İPad 4 Ekran Değişimi

ipad 4 ekran değişimi

Kadıköy Cep Dünyası olarak İpad 4 ekranında meydana gelen herhangi bir çarpma, düşme, ekran çatlaması, ekran dokunmatiğinde bozulma, sıvı ile temas dan kaynaklı görüntü bozukluğu gibi nedenlerden oluşan problemleriniz, firmamızın deneyimli teknisyenleri tarafından çözüme kavuşturulmaktadır. Batarya ile ilgili yaşamış olduğunuz problemleri de ayrıca çözmekteyiz.

İphone 4 Ekran Değişimi

İphone 4 ekran değişimi son teknoloji cihazlar kullanılarak, müşterilerimizin gözü önünde şeffaf ve steril bir ortamda yapılmaktadır. Dilerseniz firmamızda oturup sizlere ikram ettiğimiz çayınızı yada kahvenizi yudumlar iken işlemin nasıl yapıldığını gözlemleyebilirsiniz.

Kadıköy Cep Dünyası olarak firmamıza gelemeyen il dışındaki müşterilerimize de kargo ile hizmet vermekteyiz. İpad 4 cihazınızı anlaşmalı olduğumuz kargo firması ile bize gönderin. Uzman teknisyenlerimiz tarafından 1 saat içerisinde ekran problemini çözüp cihazınızı sizlere geri gönderelim.

Ayrıca dilerseniz canlı olarak yaptığımız tüm işlemleri görüntülü arama ile baştan sona sizlere izletebiliriz. Müsait olmama durumunda iseniz isteğiniz üzere ipad 4 ekran değişiminde yapılan tüm işlemleri video kaydına alıp sizlere gönderebilmekteyiz.
Tamir esnasında kullanılan malzemelerimiz orijinalinden farksız ve son teknolojik cihazlar kullanılarak uzman servis teknisyenlerimiz tarafından titiz bir şekilde gereken değişimler yapılıp sizlere teslim edilmektedir.

İpad 4 tamir işlemi esnasında cihaz içerisinde ki özel bilgileriniz silinmez. Olduğu gibi kalır. Ayrıca yapılan tamir işlemi sonrasında değişen ekran da kötü bir görüntü oluşmaz ve dokunma hassasiyeti ile alakalı hiçbir sorun da yaşanmaz.

İpad 4 ekran değişimi işlemlerine Kadıköy Cep Dünyası olarak 6 ay boyunca garanti vermekteyiz. Bu süre zarfında kişisel sebepler dışında yapmış olduğumuz işlemlerden kaynaklı herhangi bir sorunda ücretsiz olarak sizlere hizmet vermekteyiz.

Neden Biz?
Kadıköy Cep Dünyası olarak yapmış olduğumuz işlemleri sizlerin gözü önünde gerçekleştirmekteyiz
Müşterilerimizin mağdur olmaması amacı ile tüm işlemler hızlı bir şekilde gerçekleşir ve cihaz aynı gün teslim edilir.
15 yıllık bir tecrübe ile uzman kadromuz eşliğinde sizlere en iyi hizmeti vermekteyiz.
Müşteri memnuniyeti firmamız için her zaman önceliğimiz olmaktadır. Ayrıca göz önünde şeffaf bir çalışma prensibine sahibiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ara & Bilgi Al
Adres Bilgisi