İPad Mini Ekran Değişimi

İPad Mini Ekran Değişimi

Eğer bir İpad mini sahibi iseniz ve dokunmatik ekranında problem yaşıyor iseniz hızlı ve kaliteli bir tamir servisine ihtiyacınız olacağı kesin. Bunun için ise vazgeçilmez adresiniz tabi ki Kadıköy Cep Dünyası olacaktır. Uzman teknisyenlerimiz ekran değişim işlemlerini acil olarak kaliteli ve şeffaf bir şekilde gerçekleştirmektedir.

İpad mini ön cam değişimini sizlerin gözü önünde çok kısa bir sürede yapmaktayız. Ayrıca ipad mini batarya değişiminde de uzmanlarımıza güven içerisinde başvurabilirsiniz.
İpad mini ekran çatlaması, dokunmatiğinin bozulması, cihazın su ile temasından kaynaklı her türlü ekran problemleriniz acil olarak Kadıköy Cep Dünyasında uzman teknisyenlerimiz tarafından çözüme kavuşturulmaktadır. Yapılan tüm işlemler sizlerin gözü önünde ve şeffaf bir şekilde gerçekleşir.

Türkiye’nin neresinde olursanız olun her türlü ipad mini ön cam değişimi problemlerinizi anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları ile Kadıköy Cep Dünyasına gönderin. Uzman teknisyenlerimiz acil ön cam değişimini yapıp sizlere 1 saat içerisinde geri göndersin. Yapılan işlemleri merak eden müşterilerimiz ister iseler görüntülü arama ile canlı olarak izleyebilmektedir.

İpad mini ön cam değişimi uzman teknisyenlerimiz tarafından sağlamlık testine tutulur ve sağlamlığından emin olunduktan sonra sizlere teslim edilir.
Cihaz içerisinde bulunan özel bilgileriniz tamir işlemi sırasında silinmez ve korunur.

İpad Mini Ön Cam Değişimi İçin Ne kadar öderim?
İpad mini cam değişimleriniz firmamızda çok cüzi rakamlara tamir edilmektedir. Sadece 139 TL karşılığı ipad mininizi ilk günkü gibi kullanmanız mümkün.
Ayrıca yapılan tüm ekran işlemleri 6 ay boyunca firmamız tarafından garanti altına alınmaktadır

İpad Ön Cam Değişimi İşlemi Ne Kadar Sürer?
Kadıköy Cep Dünyası olarak müşterilerimize acil ekran değişimi hizmeti vermekteyiz. Yaptığımız ekran değişim işlemlerini çok kısa bir sürede gerçekleştirmekteyiz.

Neden Biz?
Kadıköy Cep Dünyası olarak 15 yıldır uzman personeller ile sizlere hizmet vermekteyiz
Yaptığımız işlemlere 6 ay boyunca garanti vermekteyiz.
İpad mini ön cam değişim işlemleri sizlerin gözü önünde şeffaf bir şekilde yapılmaktadır.
Kalite ve güven arıyorsanız mutlaka Kadıköy Cep Dünyasını tercih etmelisiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ara & Bilgi Al
Adres Bilgisi