Huawei P30 Ekran Değişimi

Huawei P30 ekran değişimi hizmetleri ile sizleri ağırlayan firmamız, ekran değişimlerinde siz müşterileri için uzman ve tecrübeli ekibi ile işlem yapar. Ayrıca ekran değişimi sırasında her zaman son teknoloji ekipmanlar ile hizmet verir ve bu şekilde telefonlarınızda istenmedik sorunlar oluşmasını önler. Orijinale en yakın Huawei ekranlar ile değişim yapan firmamız sayesinde sizler de ekranlarınızda oluşan kırılma, çatlama, çizilme ya da ekran dokunmatiğinde bozulma gibi sorunları kısa sürede ortadan kaldırabilirsiniz. Firmamız siz değerli müşterilerine değişim hizmetlerinde;

  • Her zaman orijinale en yakın Huawei ekranlar ile değişim hizmetleri sunar.
  • Bunun yanında değişimi yapılan parçalar için en az 6 ay garanti kapsamında hizmet verir.
  • Ayrıca değişim sırasında yapılan işlemler tamamen sizlerin gözü önünde gerçekleştirilir.

Huawei P30 Ekran Değişimi Sonrasında Bilgilerim Silinir Mi?

Firmamızda ekran değişimi sonrasında cep telefonlarınızda bulunan bilgiler hiçbir şekilde silinmez. Bunun en önemli nedenlerinden biri uzman ekibimizin telefonlarınızın sadece görüntü birimi üzerinde işlem yapmasıdır. Böylece cep telefonlarınızda yer alan oyun, uygulama, fotoğraf, video ve telefon rehberi gibi bilgileriniz asla zarar görmez ve silinmez.

Huawei Telefonlarda Uygun Fiyatlı Ekran Değişimi

Teknik servisimiz bünyesinde huawei p30 ekran değişimi fiyatı olarak sizlere oldukça uygun fiyat aralıkları ile yardımcı olduğumuzu belirtmek isteriz. Servisimiz hem sektör genelinde en uygun fiyatları sunması hem de kaliteli hizmetleri ile sizler için ekran değişimi konusunda en doğru adrestir.

Huawei P30 Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

Servisimizde ekran değişimi hizmetleri hızlı ve pratik bir şekilde gerçekleştirilir. Ayrıca değişim sırasında steril ve aynı zamanda statik elektrikten arındırılmış olan teknik servis odaları kullanılır. Değişim sırasında telefonlarda yapılan tüm işlemler sizlerin gözü önünde gerçekleştirilir.

Ayrıca ekran değişimi sonrasında telefonlarınızda yer alan bilgiler silinmez ve değişimin hemen ardından yeni ekranda bir dizi test ve kontroller yapılır. Bunun yanında sizler de telefon ekranlarınızı kontrol edebilir ve herhangi bir sorun olup olmadığına daha yakından bakabilirsiniz. Yeni ekranda sorun olmaması ve sizlerden de onay alınması halinde teslimat gerçekleştirilir ve ekran değişimi bununla birlikte tamamlanmış olur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ara & Bilgi Al
Adres Bilgisi