iPhone 12 Mini Arka Cam Değişimi

iPhone 12 Mini arka cam değişimi hizmetleri ile sizlere kaliteli ve hızlı çözümler sunan teknik servisimiz, kırık, çizik ya da çatlak arka cam değişimi konusunda alanında uzman bir ekip ile hizmet verir. Servisimiz bünyesinde tüm değişimler için lazer makinesi kullanılır. Bu sayede telefonlarınız neredeyse eş değmeden ve tek vidası dahi sökülmeden işlem görür. Değişim sonrasında ise iPhone telefonlarınızın arka camları orijinalden farksız bir hal alır. Bunların yanı sıra arka cam değişimlerinde oldukça uygun fiyat aralıkları ile hizmet verilir. Sizler de kaliteli bir hizmetin yanı sıra bütçenize uygun çözümlere her zaman için bizimle ulaşabilirsiniz.
iPhone 12 Mini arka cam değişimi için sizler de firmamızı tercih edin ve en az 6 ay parça ve işçilik garantisi ile değişim hizmeti alın. Garanti kapsamında değişim hizmetleri sunan firmamız, aynı zamanda değişim sonrası yaşanan arka cam sorunları için ücretsiz destek hizmeti de verir. Diğer yandan teknik servisimize gelme imkanınız olmaması halinde kargo ile iPhone telefonlarınızı bizlere gönderebilirsiniz. Servisimize kargo yoluyla göndermiş olduğunuz telefonlarınız, aynı gün arka cam değişimi yapılarak tekrar kargoya verilir ve adresinize kadar ulaştırılır. Tabi bunun yanında kargo ücretleri ise çift taraflı olarak firmamız tarafından ödenir.

iPhone 12 Mini Arka Cam Değişimi Nasıl Yapılır?

Telefon servisimizde iPhone 12 mini arka cam değişimi her zaman alanında uzman ve deneyimli bir ekibini yanı sıra son teknoloji ekipmanlar ile gerçekleştirilir. Lazer cihazı ile yapılan arka cam değişimleri, telefonlarınızın herhangi bir şekilde zarar görmesinin önüne geçer. Bu sayede profesyonel bir işçilik ortaya konur ve telefonlarınızın tek bir vidası dahi sökülmeden işlemler tamamlanır. Teknik servisimiz bünyesinde gerçekleştirilen iPhone arka cam değişimi adımları şu şekildedir;

  • Arka cam değişimleri için daima lazer makinesi kullanılarak hizmet verilir.
  • Ayrıca lazer cihazı ile değişim sırasında telefonlarınızın diğer aksamları hiçbir şekilde zarar görmez ve güvenilir bir hizmet sunulur.
  • Bazı teknik servislerde arka cam değişimleri bıçak ya da tornavida gibi kesici aletler kullanılarak yapılır. Bu tür kesici aletler çalışma sırasında telefonların zarar görmesine neden olabilir. Bu yüzden firmamız arka cam değişimlerinde sizlere profesyonel bir hizmet sunar ve lazer cihazı ile değişim yapar.
  • Lazer makinesi sayesinde telefonların arka camına lazer dalgaları gönderilir ve bu sayede arka camda bulunan epoksi malzeme yakılır. Böylece telefonların arka camı kolay bir şekilde çıkarılır.
  • Bu işlemlerin ardından arka camın çıkarıldığı yüzey lazer cihazı ile temizlenir ve daha sonra da arka camın değişimine geçilir.

iPhone 12 Mini Garantili Arka Cam Değişimi

iPhone arka cam değişimlerinde garanti kapsamında hizmetler sunan firmamız, hızlı ve güvenilir çözümleri ile sizlere yardımcı olur. Sizler de kırık, çizik ya da çatlak arka cam değişimi için bizimle iletişime geçebilir ve firmamız ile en az 6 ay parça ve işçilik garantili değişim hizmetleri alabilirsiniz. Ayrıca firmamızdan 6 aylık bu süreç içerisinde yaşadığınız arka cam sorunları için ücretsiz destek hizmeti de alabilirsiniz.

iPhone 12 Mini Arka Cam Değişimi Sonrasında Bilgilerim Silinir Mi?

Telefon servisimizde iPhone arka cam değişimi deneyimli ve tecrübeli teknisyenler tarafından yapılır. Bunun yanında steril ve statik elektrikten arındırılmış olan teknik servis odalarında işlem yapılır. Değişim sırasında işlemlerin tamamı sizlerin gözü önünde gerçekleştirilir. Ayrıca değişim sonrasında telefonlarınızda bulunan fotoğraf, video, oyun, uygulama ve rehber gibi bilgiler asla silinmez ya da kaybolmaz. Bunun en önemli nedeni değişim sırasında telefonlarınızın bellek birimi üzerinde herhangi bir çalışma yapılmamasıdır. Bu sayede bilgileriniz de hiçbir şekilde silinmez ya da zarar görmez.

Kargo ile Cihaz Gönderimi

Teknik servisimizde iPhone arka cam değişimleri aynı zamanda kargo gönderimi ile gerçekleştirilir. Sizler de cihazınızı kargo ile bizlere gönderebilir ve arka cam sorunlarınızı kısa sürede çözüme ulaştırır. Kargo ile teknik servisimize göndermiş olduğunuz iPhone telefonlarınız, aynı gün arka cam değişimi yapılarak yine kargo aracılığı ile adresinize kadar geri gönderilir. Ayrıca kargo ile yapılan arka cam değişimlerinde kargo ücretleri çift taraflı olarak firmamız tarafından karşılanır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ara & Bilgi Al
Adres Bilgisi