Huawei Batarya Değişimi

Huawei markasındaki mobil cihazların insanlar tarafından sürekli olarak kullanılması bataryalarının ömürlerinin tükenmesine neden olur. Bu durumda vakit kaybetmeden batarya değişiminin gerçekleşmesi gerekir. Aksi takdirde istenmeyen kazaların yaşanması mümkün olur ayrıca cihazların kullanım kalitesi düşer. Firmamız huawei batarya değişimi hizmeti veren servis firmasıdır.

Kadıköy’de bulunan yerimizde bataryalar uzman ekibimizin çalışmalarıyla değiştirilir. Değişim işlemi telefon sahiplerinin yanında yapılır ve kişiler telefonlarına neler yapıldığını görebilirler. Ayrıca değişim işlemimiz 7/24 kamera kaydı altında gerçekleşir. Huawei telefonlar için verdiğimiz batarya değişimi hizmetinde 6 ay garantimiz vardır. Ayrıca batarya değişim fiyatlarımız son derece uygundur.

Huawei Batarya Değişimi Nasıl Yapılır?

Huawei batarya değişimini yapabilmemiz için cihazın ofisimize getirilmesi gerekir. Bu sayede değişim hizmetimiz başlar. Batarya değişiminde deneyimli olan elemanlarımız telefonu inceledikten sonra batarya değişimine başlar. Bu değişim esnasında cep telefonunda yer alan resim, uygulama veya veri bilgileri kesinlikle silinmez. Böylelikle değişim sonrasında cep telefonu eski bilgileriyle birlikte kullanılmaya başlar. Değişim Huawei telefonların modellerine uygun bataryalarla gerçekleştirilir. Bu sayede batarya kaynaklı yeni sorunlar ortaya çıkmaz.

Bataryanızın gözünüzün önünde, işlem garantisiyle, uzman işçilikle gerçekleşmesini istiyorsanız google haritalarda en çok olumlu yorumu alan teknik servisimizi tercih edebilirsiniz. Böylelikle kaliteli aynı zamanda da uygun fiyatlı batarya değişim hizmetimizden yararlanmış olursunuz.

Huawei Batarya Değişimi

Batarya Değişiminin Önemi?

Teknik servislerden yararlanarak yaptıracağınız batarya değişimi telefonunuzu daha uzun süre kullanmanızı sağlar. Ayrıca bataryadan kaynaklanan sebeplerden dolayı performansı düşmüş olan telefonunuzun performansını artırabilirsiniz. Bataryanın ömrünün bitmesi veya azalması durumlarında Huawei telefonunuzda bulunan uygulamaları kullanmanız zorlaşır. Uygulamanın zor açılması ve uzun süre işlem yapılamaması gibi sorunlar ortaya çıkar. Yaptırdığınız batarya değişimi ile yaşadığınız bu sorunlara çözüm bulabilirsiniz.

Bataryaların kullanım ömrünün bitmeye başlaması bataryanın şişme yapmasına neden olur. Bataryanın şişmesi tehlikeli bir durumdur. Şişen bataryanın beklenmeyecek zamanlarda patlayabilir. Bu kazaların yaşanmaması için şişen veya kullanım zamanı biten bataryalarınızı garantili değişim hizmeti veren firmamıza gelerek değiştirebilirsiniz.

Huawei Pil Sağlını Öğrenme?

Huawei akıllı telefonlarınızın pil sağlığını öğrenerek değişim zamanının gelip gelmediğini öğrenmeniz mümkündür. Bunun için akıllı telefonunuzun ayarlar bölümünü inceleyebilirsiniz. Bu bölümden pil/pil sağlığı gibi seçenekleri kullanarak pilinizin durumunu öğrenebilirsiniz. Yaptığınız araştırma sonucunda telefonunuzun pilinin %80 oranından daha az sağlıklı olduğunu görürseniz değişim zamanının geldiğini anlayabilirsiniz. Bu durumda Kadıköy’de hizmet veren servisimize gelerek sağlıksız pilinizin değişimini yaptırabilirsiniz. Değişim işlemi sizin yanınızda yapılır ve bu sayede cihazınızı güvenle ekibimize teslim edebilirsiniz.

Pil sağlığı bilgisine telefonunuzda yer alan Ayarlar bölümünden ulaşamadıysanız pil sağlığı için geliştirilmiş olan uygulamalardan yararlanabilirsiniz. Bu uygulamaları telefonunuza yüklediğinizde pilinizin ne kadar sağlıklı olduğunu öğrenebilirsiniz. Uygulamaları Google Play Store üzerinden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Batarya Değişimi Fiyatı Ne Kadar?

Teknik servisimiz Huawei markasındaki tüm telefon modelleri için batarya değişimi hizmeti verir. Batarya değişimi için talep ettiğimiz fiyatlar ise model dikkate alınarak belirlenir. Batarya değişimi için fiyat aralığımız 100-250 TL’dir. Sahip olduğunuz cep telefonuna ait bataryanın değişimi için ne kadar ödeme yapacağınızı servisimize gelmeden önce iletişim numaramızı arayarak yetkililerimizden öğrenebilirsiniz. Net batarya değişimi fiyatı almak istiyorsanız sahip olduğunuz cihazın modelini doğru olarak belirtmelisiniz. 100-250 tl fiyat aralığındaki değişim hizmetimizden yararlanmayı tercih edersiniz 6 ay batarya garantisine sahip olabilirsiniz.

Pil Sağlığı Nasıl Arttırılır?

Huawei cep telefonlarına ait bataryaların pil sağlığını artırmak mümkün olabilir.

Bunun için Huawei telefonu kullanıcıları şu çalışmaları yapmalıdır;

  • Telefonun ekran parlaklığı oranı düşürülmelidir.
  • Pil bitimini sağlayan arka plan uygulamaları devre dışı bırakılmalıdır.
  • Telefonda yer alan uygulamaların otomatik güncellenmesi durdurulmalıdır.
  • Bluetooth sürekli olarak açık kalmamalıdır.
  • İnternete girilmediği dönemlerde wifi ve veri bağlantısı kapalı kalmalıdır.
  • Huawei telefonlar için otomatik kilit kullanılmalı ve kilitleme süresi en az olacak şekilde ayarlanmalıdır.

Kullandığınız telefonun pil sağlığını artırmayı düşünüyorsanız telefonunuzda yer alan Ayarlar bölümünden yararlanabilirsiniz. Bu bölümde şarjın daha uzun süreli gitmesi ve bataryayı daha uzun süre kullanmak için neler yapabileceğinizi görebilirsiniz.

Bataryayı Uzun Süre Kullanmanın Yolları

Telefonlarda bulunan bataryanın daha uzun süre kullanılması mümkündür. Batarya kullanım süresini artırmak için bluetooth ve veri bağlantısının kapalı olması gerekir. Bu sayede ağ araması yapılmadığından batarya gereksiz yere enerji harcamaz. Bataryanın şarjının tamamen bitince doldurulmaya çalışılması kullanım ömrünün azalmasına neden olabilir. Bu nedenle %40 şarj oranına ulaşıldığında doldurma işlemi gerçekleştirilmelidir.

Bataryanın uzun süre kullanılabilmesi için gereksiz uygulamaların kendiliğinden çalışmaya başlaması önlenmelidir. Ayrıca hareketli duvar kağıtları güç harcanmasına neden olduğundan telefondan kaldırılmalıdır. Sizlerde Huawei bataryanızı uzun ömürlü kullanmak istiyorsanız bu önerilere ek olarak yapabileceklerinizi servisimizden öğrenerek uygulayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ara & Bilgi Al
Adres Bilgisi