Kadıköy 2019 Güncel iPhone 7 plus Ekran Değişimi Fiyatı 239 TL

kadıköy-iphone-7plus-ekran-değişimi

iPhone 7 Plus Ekran değişimi sırasında dokunmatik bozulurmu

Bir çok kullanıcı iphone 7 plus ekran değişimi işlemi sonrası bu soruyor sorar kadıköy cep dünyasında böyle bir sorun söz konusu dahi değildir.çünkü iphone 7 plus ekran değişimi 6 ay garantili olarak yapıp teslim edilir.

iPhone 7 plus nasıl bir telefon

iPhone 7Plus 32 GB Black tasarımıyla tüm beklentileri düşünülenden daha üst seviyelerde karşılıyor. İOS 10 işlemci desteğiyle yeni nesil uygulamalardan daha hızlı yararlanabilme imkânı sağlayan cihaz 32 GB bellek kapasitesiyle hayatı hızlı yaşamayı sevenlerin beğenisini kazanıyor. 32 GB dâhili hafızaya sahip olan İPhone 7Plus, video ve fotoğrafların bir arada saklanmasına mümkün kılıyor. Ayrıca yüksek hafıza sebebiyle eski fotoğraf ve videoları silerek yer açmanıza gerek kalmıyor. İPhone Plus renk seçimi konusunda geniş bir skalada sunum yaparak kadın- erkek herkesin dilediği tercihi yapabilmesini sağlıyor.

iPhone 7Plus Jet Black Rengiyle Fark Yaratıyor

iPhone 7Plus akıllı telefon kullanıcıları tarafından çok konuşulan Jet Black rengini sadece 128 ve 250 GB depolama alanı bulunan modellerde sunarak akıllı telefon piyasasında önemli bir fark yarattı. Oldukça çarpıcı bir görünüme sahip modelde yer alan A10 Fusion işlemci, 5.5 inç full HD ekran ve 401 ekran piksel yoğunluğu ile kullanıcılarını daha özel kılıyor. Su ve toza dayanıklı bir yapıya kavuşturulan İPhone 7Plus,plajlarda ıslanma ve tozlanma kaygısı olmadan rahatça kullanılabiliyor.

Gelişmiş Kamera Özellikleriyle Profesyonel Video ve Selfie Çekimleri

iPhone 7Plus tasarımcıları tarafından cihaza konumlandırılan 12MP çözünürlüğe sahip çift arka kamera ve 2 tonlu 4’lü LED flaş sayesinde farklı ışık ve renkteki ortamlarda canlı çekim yapabilmeye imkân sağlıyor. Kameralardan birinde bulunan telefoto özelliği sayesinde optik olarak 2 kat yakınlaştırma yapılabiliyor. Ayrıca her iki kamerada da, optik görüntü sabitleme özelliği mevcut. Video çekimleri 4K 1080 p Full HD olarak 30,60, 120 FPS tercihleriyle yapılabiliyor.

iphone 7 plus ekran değişimi fiyatı ve ekran tamiri kadıköy cep dünyası
iphone 7 plus ekran değişimi fiyatı kadıköy cep dünyası

iPhone 7Plus Fiyatları

iPhone 7Plus farklı özellikleriyle akıllı telefon kullanıcılarını cezbediyor. Hassas parmak izi okuyucusuyla telefon kullanımında kişiselleştirmeyi ve yüksek güvenliği sağlayan İPhone 7Plus akıllı telefonlar,9 saatten fazla bir süre tek şarjla kullanım imkânı sağlıyor. 5.5 inçlik büyük bir ekrana sahip olan cihaz 188 gr ağırlığa ve 7.3 mm inceliğe sahip. Farklı satış noktalarında satışa sunulmuş bulunan cihaz, 4.600 ile 4.800 TL arasında değişkenlik gösteren fiyatlara sahip.

2019 Güncel iPhone 7 Plus ekran değişimi fiyatı şeklinde arama motorlarında yapılan sorguların sayısının her geçen gün arttığını söylemek mümkün. Kullanıcıların dokunmatik ekranlarda yaşadığı problemlerden kaynaklı bu sorgular, bu konuda oldukça fazla sorun yaşandığını ortaya koyuyor. Bunun yanında yüksek fiyatlarla yapılan değişimler iPhone kullanıcılarını düşündürüyor.

iPhone 7 plus ekran değişimi pahalımı

Ancak sanıldığı kadar yüksek fiyatların olmadığı ekran değişimlerinde ön yargıların ortadan kalkması gerekiyor. Çünkü iPhone ekran değişimi eskiden olduğu kadar yüksek fiyat aralıkları ile yapılmıyor. Aksine yeni çıkan modellerin önceki yıllarda piyasaya giriş yapan modellere ait yedek parçaları ucuzlattığını söylemek mümkün. Uygun fiyat aralıkları ile yapılan değişimler gün içerisinde teslimat şeklinde hizmete sunuluyor. Yani ekran değişimi için servise verilen telefon aynı gün teslim alınabiliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ara & Bilgi Al
Adres Bilgisi