Huawei Ön Ve Arka Kamera Değişimi

Huawei ön ve arka kamera değişimi  konusunda  detaylı bilgiler vermeye çalışacağız. Telefonlar geçtiğimiz 20 yılda hayatımızın bir parçası haline geldi. Bunun başlıca sebebi birçok işlemi cebimize sığdırması. Gelişen teknolojiyle birlikte bu cihazlara olan bağımız artmaktadır. Telefon kamerası da bu bağlılığın önemli etkenlerinden. Telefon kameraları teknolojiyle doğru orantılı gelişmekte. Artık fotoğraf makinesi standartlarında çekim yapan cihazlar mevcut.

Fotoğrafçı değilseniz fotoğraf makinesi taşımak anlamsız bir hal almış durumda. Elektronik cihazlar zaman zaman arızalanabilir. Kameralarımız da diğer cihazlarımız gibi arızalanabilir. Bu gibi durumlarla karşı karşıya kaldığınızda telefon servislerine başvurabilirsiniz.  Bazı telefon modellerinde kameralar soketli bazılarında anakarta lehimlidir. Anakartınza lehimli değilse kamera değiştirme işlemini yapabilirisniz.

Huawei Ön Ve Arka Kamera Değişimi Nasıl Yapılır?

Huawei ön ve arka kamera değişimi konusunda Telefon sökmek amatör ruhla yapılabilecek bir işlem değildir. Daha ucuza maal etmek için telefonunuzu bozma ihtimaliniz vardır. Yapmak istiyorsanız ve tecrübeniz yoksa araştırma yapın.

Telefon sökerken belirli aşamalar vardır. bu aşamalrdan ilki telefonu kapatark sim krt yuvanızı çıkarmaktır. Bu işlemi tamamladıktan sonra bir ısıtıcıyla arka kapağı çıkarın. Isıtma işlemi bazı modellerde gerekmemektedir. Ardından telefonunuzun vidalarını çıkarın. Plastik pena yardımıyla kasanızın kapağını çıkarın. Bu işlemi de tamamladıktan sonra soketlerin olduğu kısma geleceksiniz. İlk olarak bataryanın soketini çıkarın. Daha sonra diğer soketleri ayırarak telefonunuzun ön kamerasına ulaşabilirsiniz. Ardından yeni kameranızı yerleştirip soketleri takın. Söktüğünüz sırayla telefonunuzu toplayın. Artık kameranızı istediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Kısa devre olmaması için plastik cımbız ve eldiven kullanmanız tavsiye edilir.

Huawei Ön Ve Arka Kamera Değişimi Konusunda Dikkat Edilmesi Gerekenler

Huawei ön ve arka kamera değişimi hizmetlerinde kesintisiz bir hizmet sunuyoruz. İstanbul’da istediğiniz yerde araçlı servis hizmetleri sunuyoruz. Amacımız sizlerin memnun olmanız.

Türkiye’de verdiğimiz hizmetlerde gün içerisinde kargo gönderisi yapıyoruz. Emeklilerimiz ve öğrencilerimiz için özel %10 indirim sunuyoruz. Ayrıca sunduğumuz tüm hizmetlerimiz garantili şekilde sunulur. Bu konuda işçilik ve malzeme konusunda 6 aylık garantiler halinde hizmet veriyoruz. Sizler de detaylı bilgiler için hemen bize ulaşabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ara & Bilgi Al
Adres Bilgisi