Erzurum Ekran Değişimi

Erzurum ekran değişimi hizmetleri ile siz müşterileri için her zaman hızlı ve kaliteli çözümler sunan firmamız, aynı zamanda orijinale en yakın ekranlar ile değişim yapar. Orijinale en yakın ekranlar ile yapılan değişimler sonrasında telefon ekranlarınızda dokunmatik hızı, dokunmatik hassasiyeti ve ekran parlaklığı şeklindeki tüm özellikler ilk gün ki performansına geri döner. Servisimizde siz değerli müşterilerimiz için tüm ekran değişimleri;

  • Her zaman orijinale en yakın kullanılarak yapılır.
  • Değişim hizmetleri parça ve işçilik garantili olarak gerçekleştirilir.
  • Ekran değişimi sonrasında telefonlarınızda yer aşan bilgiler asla silinmez.
  • Tüm ekran değişimleri steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odalarında yapılır.
  • Ekran değişimi sırasında yapılan tüm işlemler sizlerin gözü önünde gerçekleştirilir.

Erzurum ekran değişimi ile aynı zamanda telefonlarınızı kargo ile bizlere göndermek koşuluyla ekran değişimi hizmetleri almanız mümkündür. Kargo ile göndermiş olduğunuz telefonlarınızda ekran değişimleri en kısa süre içerisinde yapılır ve ardından tekrar kargo ile sizlere geri gönderilir. Bunun yanında kargo ücretleri tamamen firmamıza aittir. Teknik servisimizde tüm ekran değişimleri garanti kapsamında yapılır. Sizler de Erzurum garantili ekran değişimi ile telefon ekranlarınızda oluşan kırık, çatlak, çizik ya da ekran dokunmatiği arızalarını en az 6 ay parça ve işçilik garantisi çözüme ulaştırabilirsiniz.

iPhone Ekran Değişimi Erzurum

iPhone ekran değişimi hizmetleri ile sizlere alanında uzman ve deneyimli bir kadro ile yardımcı olan firmamız, aynı zamanda hızlı ve güvenilir çözümlerin en doğru adresidir. Servisimizde tüm ekran değişimleri orijinale en yakın ile yapılır. Bu sayede iPhone telefonlarınızın ekranlarında dokunmatik hızı, dokunmatik hassasiyeti ve ekran parlaklığı gibi özelliklerin tümü eski performansına geri döner.

Diğer yandan iPhone telefonların ekran değişimlerinde her zaman garanti kapsamında hizmetler sunulur. Sizler de Erzurum garantili ekran değişimi ile telefon ekranlarınızda oluşan sorunları kısa sürede ortadan kaldırabilir ve bunun yanında en az 6 ay parça ve işçilik garantisi altında ekranlarınızı değiştirebilirsiniz.

Samsung Ekran Değişimi Erzurum

Samsung ekran değişimi hizmetleri için sizler de daha fazla zaman kaybetmeden servisimiz ile iletişime geçin ve sizlere konusunda uzman ekibimiz ile yardımcı olalım. Orijinale en yakın Samsung ekranlar kullanılarak yapılan değişimler sonrasında telefon ekranlarınızda dokunmatik hızı, dokunmatik hassasiyeti ve ekran parlaklığı şeklindeki tüm özellikler ilk gün ki performansına döner. Bunun yanında değişim sırasında tüm işlemler sizlerin yanında ve gözü önünde gerçekleştirilir.

Teknik servisimizde ekran değişimleri her zaman garanti kapsamında sunulur. Telefon ekranlarınızda oluşan kırık, çizik çatlak ya da ekran dokunmatiği arızaları için sizler de Erzurum garantili ekran değişimi sayesinde hızlı çözümler elde edebilir ve aynı zamanda en az 6 ay parça ve işçilik garantili hizmetler alabilirsiniz.

Xiaomi Ekran Değişimi Erzurum

Xiaomi ekran değişimi hizmetleri ile telefon ekranlarınızda yaşadığınız tüm sorunlara hızlı ve kaliteli çözümler bulabilirsiniz. Servisimizde Xiaomi telefonların ekran değişimleri her zaman orijinale en yakın ekranlar ile yapılır. Bunun yanında ekran değişimleri yaklaşık olarak 45ila 60 dakika gibi kısa bir süre içerisinde yapılır. Bunun ardından ise telefon ekranlarınız kontrol edilerek teslimat gerçekleştirilir.

Ekran değişimi hizmetlerinde alanında uzman ve deneyimli bir kadro ile sizlere yardımcı olan firmamız, aynı zamanda panelli ekran değişimleri yapar. Panelli ekran değişimleri sayesinde telefon ekranlarınızda iç ekran, dokunmatik panel, ön cam ve dış panel gibi parçaların her biri değiştirilir. Ayrıca değişim sonrasında ekranlarınızda sarı leke ya da beyaz nokta gibi istenmedik sorunlar meydana gelmez.

Huawei Ekran Değişimi Erzurum

Huawei ekran değişimi ihtiyaçlarınız için sizler de servisimize gelebilir ve sizlere sunduğumuz kaliteli ve hızlı çözümlerden yararlanabilirsiniz. Orijinale en yakın ekranlar ile değişim yapılan firmamızda, tüm ekran değişimleri steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odalarında gerçekleştirilir. Bunun yanında ekran değişimleri sırasında telefonlarınızda yapılan işlemler sizlerin gözü önünde olur.

Diğer yandan servisimizde tüm ekran değişimleri oldukça uygun fiyat aralıkları ile sizlere sunulur. Sizler de hem kaliteli hem de uygun fiyatlı çözümler için her zaman bizi tercih edebilirsiniz. Servisimizde yapılan ekran değişimleri sonrasında telefonlarınızda yer alan bilgiler asla silinmez ya da zarar görmez. Ayrıca ekran değişimi ardından yeni ekranlarınız çeşitli testler ile kontrol edilir ve bunun ardından telefonlarınız teslim edilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ara & Bilgi Al
Adres Bilgisi