Huawei Kasa Değişimi

Huawei kasa değişimi dikkatli şekilde yapılır. Telefonlarınız dış kasaları zamanla yıpranır ve aşınır. Zamanla Yapılan bu parçaları Kozmetik açıdan değişmesi gerekmektedir. Bu değişim telefon tamircileri ve yetkili servisler tarafından yapılabilir. Telefona göre değişse de çoğunlukla zor bir işlem değildir. Eğer istenirse internetten gerekli kaynaklar bulunarak kendinizde değiştirebilirsiniz. Kasa değişiminde en önemli nokta telefonunuzun modelidir.

Huawei Kasa Değişimi Nasıl Yapılır?

Huawei kasa değişimi konusunda işlemler çok teferruatlıdır. Her telefon farklı şekilde sökülür. Bazı telefonlarının sökülmesi için tornavida dahi gerekmez. Bazı telefonların sökülmesinde farklı parçalar kullanılır. Bu parçalar  0.8, 2.0, 1.5, T6, T5, gibi tornavidalar olabilir. Ayrıca kasayı ayırmak için çubuk şeklinde plastik açma aparatları gerekebilir. Bunun yanında üçgen pena şeklinde açma aparatları kullanılır.

Bazı modellerde ekrana yapıştırarak kasadan ayırmak için halkalı vantuzlar kullanılır. Telefon kasasını değiştirirken dikkat edilmesi gereken birçok husus vardır. Bunlar kasa üzerinde bulunan mikrofon, kulaklık girişi veya sensörlerdir. Montaj esnasında bunlara hasar vermemeye dikkat edin. Aksi takdirde telefonunuzun sensör ve diğer benzeri parçalarında değiştirmeniz gerekebilir. Bu hassas parçaları sökerken anti statik eldiven Kullanılması tavsiye edilir. Elektronikçiler genel olarak eldiven ve cımbız kullanarak bu işlemleri gerçekleştirilir.

El ile tutularak sökülen telefon parçaların bozulma ihtimali çok yüksektir. Elektronik cihaz tamir etmek ameliyata benzer. Sabır düzen ve Disiplin olmadığı takdirde söktüğünüz cihazı toplama ihtimaliniz yoktur. Eğer gerekli özeni ve sabrı göstermeyi düşünmüyorsanız yardım alın. Her telefonun kasasının fiyatı farklıdır.  Huaweide de modele göre kasa fiyatları değişmektedir.

Huawei Kasa Değişimi Hizmetlerinde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Huawei kasa değişimi hizmetlerinde sizlerleyiz. Kaliteli şekilde sonuçlar sunuyoruz. 6 aylık işçilik ve malzeme garantisiyle hizmet veriyoruz. Kasalar orjinaline en yakınıdır. Çok geniş bir ekiple çalışıyoruz. Uzmanlarımız bu konuda eğitimler almaktadır. İstanbul içi ve dışı istediğiniz gibi hizmet alabilirsiniz.

İstanbul içinden bizi aradığınızda hemen servis yönlendiriyoruz. Araçlı ekiplerimiz sizlerin telefonlarınız neticesinde size gelirler. Gözünüzün önünde hemen tamirat yapılır. 15 dakika içerisinde akıllı telefonunuz size teslim edilir. Siz de hemen bize ulaşın, rahat edin.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ara & Bilgi Al
Adres Bilgisi