iPhone 12 Ekran Değişimi

iPhone 12 ekran değişimi için siz de hemen bizimle iletişime geçin ve sizlere alanında uzman ve tecrübeli teknisyenlerimiz ile profesyonel çözümler sunalım. Firmamız, siz müşterileri için daima orijinale en yakın ekranlar ile değişim hizmetleri sunar. Böylece telefon ekranlarınız değişimin hemen ardından eski performansına geri döner. Bunun yanında dokunmatik ekran değişimleri sonrasında ise ekran parlaklığı, dokunmatik hızı ve hassasiyeti de performans açısından herhangi bir düşüş yaşamaz. Ekran değişimi hizmetlerinde firmamız müşterilerine;

  • Her zaman orijinale en yakın ekranlar ile hizmet verir.
  • Bunun yanında değişim hizmetlerinde en az 6 ay parça ve işçilik garantisi sunar.
  • Ayrıca ekran değişimlerinde tüm işlemler özel kameralar ile kayıt altına alınır.

iPhone 12 Ekran Değişimi Ne Kadar Sürer?

iPhone ekran değişimi hizmetlerinde sizlere her zaman hızlı ve güvenilir çözümler ile yardımcı olan firmamız, ortalama 60 dakika gibi kısa bir süre içerisinde değişim yapar. Bunun yanında ekran değişimlerinde yapıştırıcı madde kullanılmaz ve değişimin ardından yapılan kontroller sonrasında telefonlar siz müşterilerimize teslim edilir. Yalnızca servisimiz çok fazla yoğun olması halinde değişim sürelerinde farklılıklar gözlenebilir.

iPhone 12 Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

Firmamızda iPhone ekran değişimleri steril ve aynı zamanda statik elektrikten arındırılmış olan teknik servis odalarında yapılır. Ayrıca değişim sırasında cihazlarınız yüksek ısıya maruz kalmaz ve yapıştırıcı madde kullanılmaz. Çünkü ekran değişimlerinde kullanılan yapıştırıcı maddeler daha sonradan telefon içerisine akabilir ve entegrelerin hasar görmesine neden olabilir.

Diğer yandan ekran değişimlerinin hemen ardından telefon ekranları çeşitli testlerden geçirilir ve eğer ekranda bir sorun yoksa telefonlar teslim edilir. Servisimizde yapılan ekran değişimleri sonrasında bilgileriniz asla silinmez ve bunun yanında uzman bir ekip ile yapılan değişimlerde istenmedik aksaklıklar meydana gelmez.

Garanti kapsamında hizmet veren firmamızda ön cam değişimi yerine daima panelli ekran değişimleri yapılır. Bunun yanında değişim anında yapılan tüm işlemler sizlerin gözü önünde gerçekleştirilir. Ekran değişiminde kaliteli çözümler sunan firmamız, aynı zamanda sizlere oldukça uygun fiyat aralıkları ile yardımcı olur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ara & Bilgi Al
Adres Bilgisi