Honor 7X Ekran Değişimi Fiyatı 249 TL

Honor 7X ekran değişimi konusunda sizlere detaylı bilgiler vereceğimiz bu yazımızda, aynı zamanda ekran değişimleri ile ilgili sunduğumuz hizmetlerin neler olduğunu da sizlere anlatmaya çalışacağız. Sahip olduğu profesyonel ekip ile komple ekran değişimi yapılan firmamızda, Honor 7x telefon modelleri için de aynı işlemler uygulanır. Yani telefon servisimiz bünyesinde sadece honor 7x dokunmatik değişimi değil, iç ekran, ön cam, dokunmatik panel ve dış panelden oluşan bir değişim yapılır. Çalışmalarında kaliteye önem veren servisimiz, sizlere daha sonrasında sorun yaşamamanız adına olması gereken hizmeti sunar. Bu şekilde bizimle telefonlarınızdaki eski ekranlara tekrar kavuşabilir ve sorunsuz bir şekilde telefonlarınızı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Honor 7X Ekran Değişimi Fiyatı 249 TL

Honor 7X ekran değişimi ile ilgili ihtiyaç duyduğunuz her an bizi arayabilir ve sizlere yerinde hizmet vermemizi sağlayabilirsiniz. Müşteri adresinde değişim yapan firmamı, aynı zamanda kargo gönderim hizmeti ile de ekran değişimi yapmaktadır. Telefon ekranlarınızda kırık, çatlak ya da dokunmatik panel arızası nedeniyle kullanım sorunları yaşıyorsanız, siz müşterilerine honor 7x ekran fiyatı konusunda oldukça uygun fiyat aralıkları sunan firmamızdan yardım alabilirsiniz. Sizler için sektörün en uygun fiyatları ile hizmet veren telefon servisimiz, orijinale en yakın ekran seçeneklerini hizmetinize sunar ve bu şekilde kaliteli bir ekrana sahip olmanıza olanak sağlar.

Honor 7X Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

Honor 7x ekran değişimlerinde kaliteli bir işçilik ön plana çıkaran servisimiz, siz müşterileri için uzman teknisyenler ile çalışır. Bunun yanında telefonlarınızda yer alan bilgiler hiçbir şekilde silinmez ve telefon verileriniz her zaman güvende kalır. Telefon servisimizde sunulan önemli hizmetlerden biri de parça ve işçilik için 6 ay garanti süresi verilmesidir. Yani servimizde ekran değişimi yapılmasının ardından 6 aylık süre içerisinde herhangi bir parça ya da işçilikten kaynaklı bir problem yaşarsanız direkt olarak firmamıza gelebilir ve ücretsiz destek hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Telefon servisimiz sizlere kaliteli bir hizmet verebilmek adına her şeyi düşündüğü gibi garantili hizmetleri de göz ardı etmemektedir. Honor 7x akıllı telefonların ekran değişimleri ise servisimiz bünyesinde aşağıdaki gibi gerçekleştirilir;

  • Honor 7X akıllı model telefonlarda ekran değişimi süresi 45 dakikadır. Bazen serviste yoğunluk gibi durumlar olabilir ve böyle durumlarda en fazla 2 saat içerisinde işlemler tamamlanır.
  • Telefonlarda başarılı ve istenen sonuçlar elde etmek adına ekran değişimleri alanında uzman ve tecrübeli teknisyenler ile yapılır.
  • Bunların yanı sıra telefon servisleri parça ve işçilik garantisi ile ekran değişimi yaparak kullanıcıları güvence altına alır.
  • Ekran değişimi yapılmadan önce ya da sonra ekran asla sıfırlama ya da reset atma gibi işlemler yapılmaz ve telefonların içerisinde yer alan bilgiler asla silinmez.
  • Ekran değişiminin gerçekleştirilmesi ile sırada yeni ekranın kontrolü vardır. Çeşitli testler ve kontroller ile yeni ekran denenir ve buna göre telefon kullanıcıya teslim edilir.
  • Ekran değişimi hizmetleri orijinale en yakın ekranlar ile yapılır.
  • Ayrıca ekran değişimleri tamamen siz müşterilerin gözleri önünde yapılır ve bu şekilde gerçekleştirilen işlemlerin neler olduklarını daha yakından görme şansına sahip olursunuz.
  • Kargo gönderim hizmeti ile ekran değişimi yapılması da mümkün olur. Bunun için telefonlar öncelikle kargo yolu ile servise gönderilir ve değişim yapılan telefon hiç bekletilmeden bir an önce kullanıcıya geri gönderilir.

Honor 7X Ekran Değişimi İçin En Doğru Adres

Ekran değişimlerinde her zaman uzman ve deneyimli bir teknik servisten hizmet almak ve akıllı telefonları kaliteden ödün vermeden işlem yapan servislere emanet etmek önemlidir. Honor 7X telefon modellerinin ekran değişimlerinde her zaman hızlı ve kaliteli çözümler sunan telefon servisimiz, siz müşterilerine konusunda uzman ve deneyimli teknisyenleri ile ekran değişimi hizmetleri verir. Son sistem ekipman ve donanımlar ile ekran değişimi yapar ve bunun yanında telefonlarınızda bulunan veriler asla silinmez. Bu şekilde telefonlarınızdaki bilgiler her zaman güvenli bir şekilde korunur. Parça ve işçilik garantisi ile hizmet veren telefon servisimiz, aldığınız hizmet sonrasında güvence altında olmanızı sağlar. Eğer siz de ekran değişimi hizmetlerinde uygun fiyat aralıkları ve kaliteli bir hizmet arıyorsanız, daha fazla zaman kaybetmeden hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ara & Bilgi Al
Adres Bilgisi