Huawei P30 Lite Ekran Değişimi

Huawei P30 Lite ekran değişimi konusunda siz de bir an önce teknik servisimiz ile iletişime geçin ve sizlere alanında uzman ve deneyimli çalışanlarımız ile yardımcı olalım. Teknik servisimiz siz müşterileri için orijinale en yakın ekranlar ile değişim yapar. Bu şekilde ekranlarınız kısa sürede eski performansına geri kavuşur ve telefon ekranlarınızı eskiden olduğu gibi kullanmaya devam edebilirsiniz. Ayrıca teknik servisimiz siz değerli müşterileri için;

  • Her zaman orijinale en yakın Huawei ekranlar ile değişim yapar.
  • Değişimi yapılan tüm parçalar için en az 6 garanti kapsamında hizmet verir.
  • Ekran değişimi sonrasında telefonlarınızda bulunan bilgiler asla silinmez ya da zarar görmez.
  • Bunların yanı sıra değişim sırasında tüm işlemler sizlerin gözü önünde yapılır.

Huawei P30 Lite Ekran Değişimi Ne Kadar Sürer?

Firmamız bünyesinde ekran değişimi hizmetleri ortalama 45 ila 60 dakika arasında gerçekleştirilir. Uzman bir ekip ile gerçekleştirilen değişimler sırasında yapıştırıcı maddenin kuruması ve değişim sonrası yeni ekranda yapılan testlerin tamamlanması gerekir. Bunların ardından müşteriden de onay alınarak teslimat gerçekleştirilir. Ancak servisimizde çok fazla yoğunluk olduğu durumlarda değişim süresi farklılık gösterebilir.

Huawei Ekran Değişimi Sonrasında Bilgilerim Silinir Mi?

Eğer siz de ekran değişimi sonrasında telefonlarda yer alan bilgilerinizin silinmesini istemiyorsanız, değişim hizmetlerinde bizi tercih etmenizde fayda vardır. Uzman ve tecrübeli ekibi ile sizlere yardımcı olan firmamız, cep telefonlarınızda sadece görüntü birimi üzerinde işlem yapar ve bu şekilde bilgilerinizin silinmesine ya da zarar görmesine izin vermez.

Huawei P30 Lite Uygun Fiyatlı Ekran Değişimi

Firmamız ekran değişimi hizmetlerinde sizlere her zaman uygun çözümler sunar. Huawei p30 lite ekran değişimi fiyatı olarak sizler de kaliteli bir hizmeti oldukça uygun fiyat aralıkları ile alabilir ve sektör genelindeki en ucuz ekran değişimlerine bizimle ortak olabilirsiniz. Siz de ekran değişimlerinde kaliteli ve profesyonel bir hizmetin yanı sıra uygun fiyatlı hizmetler için hemen bizimle iletişime geçin ve sizlere sunduğumuz ayrıcalıklı hizmetlere daha yakınan tanık olun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ara & Bilgi Al
Adres Bilgisi