iPhone 12 Mini Ekran Değişimi

iPhone 12 Mini ekran değişimi için sizler de bir an önce telefon servisimize gelin ve alanında uzman bir ekip ile hızlı ve kaliteli çözümler elde edin. Teknik servisimizde tüm ekran değişimleri orijinale en yakın iPhone ekranlar ile yapılır ve aynı zamanda değişim sırasında son teknoloji ekipmanlar kullanılır. Ayrıca orijinale en yakın ekranlar ile telefon ekranlarınızda dokunmatik hızı, dokunmatik hassasiyeti ve ekran parlaklığı gibi özelliklerde performans açısından herhangi bir sorun yaşanmaz. Bunların yanı sıra servisimiz bünyesinde tüm ekran değişimleri;

  • Her zaman orijinale en yakın ekranlar ile yapılır.
  • Ekran değişimi ardından telefonlarınızda yer alan veriler silinmez ya da kaybolmaz.
  • Ayrıca ekran değişimleri parça ve işçilik garantisi ile yapılır.
  • Tüm değişimler steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odalarında gerçekleştirilir.
  • Bunun yanında değişim esnasında ise işlemlerin tamamı sizlerin gözü önünde olur.

iPhone 12 Mini ekran değişimi ile sizler de telefonlarınızı kargo ile servisimize gönderebilir ve ekranlarınızda meydana gelen sorunları bu şekilde ortadan kaldırabilirsiniz. Servisimize kargo yoluyla göndermiş olduğunuz telefonlarınızda ekran değişimleri kısa süre içerisinde yapılır. Bunun ardından gerekli testler ve kontroller gerçekleştirilerek telefonlarınız teslim edilir. Ayrıca kargo ücretleri ise tamamen firmamıza aittir. Telefon servisimizde kırık, çizik ya da çatlak ekran değişimi hizmetleri her zaman garantili olarak gerçekleştirilir. Sizler de ekranlarınızda yaşadığınız tüm sorunları servisimize gelerek en az 6 ay parça ve işçilik garantisi ile kısa sürede ortadan kaldırabilirsiniz. Bunun yanında değişim sonrasında ekranlarınızda yaşadığınız sorunlar için ücretsiz destek hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

iPhone 12 Mini Ekran Değişimi Ne Kadar Sürer?

iPhone ekran değişimlerinde siz müşterileri için her zaman uzman ekibi ile hızlı çözümler sunan firmamız, kısa sürede ekran değişimlerinizi yapar ve telefonlarınızı teslim eder. Servisimiz bünyesinde ekran değişimleri yaklaşık olarak 45 ila 60 dakika gibi kısa bir zamanda yapılır. Bunun hemen ardından ise yeni ekranlarınızda çeşitli testler gerçekleştirilir. Yapılan kontroller sonrasında herhangi bir sorun gözükmüyorsa sizlerin de onayı alınarak telefonlarınız teslim edilir. Bunun yanında ekran değişimi ardından kendi ekranlarınızı kontrol edebilir ve telefonlarınızı bu şekilde teslim alabilirsiniz.

iPhone 12 Mini Panelli Ekran Değişimi

Telefon servisimizde ekran değişimleri profesyonel ve titiz bir işçilik ile yapılır. Sizler de değişim sonrasında istenmedik sorunlar ile karşı karşıya kalmamak için yaşadığınız sorunlar konusunda bizi tercih edebilirsiniz. Çünkü servisimizde ön cam değişimi yerine her zaman panelli ekran değişimleri yapılır. Bu sayede telefon ekranlarınızı meydana getiren iç ekran, dokunmatik panel, ön cam ve dış panel gibi tüm parçalar değiştirilir. Ayrıca panelli ekran değişimleri ardından ekranlarınızda sır leke ya da beyaz nokta gibi problemler meydana gelmez.

Kargo ile Cihaz Gönderimi

iPhone ekranlarınızda yaşadığınız kırık, çizik, çatlak ya da ekran dokunmatiği arızası gibi sorunlarda servisimize gelme imkanınız yoksa sizler de telefonlarınızı kargo ile bizlere gönderebilirsiniz. Kargo ile teknik servisimize göndermiş olduğunuz telefonlarınızda ekran değişimleri kısa süre içerisinde yapılır. Bunun ardından gerekli testler ve kontroller gerçekleştirilerek yine kargo ile adresinize kadar teslim edilir. Bunun yanında servisimizde kargo ile yapılan ekran değişimlerinde kargo ücretleri çift taraflı olarak firmamıza aittir.

iPhone 12 Mini Ucuz Ekran Değişimi

Sizler de iPhone telefonlarınızın ekranlarında meydana gelen sorunlar için bütçenize uygun çözümler arıyorsanız, hemen bizimle iletişime geçin ve uzman ekibimiz ile sizlere yardımcı olalım. Servisimiz sektör genelinde en ucuz ekran değişimi yapan firmalardan biridir. Kaliteli ve uygun fiyatlı ekran değişimleri için bizi tercih edin ve ekran sorunlarınızı kısa süre içerisinde ortadan kaldırın.

iPhone 12 Mini Ekran Değişimi Sonrasında Bilgilerim Silinir Mi?

iPhone ekran değişimleri servisimiz bünyesinde son teknoloji ekipmanlar ile yapılır. Bunun yanında daima steril ev statik elektrikten arındırılmış olan teknik servis odalarında işlemler gerçekleştirilir. Değişim sırasında ise tüm işlemler sizlerin yanında ve gözü önünde olur. Servisimizde yapılan ekran değişimleri sonrasında telefonlarınızda yer alan fotoğraf, video, oyun, uygulama ve rehber gibi bilgiler asla silinmez ya da zarar görmez. Çünkü uzman ekibimiz telefonlarınızda yalnızca görüntü birimi üzerinde çalışmalar yapar ve bu sayede bilgileriniz silinmez ya da kaybolma.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ara & Bilgi Al
Adres Bilgisi