15 SENELİK İŞYERİMİZLE KALİTELİ, GÜVENİLİR VE PERSONELiMİZ İLE GÜLERYÜZLÜ HİZMETLERİMİZLE KADİKÖY’DEKİ ŞUBEMİZDE HİZMETİNİZDEYİZ ,

Her marka modelin telefonlarınızın ekran, dokunmatik, ekran camı, şarj soketi gibi telefon sorunlarınızı garantili bir şekilde tamir ediyor olup, sizlere hızlı ve güvenilir bir şekilde size teslim etmeyi bir ilke edinmiş elemanlarımızla sorunlarınızı çözmek için  hizmetinizdeyiz.

Siz değerli müşterilerimize %100 müşteri memnuniyeti sağlamak üzere İstanbul Kadıköy’de, size uygun makul fiyatta, kaliteli ve seri hızlı hizmetler için var gücümüzle hizmetlerimizi gerçekleştiriyoruz.

İlke edindiğimiz %100 müşteri memnuniyetlerine dayalı politika ve görüşle sizlere daha iyi hizmetleri vermek için var gücümüzle ve de ilk günkü iş hevesimiz ve azmimizle işlerimizi sürdürüyoruz.

VİZYONUMUZ

Gelişen teknolojilerin hayatımızın her alanına girdiği çağımızda, teknolojiler dünyasında kalitede süreklilik, hızlı ve pratik gelişmiş seri çözümlerle fikir ve işte karşılıklı samimiyet, güven ve dürüstlük üzerine kurulan müşteri İlişkileri ve sıfır hata ile hizmetlerin vizyonumuzu oluşturan temel prensiplerimiz vazgeçilmeyecek değerlerimizdir.

KADIKÖY CEP DÜNYASI