Huawei P40 Ekran Değişimi

Huawei P40 ekran değişimi için sizler de hemen bizimle iletişime geçin ve alanında uzman bir ekip ile hızlı çözümler elde edin. Teknik servisimizde tüm ekran değişimleri alanında uzman ve deneyimli bir ekip ile gerçekleştirilir. Bunun yanında ekran değişimleri her zaman orijinale en yakın Huawei ekranlar ile yapılır. Orijinale en yakın ekranlar sayesinde ise telefon ekranlarınızda dokunmatik hızı, dokunmatik hassasiyeti ve ekran parlaklığı gibi özelliklerde performans kaybı yaşanmaz. Ayrıca servisimizde siz değerli müşterilerimiz için;

  • Ekran değişimleri her zaman orijinale en yakın ekranlar ile yapılır.
  • Ayrıca ekran değişimi sonrasında telefonlarınızda yer alan bilgiler asla silinmez.
  • Parça ve işçilik garantisi ile ekran değişimleri yapılır.
  • Steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odalarında işlemler gerçekleştirilir.
  • Bunun yanında değişim sırasında ise tüm işlemler sizlerin gözü önünde olur.

Huawei P40 ekran değişimi ile aynı zamanda cep telefonlarınızı kargo ile servisimize gönderebilir ve ekranlarınızda oluşan kırık, çizik, çatlak ya da ekran dokunmatiği bozulması gibi tüm sorunları kısa sürede ortadan kaldırabilirsiniz. Servisimize kargo ile göndermiş olduğunuz telefonlarınız, kısa süre içerisinde ekran değişimi yapılarak tekrar kargo yoluyla adresinize geri gönderilir. Bunun yanında kargo ücretleri ise tamamen firmamız tarafından ödenir. Servisimiz, çizik, çatlak ya da kırık ekran değişimi hizmetleri için daima garanti kapsamında hizmetler sunulur. Sizler de ekranlarınızda yaşadığınız tüm sorunları en az 6 ay parça ve işçilik garantisi ile kısa sürede ortadan kaldırabilir ve değişim sonrasında karşılaştığınız ekran sorunları için ücretsiz destek hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Huawei P40 Ekran Değişimi Sonrasında Bilgilerim Silinir Mi?

Huawei ekran değişimi hizmetlerinde siz müşterileri için her zaman konusunda uzman bir ekip ile çalışan firmamız, aynı zamanda son teknoloji ekipmanlar ile değişim hizmetleri sunar. Bunun yanında servisimizde tüm ekran değişimleri steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odalarında yapılır. Değişim sırasında ise tüm işlemler sizlerin yanında ve gözü önünde olur. Teknik servisimizde ekran değişimi sonrasında ise telefonlarınızda yer alan bilgiler asla silinmez. Çünkü uzman ekibimiz telefonlarınızda sadece görüntü birimi üzerinde işlemler yapar ve bu sayede telefonlarınızdaki fotoğraf, video, oyun, uygulama ve rehber gibi bilgiler hiçbir şekilde silinmez ya da zarar görmez.

Huawei P40 Uygun Fiyatlı Ekran Değişimi

Huawei ekran değişimi konusunda sizler de hem kaliteli hem de uygun fiyatlı çözümler için servisimize gelebilirsiniz. Siz müşterileri için her zaman hızlı ve güvenilir çözümler sunan firmamız, ekranlarınızda yaşadığınız sorunlar için de profesyonel bir hizmet ortaya koyar. Kırık, çizik ya da çatlak ekran değişimi hizmetlerinde oldukça uygun fiyat aralıkları ile sizlere yardımcı olan firmamıza gelebilir ve bütçenize uygun çözümlere bizimle ulaşabilirsiniz.

Kargo ile Cihaz Gönderimi

Telefon servisimize ekran değişimleri aynı zamanda kargo gönderim hizmeti ile gerçekleştirilir. Sizler de ekranlarınızda yaşadığınız sorunlar için telefonlarınızı kargo aracılığı ile bizlere gönderebilir ve kısa süre içerisinde ekran değişimi yapılan telefonlarınızı yine kargo yoluyla teslim alabilirsiniz. Ayrıca servisimizde kargo ile gerçekleştirilen ekran değişimlerinde kargo ücretleri bizzat firmamız tarafından ödenir. Bu şekilde sizlere ekran değişimi ücreti dışında ek bir maliyet çıkarılmaz.

Huawei P40 Ekran Değişimi Ne Kadar Sürer?

Huawei telefonların ekran değişimlerinde kaliteli ve hızlı çözümleri ile öne çıkan servisimiz, ekranlarınızda meydana gelen tüm sorunları kısa sürede ortadan kaldırır. Servisimizde tüm ekran değişimleri yaklaşık olarak 45 ila 60 dakika gibi kısa bir süre içerisinde yapılır. Bu sürenin hemen ardından ise yeni ekranlarınızda birtakım testler ve kontroller gerçekleştirilir. Herhangi bir sorun gözükmüyorsa sizlerin de onayı alınarak telefonlarınız teslim edilir. Bunun yanında ekran değişimi sonrasında sizler de kendi ekranlarınızı kontrol edebilir ve bunun ardından telefonlarınızı teslim alabilirsiniz.

Huawei P40 Panel ve Ekran Değişimi

Ekran değişimlerinde hızlı ve profesyonel çözümler sunan firmamız, aynı zamanda panelli ekran değişimleri yapar. Ön cam değişimi yerine panelli ekran değişimleri ile sizlere yardımcı olan firmamız, telefon ekranlarınızda bulunan iç ekran, dokunmatik panel, ön cam ve dış panel gibi tüm parçaları değiştirir. Bu sayede ekranlarınızda daha sonradan sarı leke ya da beyaz nokta gibi sorunlar oluşmaz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ara & Bilgi Al
Adres Bilgisi