orijinal olmaması
  • Touch id etkileşimi sırasında parmağın kirli olması
  • Parmağın touch id üzerine tam olarak oturtulamaması

Ekran Değişimi Sonrası Çalışmayan Touch İd Tamiri

Ekran değişimi yaptırdınız, ancak aldığınız hizmetten sonra telefonunuzun touch id özelliği çalışmıyor mu? O halde hemen firmamıza gelin ve bizimle profesyonel hizmetlerin tam ortasında yer alın. iPhone 7 plus touch id tamiri başta olmak üzere tüm telefonların touch id tamirini yapan firmamız, siz müşterilerine alanında uzman personel kadrosu ve son sistem ekipmanları ile hizmet verir. Ekran değişimi sonrasında telefonunuzun touch id özelliğinde yaşadığınız sorunlar için hemen bizimle iletişime geçin ve sizlere en uygun fiyatlarda tamir hizmeti sunalım. Bunun yanında ekran değişimi için de firmamıza tercih edebilir ve touch id çalışmaması gibi sorunlarla karşı karşıya kalmamak için bizimle profesyonel bir hizmet alabilirsiniz. Ekran değişiminde sektör lideri olan firmamız, siz müşterilerine kaliteli ve gücenilir hizmetler ile yardımcı olur.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ara & Bilgi Al
Adres Bilgisi