Huawei Honor 9C Ekran Değişimi

Huawei Honor 9C ekran değişimi için sizler de bir an önce telefon servisimize gelin ve konusunda uzman ekibimiz ile hızlı çözümler elde edin. Telefon servisimizde tüm ekran değişimleri orijinale en yakın Huawei ekranlar ile yapılır ve değişimler sırasında son teknoloji ekipmanlar kullanılır. Bunun yanında orijinale en yakın ekranlar ile yapılan değişimler sonrasında telefonlarınızda dokunmatik hızı, dokunmatik hassasiyeti ve ekran parlaklığı gibi tüm özellikler performans açısından kayıp yaşamaz. Servisimizde siz değerli müşterilerimiz için ekran değişimleri;

  • Tüm ekran değişimleri orijinale en yakın ekranlar ile yapılır.
  • Değişim sonrasında telefonlarınızda yer alan bilgiler asla silinmez ya da zarar görmez.
  • Ayrıca parça ve işçilik garantisi ile ekran değişimi yapılır.
  • Tüm değişimler için steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odaları kullanılır.
  • Ekran değişimi sırasında ise işlemlerin tamamı sizlerin gözü önünde olur.

Huawei Honor 9C ekran değişimi ile aynı zamanda telefonlarınızı kargo ile servisimize gönderebilir ve ekranlarınızda yaşadığınız sorunları bu şekilde giderebilirsiniz. Kargo aracılığı ile servisimize göndermiş olduğunuz cep telefonlarınız, en kısa sürede ekran değişimi yapılarak tekrar kargo ile tarafınıza geri gönderilir. Bunun yanında kargo ücretleri ise tamamen firmamız tarafından ödenir. Teknik servisimizde kırık, çizik ya da çatlak ekran değişimi hizmetleri her zaman garanti kapsamında yapılır. Telefon ekranlarınızda yaşadığınız tüm sorunları sizler de servisimize en az 6 ay parça ve işçilik garantisi ile kısa sürede ortadan kaldırabilirsiniz. Bunun yanında değişim sonrasında ise yeni ekranlarınızda karşılaştığınız sorunlar için servisimize gelerek ücretsiz destek alabilirsiniz.

Huawei Honor 9C Ekran Değişimi Sonrasında Bilgilerim Silinir Mi?

Huawei ekran değişimlerinde kaliteli ve profesyonel çözümler için sizler de bizi tercih edebilir ve alanında uzman ekibimiz ile hızlı çözümlere ulaşabilirsiniz. Servisimizde Huawei telefonların ekran değişimleri her zaman son teknoloji ekipmanlar ile yapılır ve bunun yanında değişim için steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odaları kullanılır. Ekran değişimi sırasında ise işlemlerin tamamı sizlerin yanında ve gözü önünde olur. Bunların yanı sıra servisimizde ekran değişimi sonrasında telefonlarınızda yer alan bilgiler asla silinmez ya da zarar görmez. Çünkü uzman ekibimiz telefonlarınızda yalnızca görüntü birimi üzerinde işlemler yapar ve bu sayede telefonlarınızdaki fotoğraf, video, oyun, uygulama ve rehber gibi bilgiler hiçbir şekilde silinmez. Telefonlarınızda yer alan bilgiler sizler için çok fazla önem taşıyorsa sizler de hemen bizimle iletişime geçin ve uzman ekibimiz ile profesyonel çözümler elde edin.

Kargo ile Cihaz Gönderimi

Sizler de telefonlarınızı kargo ile servisimize gönderebilir ve bu şekilde ekranlarınızda yaşadığınız sorunları kısa sürede ortadan kaldırabilirsiniz. Ekranlarınızda yaşadığınız problemler için servisimize kargo ile göndermiş olduğunuz telefonlarınızda kısa süre içerisinde ekran değişimi yapılır. Bunun hemen ardından ise telefonlarınız yine kargo ile adresinize kadar geri gönderilir. Ayrıca servisimizde kargo ile yapılan ekran değişimlerinde kargo ücretleri firmamız tarafından karşılanır.

Huawei Honor 9C Ekran Değişimi Ne Kadar Sürer?

Huawei ekran değişimleri ile siz müşterileri için her zaman alanında uzman ve deneyimli ekibi ile hizmet veren firmamız, ortalama 60 dakika gibi kısa bir süre içerisinde ekran değişimleri yapar. Bunun ardından yeni ekranlarınızda çeşitli testler ve kontroller gerçekleştirir. Yapılan kontrollerin sonrasında herhangi bir sorun gözükmüyorsa sizlerin de onayına sunularak telefonlarınız teslim edilir. Ayrıca ekran değişimi ardından sizler de kendi ekranlarınızı kontrol ettikten sonra telefonlarınızı teslim alabilirsiniz.

Huawei Honor 9C Garantili Ekran Değişimi

Telefon servisimizde aynı zamanda siz müşterilerimiz için hızlı ve güvenilir çözümler sunulur. Garantili ekran değişimi hizmetleri ile sizler de telefon ekranlarınızda meydana gelen tüm sorunları kısa süre içerisinde ortadan kaldırabilirsiniz. Bunun yanında telefon servisimiz ile en az 6 ay parça ve işçilik garantili hizmetler alabilirsiniz. Değişim ardından yaşadığınız ekran sorunları için de tekrar servisimize gelebilir ve ücretsiz destek hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Huawei Honor 9C Ucuz Ekran Değişimi

Huawei ekran değişimi hizmetlerinde sektörün önde gelen isimleri arasında yer alan firmamız, en ucuz en ekran değişimi yapan telefon servisleri arasında yer alır. Sizler de kaliteli bir hizmetin yanı sıra uygun fiyatlı ekran değişimi hizmetleri için hemen bizimle iletişime geçin ve profesyonel ekibimiz ile hızlı çözümler elde edin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ara & Bilgi Al
Adres Bilgisi