İPad 3 Ekran Değişimi

İPad 3 Ekran Değişimi

İpad 3 ekran değişimi ile alakalı tüm sorunlarınız da Kadıköy Cep Dünyası olarak 15 yıldır sizlere en iyi ve en hızlı hizmeti vermekteyiz. Tüm çalışanlarımız işinde uzman teknisyenlerden oluşmaktadır. Ayrıca son teknoloji cihazlar kullanarak tamir işlemi yapmaktayız.

İpad 3 Ekran Değişim İşlemi

İpad 3 ekran camında çatlama, suya düşmeden kaynaklı görüntü problemi, dokunmatiğin çalışmaması gibi her türlü sorunlarda uzman ekibimize gelip danışabilir ve cihazınızı yaptırmak için güvenle uzman teknisyenlerimize teslim edebilirsiniz.
İpad 3 ekran değişiminde orijinale yakın malzemeler kullanmakta olup tüm işlemleri sizlerin gözü önünde yapmaktayız. Herhangi bir kapalı oda yada bölme kullanmıyoruz. Dilerseniz firmamızda sizlere ikram ettiğimiz çayı yada kahveyi yudumlarken yapılan işlemleri izleyebilirsiniz.

Kadıköy Cep Dünyası olarak firmamıza gelemeyen uzakta yada başka bir şehirde olan müşterilerimize de hızlı bir şekilde hizmet vermekteyiz. Anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları ile bozuk olan ipad 3 cihazınızı bizlere gönderin. Uzman teknisyenlerimiz sorunu çözüp 1 saat gibi kısa bir sürede sizlere kargo ile geri göndersin. Ayrıca yapılan tüm işlemleri dilerseniz görüntülü arama ile canlı olarak da izleyebilirsiniz. Eğer görüntülü arama sırasında müsait değil iseniz yine ipad 3 ekran değişiminde yaptığımız tüm işlemleri kayda alıp sizlere göndermekteyiz

Ne Kadar Öderim?
Kadıköy Cep Dünyası olarak sizlere en uygun ve en kaliteli hizmeti vermekteyiz. İpad 3 ekran değişimini uzman teknisyenlerimiz sadece 270 TL ‘ye yapmaktadır. Dokunmatik değişimi ise 109 TL’ye yapılmaktadır. Ayrıca yapacağımız işlemler için firma olarak 6 ay boyunca garanti vermekteyiz. Bu süre zarfında bizim yaptığımız işlemlerden kaynaklı sorunlarınız ücretsiz olarak çözülecektir.

Neden Biz?
Kadıköy Cep Dünyası uzman kadrosu ile sizlere 15 yıldır hizmet vermekte
Tüm işlemler göz önünde şeffaf bir şekilde yapılmaktadır.
Değişim işlemi son teknoloji cihazlar ve en kaliteli malzemeler ile gerçekleştirilmektedir.
Yaptığımız değişim işlemleri firmamız tarafından görüntülü olarak izletilebilmektedir
Kadıköy Cep Dünyası olarak müşteri memnuniyeti her zaman ön planda gelmektedir. Her türlü ekran sorunlarında çekinmeden bizlere ulaşabilirsiniz. Uzaman ekibimiz sizlere en iyi hizmeti vermek amacı ile çabalamaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ara & Bilgi Al
Adres Bilgisi