Honor 9 Lite Ekran Değişimi

Honor 9 Lite ekran değişimi konusunda siz müşterileri için her zaman profesyonel ve deneyimli ekibi ile hizmet veren firmamız, Honor 9 Lite telefon ekranlarınızda yaşadığınız tüm problemlerde sizlere yardımcı olur. Komple ekran değişimi hizmetleri sunan telefon servisimiz, dokunmatik panel arızalarında dahi aynı işlemleri yapar. Yani honor 9 lite dokunmatik ekran değişimi yerine servisimizde komple ekran değişimi yapılır. Bu sayede daha sonrada oluşabilecek ekran sorularının da önüne geçilmiş olur. Çünkü sadece dokunmatik ekran değişimleri bazen telefon ekranlarında sarı leke ya da beyaz nokta gibi problemlerin çıkmasına neden olabilmektedir.

Honor 9 Lite ekran değişimi hizmetleri firmamız tarafından hızlı ve profesyonel bir şekilde gerçekleştirilir. Uzman ekip ile yapılan ekran değişimlerinde her zaman son sistem ekipman ve donanımlar kullanılır. Ayrıca telefon servisimizde honor 9 lite ekran değişim fiyatı olarak oldukça uygun aralıklar ile karşılaşmanız mümkündür. Kargo gönderim hizmeti başta olmak üzere müşteri adresinde de ekran değişimi hizmet veren firmamız, yerinde sunduğu çözümler ile sizlere her konuda yardımcı olmaya çalışır. Bu nedenle telefon ekranlarınızda yaşadığınız tüm sorunlar için siz de bizi tercih edebilir ve ekranlarınızı bizimle değiştirebilirsiniz.

Honor 9 Lite Ekran Değişimi Nasıl Olur?

Akıllı telefon ekranları hiç beklenmedik anlarda birtakım nedenlerden dolayı hasar görebilir ya da arızalanabilir. Bu tür sorunlar karşısında ise gerekli incelmelerin yapılmasının ardından ekran değişimi gerekliliği ortaya çıkar. Ancak ekran değişimleri genel olarak hassas ve titiz bir işçilik ister. Bu yüzden ekran değişimi konusunda hizmet alınacak servisini dikkatli bir şekilde seçilmesi ve özellikle değişim sırasında işlem yapan çalışanların alanında uzman olması önemlidir. Ekran değişimlerinde uzman olan servisimiz ise sizlere pek çok konuda ayrıcalıklı bir hizmet sunar. Genel olarak servisimizde yapılan ekran değişimleri aşağıdaki gibidir;

  • Honor 9 Lite modellerinde ekran değişimleri hizmetleri telefon servisimizde 45 dakika içerisinde yapılır. Bu süre servis yoğunluğun bağlı olarak bazen 2 saate kadar uzayabilmektedir.
  • Ekran değişimi sırasında işlem yapan çalışanlar alanında uzman ve deneyimli personellerden oluşur.
  • Servisimizde 6 ay süre ile parça ve işçilik garantili hizmetler verilir.
  • Ekran değişimi öncesinde ve değişim esnasında hiçbir şekilde telefon içindeki bilgiler zarar görmez ve telefonlar sıfırlanmaz.
  • Telefon servisimizde yeni ekranlar telefon müşteriye teslim edilmeden önce testlerden ve kontrollerden geçer. Ekranda herhangi bir sorun bulunmuyorsa teslimat gerçekleştirilir.
  • Firmamız ekran değişimleri hizmetlerinde daima orijinale en yakın Honor ekranlar kullanılır.
  • Ayrıca tüm ekran değişimi hizmetleri müşterinin yanında ve gözü önünde yapılır. bu şekilde akılda şüphe kalacak hiçbir duruma mahal verilmez.
  • Servisimizde sunulan önemli hizmetlerden biri de kargo gönderimi ile ekran değişimi olmaktadır. Ekranlarında soru olan telefonlar öncelikle kargo ile servisimize gelir ve aynı ekran değişimi yapılır. Bunun ardından en kısa süre içerisinde ekranı değişen telefon aynı şekilde kargo ile geri gönderilir. Bu süreç en fazla 3 iş günü kadar sürer ve kısa sürede telefonlarınızda ekran değişimi yapılarak size teslim edilir.

Honor 9 Lite Ekran Değişimi Nedenleri

Akıllı telefonlarda ekran değişimlerinin birtakım nedenleri vardır. Bunlar arasında ilk olarak karşımıza çıkan telefonun herhangi bir nedenle darbe almasıdır. Ayrıca telefonun yüksek bir konumdan düşmesi ya da sıvı ile temas ederek dokunmatik panelin hasar görmesi yine ekran değişimlerini zorunlu kılar. Bu tür sorunlarda ekranın genelde belirli bir kısmı ya da tamamı tepki vermez. Ekran sağlıklı bir şekilde kullanılamayacağı için değiştirilmesi gerekir.

Honor 9 Lite Ekran Değişimi İçin En Doğru Adres

Ekran değişimi hizmetlerinde sektörün önemli isimleri arasında yer alan firmamız, siz müşterileri için konusunda uzman ve deneyimli personeller ile hizmet verir. Telefon ekranlarında oluşan tüm sorunların kısa sürede giderilmesine olanak sağlayan servisimiz, ayrıca son sistem ekipman ve donanımlar ile sizlere yardımcı olur. Parça ve işçilik garantisinin 6 ay olduğu servisimizde, ekran değişimleri müşterinin gözü önünde yapılır. Bunların yanı sıra ekran değişimi sırasında telefonları içinde yer alan veriler asla silinmez. Siz de hem uygun fiyatlarda hem de kaliteli bir ekran değişimi için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ara & Bilgi Al
Adres Bilgisi