iPhone 12 Arka Cam Değişimi

iPhone 12 arka cam değişimi hizmetleri ile sizlere yardımcı olan firmamız, uzun yıllardır iPhone telefonların arka cam değişimlerinde alanında uzman ve deneyimli çalışanları ile hizmet verir. iPhone telefonlarda ekran değişimi sonrasında en maliyetli hizmetlerden biri de arka cam değişimidir. Ancak firmamız, her zaman siz müşterileri için en uygun fiyat aralıkları ile kaliteli çözümler sunar. Sizler de bütçenize uygun çözümler için bizi tercih edebilir ve iPhone telefonlarınızın arka cam değişimi için firmamıza gelebilirsiniz.

iPhone 12 arka cam değişimi için garantili çözümler sunan firmamız, siz müşterilerine en az 6 ay parça ve işçilik garantili hizmetler verir. iPhone arka cam değişimi firmamız bünyesinde son teknoloji ekipmanlar ile yapılır. Değişim sonrasında telefonlarınızın arka kapağı eskiden olduğu gibi orijinale haline geri döner. iPhone kırık, çizik ya da çatlak arka cam değişimi hizmetleri, firmamız bünyesinde oldukça hızlı bir şekilde gerçekleştirilir. Bu şekilde firmamızdan arka cam değişimi talebinde bulunmanız halinde güncelerce beklemenize gerek yoktur. Bunun yanında servisimize gelme imkanınız yoksa arka cam değişimi için telefonlarınızı kargo ile bizlere gönderebilir ve bu şekilde de hizmet alabilirsiniz. Kargo ile yapılan arka cam değişimlerinde kargo ücretleri bizzat firmamız tarafından karşılanır.

iPhone 12 Arka Cam Değişimi Nasıl Yapılır?

Telefon servisimizde iPhone 12 arka cam değişimi tamamen alanında uzman bir ekip ile gerçekleştirilir. Bunun yanında değişim sırasında telefonlarınızın diğer donanımlarına hiçbir şekilde zarar verilmez. Genel olarak bakıldığında ise iPhone arka cam değişimi hizmetleri aşağıdaki gibi gerçekleştirilir;

  • Firmamız bünyesinde arka cam değişimi hizmetleri lazer cihazı ile gerçekleştirilir.
  • Değişim sırasında telefonlarınızı diğer donanımları zarar görmez ve tek bir vida dahi sökülmeden değişim yapılır.
  • Bazı teknik servislerde arka cam değişimleri sırasında bıçak ya da tornavida gibi telefon kasasına zarar verebilecek aletler kullanılır. Ancak firmamızda tüm bu işlemler lazer cihazı ile gerçekleştirilir.
  • Cihazın arka camına gönderilen lazer dalgaları ile arka kısımda bulunan epoksi malzeme yakılır ve bu şekilde arka cam yerinden çıkarılır.
  • Bu işlemin sonrasında ise yüzey tekrar lazer makinesi ile temizlenir ve arka cam değişimi yapılır.

iPhone 12 Arka Cam Değişimi Ne Kadar Sürer?

Teknik servisimizde yapılan arka cam değişimi yaklaşık olarak 2 saat kadar zaman alır. Değişim işlemleri ardından telefonlarınızda gerekli testler ve kontroller gerçekleştirilir. Herhangi bir sorun gözükmüyorsa sizlerin de onayına sunularak telefonlarınız teslim edilir. Ayrıca iPhone 12 arka cam değişimi sonrasında sizler de telefonlarınızı kontrol edebilir ve bunun ardından teslim alabilirsiniz.

iPhone 12 Arka Cam Değişimi Sonrasında Bilgilerim Silinir Mi?

iPhone telefonların arka cam değişimlerinde alanında uzman bir ekip ve son teknoloji ekipmanlar ile değişim yapan firmamız, daima steril ve statik elektrikten arındırılmış olan teknik seviş odalarında işlem yapar. Ayrıca değişim sırasında işlemlerin tamamı sizlerin gözü önünde olur. Lazer cihazı ile neredeyse el değmeden gerçekleştirilen arka cam değişimi sonrasında telefonlarınızda bulunan bilgiler asla silinmez ya da zarar görmez. Sizler de iPhone arka cam değişimi konusunda bizlere güvenebilir ve telefonlarınızı gönül rahatlığı ile firmamıza emanet edebilirsiniz.

iPhone 12 Arka Cam Değişimi Fiyatı

iPhone cihazlarda ekran değişimi ardından en yüksek maliyete sahip olan donanımlardan biri arka camlardır. iPhone ekran değişimleri ne kadar pahalı ise arka cam değişimi de aynı şekilde diğer telefon modellerine oranla yüksek fiyatlara sahiptir. Firmamız, siz müşterileri için her zaman en uygun fiyat aralıkları ile sizlere yardımcı olur. Sektör genelinde en ucuz arka değişimi yapan firmamız ile sizler de bütçenize uygun çözümlere bizimle ulaşabilirsiniz.

iPhone 12 Garantili Arka Cam Değişimi

iPhone arka cam değişimi hizmetlerinde hızlı ve güvenilir çözümlerin yanı sıra garanti kapsamında hizmet veren firmamız, siz müşterileri için en az 6 ay parça ve işçilik garantisi ile çalışır. Ayrıca arka cam değişimi sonrasında yaşanan problemler için de ücretsiz destek hizmeti sunar ve sizleri güvence altına alarak değişim hizmetleri sunar. Sizler de kırık, çizik ya da çatlak arka cam değişimi için bizi tercih edin ve alanında uzman ekibimiz ile profesyonel çözümlere ulaşın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ara & Bilgi Al
Adres Bilgisi