General Mobile Batarya Değişimi

Mobil teknolojinin gelişmesiyle birlikte, piyasa akıllı cep telefonu model ve sayısı artmıştır. Kaliteli marka olarak General Mobile modellerini kullanan çok sayıda kullanıcı vardır. Akıllı cep telefonları ilk alındığında, tam kapasite ve yüksek verimlilikte çalışır. Ancak kullanıma dayalı olarak zamanla bataryalarının ömrü azalmaya başlar. Telefon kendiliğinden kapanmaya başladığında ya da şarj süresi daha az gittiğinde batarya değişimi yapılmalıdır. Cep telefonu servisi olarak general mobile batarya değişimi işlemlerini şeffaf bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Servisimiz, deneyimli elemanlar ile batarya değişimi ve diğer mobil cihaz arızalarını güvenli bir şekilde yapıyor.

General Mobile Batarya Değişimi Nasıl Yapılır?

General mobile modellerinin tümünün batarya değişim işlemlerini, servisimizde hemen yapıyoruz. Batarya değişimi işlemlerini, müşterilerimizin gözü önünde yapıyor ve akıllarında herhangi bir şüphe kalmamasına dikkat ediyoruz. Batarya değişimi masamızda, General Mobile telefonların kapak kısmını açmaya ve bataryayı sökmeye yarayan tüm ekipmanları hazırlıyoruz. Özenle telefon arka kapağını açıyor, bataryayı yerinden çıkartıyoruz. Eski bataryayı kontrol ediyor ve daha sonra yeni bataryayı yerine takıyoruz. Tüm bağlantıları yaptıktan sonra arka kapağı, orijinaline uygun olarak tekrar yerine takıyor, telefonu açarak kontrolleri yapıyoruz. Batarya değişimi sonrasında yeni bataryanın şarjı bitene kadar kullanılmasını tavsiye ediyor, ondan sonra yeni şarjın yapılmasını öneriyoruz.

General Mobile Batarya Değişimi

General Mobile Batarya Değişimi Ne Zaman Yapılmalıdır?

Mobil cihaz kullanıcısı olan herkes, telefonlarını uzun süre ve sorunsuz olarak kullanmak ister. Ancak elektronik cihaz olduğu ve günlük şarj edilmek zorunda kalındığı için ilk başta bataryalarının kullanım ömrü tamamlanır. Telefonlarının bataryalarını değiştirenler, telefonlarını kullanmaya devam ederler. General mobile telefonların batarya değişimi ne zaman yapılmalıdır denildiğinde şunları açıklayabiliriz.

  • Batarya dolu gibi görünse de telefon kendiliğinden kapanıyorsa,
  • Bir gün içerisinde birden fazla şarj edilmek zorunda kalınıyorsa,
  • Batarya seviyesi %80 gösterirken birden %20 seviyelerine düşüyorsa,
  • Bataryada şişme var ve arka kapak kenarları açılmaya başlamışsa,
  • Telefon kullanılırken ya da şarj edilirken aşırı ısınma yapıyorsa,

Bu nedenlerin tamamı, bataryanın kullanım ömrünün tamamlandığını ve en kısa sürede değiştirilmesi gerektiğini göstermektedir. Servisimizde değişim sonrası daha verimli kullanım için dikkat edilmesi gereken yöntemler hakkında da bilgi veriyoruz.

General Mobile Batarya Değişimi Fiyatı Ne Kadar?

Müşterilerimiz ile telefon batarya değişim fiyat listesini paylaşıyoruz. İnternet sitemizi inceleyenler ya da telefonla bize ulaşanlar, general mobile modelleri için batarya değişim fiyat bilgilerini öğrenebiliyorlar. General mobile markasına ait çok sayıda akıllı telefon modeli bulunmakta ve her modelin batarya türü farklıdır. Her model için batarya değişimi fiyatlarımızda farklı olmaktadır. Batarya değişimi için oluşturmuş olduğumuz fiyat listesinde telefonunuzun modeli yer almıyorsa bile uygun bataryayı hemen temin ediyoruz.

Batarya Değişim İşlemleri Ne Kadar Sürede Yapılıyor?

General mobile akıllı cep telefonlarını, batarya değişimi için servisimize getiren müşterilerimizin bataryalarını hemen değiştiriyoruz. General mobile telefonların arka kapak bölümü yapıştırma yöntemi ile kapatıldığı için açma ve tekrar kapatma biraz zaman alıyor. Onun için müşterilerimize, batarya değişim süresi olarak ortalama 45 dakika süre veriyoruz. Telefonlarını bizlere, kargo ile gönderen müşterilerimizin batarya değişim işlemlerini ise 3 iş günü içerisinde yaparak, tekrar kargo ile geri gönderiyoruz.

Batarya Değişimi Sonrası Bilgiler Silinir mi?

General Mobile akıllı cep telefonlarında, Android işletim sistemi kullanılmaktadır. Her modelde, işletim sisteminin farklı versiyonu kullanılabiliyor. Batarya değişim işlemleri, telefonun kapatılıp açılması gibidir. Bunun için batarya değişimi sonrasında bilgilerin silinmesi söz konusu değildir. Telefondaki bilgilerin silinebilmesi için format atma işleminin gerçekleşmesi gerekiyor. Batarya değişimlerinde, format atmıyor ve hiçbir bilginin silinmediği garantisini müşterilerimize veriyoruz.

Batarya Değişimi İle İlgili Merak Edilen Sorular

Cep telefonu kullanıcılarının büyük bir bölümü teknik bilgilere sahip olamadığı için batarya değişimi işlemleri için çeşitli konuları merak etmektedir. Batarya değişimi ile ilgili en çok sorulan ve elemanlarımız tarafından cevaplandırılan sorular başında, bilgilerim silinir mi sorusudur. Bunu, batarya değişimi fiyatları, yeni bataryanın kullanım ömrü ne kadar olur, tam dolum yapıldığında şarj ne kadar gider gibi sorulardır. Batarya değişiminin güvenli yapıldığını gösterebilmek için müşterimizin yanında ve kamera kayıtları altında değişim yapıyoruz. Merak edilen tüm sorular ve doğru kullanım teknikleri ile ilgili bilgiler veriyoruz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ara & Bilgi Al
Adres Bilgisi