Huawei Şarj Soketi Değişimi

Huawei model telefonlarınızda yaşayacağınız şarj olmama sorununa bağlı olarak, huawei şarj soketi değişimi işlemlerinizi garantili hizmet ile yapıyoruz. Yapacağımız şarj soketi değişimi işlemini, sizlerin gözü önünde yapıyor ve sizlere anında teslim ediyoruz. Google Haritalarda en yüksek olumlu yorumları alan firmamız, kurulduğu günden beri, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, sizler için servis hizmeti vermektedir.

Huawei Şarj Soketi Değişimi Nasıl Yapılır

Huawei model telefonunuzda şarj olmama sorunu yaşıyorsanız, şarj soket yerinizin mutlaka değişmesi gerekir. İşte tam da bu noktada biz devreye giriyoruz. Yapılacak olan huawei şarj soketi değişimi işleminde uygun parçaları kullanıyoruz ve alanında uzman teknisyenlerimiz ile sizlere hizmet sağlıyoruz. Bunun yanı sıra; işlemlerimizde sizlere 6 ay garanti veriyoruz.

Cihazınızda herhangi bir parçanın değiştirilmediğine, bilgilerinizin kopyalanmadığına ve okunmadığına emin olmanız için, bu işlemi sizlerin gözü önünde yapıyoruz. İşlem sırasında, herhangi bir gizli bölme alanı olmaksızın 7/24 kamera kaydı yapıyoruz. Bu sayede sizler için ekstra bir güvenlik sağlayarak, bize olan güveninizi boşa çıkartmıyoruz. Değişim işlemi sonlandığında, cihazınızı sizlere kontrollü bir şekilde hemen teslim ediyoruz.

Huawei Şarj Doldurmama ve Şarj Soketini Kırılması

Eğer Huawei model telefonunuz bir darbe aldı ve şarj soket yeri kırıldıysa, mutlaka şarj doldurmama sorunu yaşarsınız. Şarj aletini takarken aşırı sert davranmanız da şarj soketine zarar verecektir. Eğer yeni bir şarj aleti aldıysanız ve cihazınız yine de şarj almıyorsa, şarj soket yeri mutlaka zarar görmüştür ve değiştirilmesi gerekir. Bu durumu düzeltebilmeniz için mutlaka teknisyenlerimiz aracılığı ile yardım almanız lazımdır.

Alanında uzman teknisyenlerimiz, bize başvurduğunuz andan itibaren bu sorun ile ilgilenecek ve sizlerin gözü önünde tamir işlemini yapacaktır. Firmamızın bünyesinde, bu alanda oldukça tecrübeli ve profesyonel teknisyenler görev yapar. Huawei cihazınızın şarj soketi değişimi fiyatı da bu alandaki en uygun fiyatları kapsar. Teknisyenlerimiz tamire başlamadan önce sizleri fiyat konusunda mutlaka bilgilendirecek ve bilgilendirmenin ardından onayınız dahilinde işlemlere başlanacaktır.

Huawei Şarj Almama Sorunu

Huawei cihazınızda meydana gelen şarj almama sorunu, belirli faktörler nedeniyle olabilir. Bunlardan ilki şarj kablosunu soket bölmesine çok sert takmanız ve çok sert bir şekilde çıkartmanızdır. Aşırı sert bir muamele, şarj soket yerine zamanla aşındırır ve bozulmasına neden olur.

Diğer bir nedense, telefonun alt kısmının güçlü bir darbeye maruz kalması ve şarj soket yerinin kırılmasıdır. Bu durum da sıklıkla görülen bir problemdir. Şarj bölgesinde, nem ve sıvı kaynaklı oksitlenme yaşanması da şarj olma problemlerini nüksedecektir. Şarj almama sorunu, elektriksel problemler sonucu da meydana gelebilir. Kısa devre sonucunda oluşan yanmalar da telefonun şarj soketinde arıza meydana getirir.

Fakat bu durum geri dönüştürülemez değildir. Firmamız aracılığı ile meydana gelen bu problemi çözüme ulaştırabilir, telefonunuzdan ilk günkü gibi randıman alabilirsiniz. Sizlere verdiğimiz hizmetin ardından, 6 ay garanti kapsamında cihazınızı tekrar teslim alabilir ve hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Huawei Şarj Soketi Değişimi

Şarj Soketi Değişimi Fiyatı Ne Kadar

Huawei şarj soketi değişimi fiyatı 80-200 TL aralığında bir ücreti kapsar. Ücret belirlemesi, Huawei telefonun markasına göre değişiklik gösterir. Firmamız, teknik destek servis ücretlerinde, sizlere en uygun fiyat politikası sunar. Servisimiz ile iletişime geçerek ve telefonunuzun modelini bize ileterek, tüm güncel fiyatlardan haberdar olabilirsiniz. Bizi istediğiniz zaman arayabilir ve uzmanlarımızdan merak ettiğiniz tüm sorulara yanıt bulabilirsiniz. Google haritalarda en yüksek olumlu müşteri yorumlarına sahip olan firmamız, %100 müşteri memnuniyetini kendisine ilke edinmiş ve bu bağlamda hizmet vermeye devam etmektedir.

Firmamız ile hemen iletişime geçerek tüm detayları öğrenmenizin ardından, cihazınızı alanında uzman teknisyenlere gönül rahatlığı ile teslim edebilirsiniz. Teknisyenlerimiz yapacakları tüm tamir aşamalarını, herhangi bir gizli bölme olmadan sizlerin gözü önünde yapacak ve cihazınızı yenileyecektir.

İşlemler bittiğinde, cihazınız tekrar şarj alacak ve eski haline dönecektir. Kontrol ederek cihazınızı teslim almanızın ardından, sizlere 6 ay süre ile garanti veririz. Bu garanti kapsamında, cihazınızın işlem gören soket bölgesinde, kasıtlı olarak yapılan darbeler haricinde herhangi bir arızanın meydana gelmesi mümkün değildir. Eğer sizler de şarj soket değişimi yaptırmak istiyorsanız ve güvenebileceğiniz bir servis arıyorsanız, hemen bizimle iletişime geçebilir ve tüm detayları öğrenebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ara & Bilgi Al
Adres Bilgisi