Huawei P40 Lite Ekran Değişimi

Huawei P40 Lite ekran değişimi için sizler de hemen telefon servisimize gelin ve alanında uzman ekibimiz ile kaliteli çözümler elde edin. Servisimizde tüm ekran değişimleri orijinale en yakın Huawei ekranlar ile yapılır. Bunun yanında orijinale en yakın ekranlar ile dokunmatik hızı, dokunmatik hassasiyeti ve ekran parlaklığı gibi tüm özellikler performans açısından kayıp yaşamaz. Telefon servisimizde siz değerli müşterilerimize sunduğumuz hizmetlerde;

  • Ekran değişimleri için her zaman orijinale en yakın ekranlar kullanılır.
  • Ayrıca ekran değişimi sonrasında telefonlarınızda yer alan veriler hiçbir şekilde silinmez.
  • Tüm değişimler parça ve işçilik garantisi ile sizlere sunulur.
  • Bunun yanında steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odalarında gerçekleştirilir.
  • Ekran değişimi sırasında ise tüm işlemler sizlerin yanında ve gözü önünde olur.

Huawei P40 Lite ekran değişimi ile aynı zamanda telefon ekranlarınızda meydana gelen sorunları kargo gönderim hizmetiyle de ortadan kaldırabilirsiniz. Servisimizde kargo ile göndermiş olduğunuz telefonlarınız, aynı gün içerisinde ekran değişimi yapılarak yine kargo ile sizlere geri gönderilir. Bunun yanında kargo ücretleri ise tamamen firmamız tarafından karşılanır. Servisimiz bünyesinde çizik, çatlak ya da kırık ekran değişimi hizmetleri garanti kapsamında sizlere sunulur. Telefon ekranlarınızda meydana gelen tüm sorunları sizler de en az 6 ay parça ve işçilik garantisi ile kısa sürede çözüme ulaştırabilirsiniz.

Huawei P40 Lite Ekran Değişimi Sonrasında Bilgilerim Silinir Mi?

Huawei ekran değişimi hizmetleri ile sizlere alanında uzman ve deneyimli bir ekip ile hizmet veren firmamız, her zaman son teknoloji ekipmanlar ile değişim yapar. Bunun yanında servisimizde tüm ekran değişimleri steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odalarında gerçekleştirilir. Değişim sırasında ise işlemlerin tamamı sizlerin yanında ve gözü önünde olur. Ayrıca ekran değişimi ardından telefonlarınızda yer alan bilgiler asla silinmez. Alanında uzman ekibimiz telefonlarınızda yalnızca görüntü birimi üzerinde çalışmalar yapar. Bu sayede telefonlarınızda yer alan fotoğraf, video, oyun, uygulama ve rehber gibi bilgiler hiçbir şekilde silinmez ya da zarar görmez.

Huawei P40 Lite Ekran Değişimi Ne Kadar Sürer?

Servisimizde tüm ekran değişimleri oldukça hızlı bir şekilde gerçekleştirilir. Ekran değişimleri yaklaşık olarak 45 ila 60 dakika gibi kısa bir süre içerisinde tamamlanır. Değişimin hemen ardımdan telefon ekranlarınızda çeşitli testler ve kontroller yapılır. Kontroller sonrasında herhangi bir sorun gözükmüyorsa sizlerin onayı alınarak telefonlarınız teslim edilir. Ayrıca ekran değişimi sonrasında sizlerin de ekranlarınızı kontrol etmenize izin verilir.

Kargo ile Cihaz Gönderimi

Huawei telefonlarınızın ekranlarında yaşadığınız tüm sorunlar için cep telefonlarınızı kargo ile servisimize gönderebilir ve ekranlarınızda yaşadığınız problemleri kısa sürede çözüme ulaştırabilirsiniz. Kargo ile servisimize ulaşan telefonlarınız, kısa süre içerisinde ekran değişimi yapılarak yine kargo aracılığı ile tarafınıza geri gönderilir. Bunların yanı sıra firmamızda kargo ile yapılan ekran değişimlerinde kargo ücretleri tamamen firmamız tarafından karşılanır. Sizler de servisimize gelme imkanınız olmasa dahi kargo ile cep telefonlarınızı bizlere gönderebilir ve telefon ekranlarınızda yaşadığınız sorunları deneyimli ve uzman ekibimiz ile kısa sürede çözüme ulaştırabilirsiniz.

Huawei P40 Lite Garantili Ekran Değişimi

Huawei ekran değişimlerinde siz müşterileri için hızlı ve güvenilir çözümler ortaya koyan firmamız, aynı zamanda garanti kapsamında ekran değişimleri yapar. Sizler de teknik servisimizde kırık, çizik ya da çatlak ekran değişimi hizmetlerini en az 6 ay parça ve işçilik garantisi alabilirsiniz. Garantili ekran değişimi hizmetleri için sizler de hemen bizimle iletişime geçin ve değişim sonrasında yaşadığınız ekran sorunları için de ücretsiz destek alma şansını elde edin.

Huawei P40 Lite Panel ve Ekran Değişimi

Huawei ekran değişimi ile siz müşterileri için kaliteli ve hızlı çözümlerin yanı sıra profesyonel bir hizmet sunan firmamız, aynı zamanda uzman ekibi ile sizlere yardımcı olur. Telefon servisimizde ön cam değişimi değil, her zaman panelli ekran değişimleri yapılır. Böylece telefon ekranlarınızdaki iç ekran, ön cam, dokunmatik panel ve dış panel gibi tüm parçalar değiştirilir. Ayrıca panelli ekran değişimleri sonrasında ekranlarınızda sarı leke ya da beyaz nokta gibi sorunlar meydana gelmez. Bu şekilde ekranlarınız daha dayanıklı ve uzun ömürlü olur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ara & Bilgi Al
Adres Bilgisi