Huawei Ekran Değişimi Kadıköy

Kırık Huawei Ekran Değişimi Kadıköy ilçesinde ekran tamiri ve onarımı yapan bir marka olarak müşterilerine hizmet veren telefon servisimiz, siz müşterileri için ekran değişimi hizmeti de vermektedir. Üstelik uygun fiyatlar ile müşterilerine yardımcı olan servisimiz, ekran değişimi fiyatları olarak her zaman bütçe dostu çalışmalar yapmaktadır. Siz de kaliteli ve uygun fiyatlarda ekran değişimi yapacağınız bir servis arıyorsanız, hemen bize gelin ve tüm işlemleri sizin gözünüzün önünde yapalım.

Sadece dokunmatik değişimi hizmeti veren servisimiz, isteyen müşterileri için ekran değişiminin yanı sıra dokunmatik değişimi de gerçekleştirmektedir. Telefonlarınızın dokunmatik panelinde yaşadığınız istenmedik problemler için de bizi tercih edebilir ve bunun yanında sadece 15 dakika gibi kısa bir süre içerisinde ekran değişimi hizmeti alabilirsiniz. Üstelik ekran değişimi hizmetlerinde telefonlarınız asla sıfırlanmaz ve bilgileriniz herhangi bir şekilde zarar görmez.

Garantili Ekran Değişimi İçin Kadıköy Ekran Değişimi Hizmetleri

Kırık Huawei ekran değişimi Kadıköy bölgesinde tüm telefon arızaları için profesyonel hizmetler sunan servisimiz, aynı zamanda bu profesyonelliğini ekran değişimi hizmetlerinde de ortaya koymaktadır. Telefon servisimiz ile yapacağınız ekran değişimlerinde kullanılan parça ve işçilik için 6 ay garanti hizmeti verilmektedir. Bu şekilde müşterilerimiz, aynı sorunlarla karşı karşıya kalması gibi durumlarda güvence altına alınmakta ve tekrar nükseden ekran problemlerinde servisimizden ücretsiz hizmet almaktadır. Tabi servisimizin müşterileri için sunduğu ayrıcalıklı hizmetler bunlarla sınırlı değildir. İşte siz müşterilerimiz için sunduğumuz ayrıcalıklı hizmetlerimizden bazıları;

  • Kendi alanında uzman ve deneyimli personel kadrosu
  • Müşteri isteğine göre adreste ekran değişimi
  • İşçilik ve parça kullanımı için 6 ay garanti hizmeti
  • Huawei orijinal ya da orijinale yakın ekran opsiyonları
  • Tüm telefon arızaları için kaliteden ödün vermeden tamir ve onarım
  • Son sistem ekipman ve donanımlar ile ekran değişimi
  • Kargo gönderimi ile ekran değiştirme

Huawei Ekran Değişimi Sonrası Hizmet Politikası

Konusunda uzman bir telefon servisi olarak müşterilerimiz için gerçekleştirdiğimiz ekran değişimleri sonrasında parça ve işçilik garantisi vermekteyiz. Ekran değişiminden sonra yaşadığınız ekran sorunları için servisimizden 6 ay boyunca parça ve işçilik garantisi ile ücretsiz hizmet alabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ara & Bilgi Al
Adres Bilgisi