Iğdır Ekran Değişimi

Iğdır ekran değişimi hizmetlerinde siz müşterileri için konusunda uzman ve deneyimli bir ekip ile hizmet veren firmamız, son teknoloji ekipmanlar ve orijinale en yakın ekranlar ile değişim yapar. Bunun yanında telefon servisimizde tüm ekran değişimleri steril ve statik elektrikten arındırılmış olan teknik servis odalarında yapılır. Siz değerli müşterilerimiz için servisimizde gerçekleştirilen tüm ekran değişimleri;

  • Orijinale en yakın ekranlar ile yapılır.
  • Tüm ekran değişimleri steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odalarında olur.
  • Ayrıca parça ve işçilik garantili olarak değişim hizmetleri verilir.
  • Ekran değişimi yapıldıktan sonra telefonlarınızda yer alan bilgiler asla silinmez.
  • Bunun yanında değişim esnasında telefonlarınızda gerçekleştirilen işlemlerin tamamı sizlerin gözü önünde olur.

Iğdır ekran değişimi siz müşterileri için aynı zamanda kargo gönderim hizmeti ile değişim imkanı sunar. Ekranında sorun yaşadığınız cep telefonlarınızı kargo ile bizlere gönderebilir ve kısa süre içerisinde yapılan değişimin ardından yine kargo aracılığı ile telefonlarınızı teslim alabilirsiniz. Ayrıca kargo ücretlerinin de tamamen firmamız tarafından ödendiğini belirtmek isteriz. Bunların yanı sıra firmamızda garantili hizmetler ile ekran değişimleri yapılır. Telefon ekranlarınızda yaşadığınız sorunları sizler de Iğdır garantili ekran değişimi ile ortadan kaldırabilir ve en az 6 ay parça ve işçilik garantili hizmetler alabilirsiniz.

iPhone Ekran Değişimi Iğdır

iPhone ekran değişimi hizmetleri ile siz müşterilerine her zaman alanında uzman ve deneyimli bir ekiple hizmet sunan firmamız, daima orijinale en yakın ekranlar ile değişim yapar. Ayrıca ekran değişimleri için her zaman steril ve statik elektrikten arındırılmış olan teknik servis odaları kullanılır. Ekran değişimleri sonrasında telefonlarınızda bulunan bilgiler silinmez ve değişimler sizlerin gözü önünde yapılır.

Telefon servisimiz ekran değişimlerinde garantili çözümler ile sizlere yardımcı olur ve bunun yanında hızlı ve güvenilir çözümler sunar. Sizler de ekranlarınızda oluşan kırık, çatlak, çizik ya da ekran dokunmatiği arızalarını Iğdır garantili ekran değişimi ile kısa sürede çözüme ulaştırabilir ve en az 6 ay parça ve işçilik garantisi ile değişim hizmetleri alabilirsiniz.

Samsung Ekran Değişimi Iğdır

Samsung ekran değişimi için bir an önce servisimize gelin ve sizler de konusunda uzman ve tecrübeli teknisyenlerimiz ile hızlı çözümler elde edin. Orijinale en yakın ekranlar ile değişim yapılan firmamızda, tüm ekran değişimleri son teknoloji ekipmanlar ile gerçekleştirilir. Bunların yanı sıra değişim esnasında tüm işlemler sizlerin gözü önünde olur.

Diğer yandan servisimizde ekran değişimleri yaklaşık olarak 45 ila 60 dakika gibi kısa bir zaman içerisinde yapılır. Değişim sonrasında ise ekranlarınızda çeşitli testler ve kontroller yapılır. Yapılan test ve kontrollerin sonucunda ekranlarınızda herhangi bir sorun gözükmüyorsa sizlerin de onayı alınarak telefonlarınız teslim edilir. Ayrıca sizler de kendi ekranlarınızı değişim sonrası kontrol edebilirsiniz.

Xiaomi Ekran Değişimi Iğdır

Xiaomi garantili ekran değişimleri ile sizlere garanti kapsamında hizmetler sunan firmamız, hızlı ve güvenilir çözümlerin en doğru adresidir. Sizler de telefon ekranlarınızda meydana gelen kırık, çatlak, çizik ya da ekran dokunmatiği problemlerini garantili ekran değişimi Iğdır ile kısa sürede ortadan kaldırabilir ve firmamız ile en az 6 ay parça ve işçilik garantili hizmetler alabilirsiniz.

Telefon servisimizde Xiaomi telefonların ekran değişimleri daima orijinale en yakın ekranlar ile yapılır. Bunun yanında ekran değişimleri sonrasında telefonlarınızda yer alan bilgiler asla silinmez ya da zarar görmez. Değişim sonrasında ise yeni ekranlarınızda çeşitli testler ve kontroller yapılır. Herhangi bir sorun gözükmediği durumlarda telefonlarınız sizlerin de onayı alınarak teslim edilir.

Huawei Ekran Değişimi Iğdır

Huawei ekran değişimleri ile sizlere hızlı ve kaliteli çözümler sunan telefon servisimiz, konusunda uzman ve deneyimli bir ekip ile ekran değişimleri yapar. Ayrıca servisimizde ekran değişimleri için her zaman orijinale en yakın Huawei ekranlar kullanılır. Ayrıca değişim sırasında tüm işlemler sizlerin gözü önünde olur.

Telefon servisimizde ön cam değişimi yerine her zaman panelli ekran değişimleri yapılır. Bu şekilde ekranlarınızda daha sonradan sarı leke ya da beyaz nokta gibi sorunlar meydana gelmez. Ayrıca ekran değişimleri sonrasında telefonlarınızda yer alan bilgiler asla silinmez. Ekran değişiminin hemen ardından ise ekranlarınızda gerekli kontroller yapılarak teslimat gerçekleştirilir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ara & Bilgi Al
Adres Bilgisi